Planujecie jakieś wyjazdy? Ja jestem w 26 tc i za miesiąc ,mam nadzieję, będę w drodze nad nasze morze. Zastanawiam się nad kostiumem kapielowym- jaki będzie najlepszy, czy w ogóle mozna wystawiać brzuch na słońce ( oczywiście odpowiednio nakremowany) i kapać sie w zimnym pewnie morzu.
> Kąpać w morzu możesz nie mocząc brzucha, a na słońcu (które nad naszym > morzem aż tak nie grzeje aby się piegów nabawić) woda morska brzuchowi nie zaszkodzi. a na piegi można załapać się nad naszymn morzem jak najbardziej
A my jedziemy do Jarosławca, synek też 1,5 roku :-). Byliśmy tam, jak jeszcze byłam w ciąży, więc miejsce jest sprawdzone.
Dębki (takie stosunkowo blisko trójmiasta). jest tam plaza z rzeczką uchodzącą do morza. Woda jest duzo ciplejsza, płutsza i spokojniejsza. Moj synek (1,5) morza sie bał a w tej wodzie siedział po 3 godz non stop. I my moglismy sie w niej opłukac z soli i piachu. Przed plazą jest las i deptak i to
Witam wszystkich! Jestem w 13 tyg. ciąży i upały mnie po prostu wykańczają! Mam pytanie: czy jeżeli ciąża nie jest zagrożona, mogę "wypuścić" się w podróż nad morze? Kilkugodzinna jazda pociągiem nie stanowi żadnego problemu? Proszę o informacje czy któraś z was też podróżowała w stanie
Rok temu pojechalam nad polskie nasze morze; bylam wtedy tak jak Ty ok. 13-14 tygodnia ciazy. DZwigalam tylko torebke i wode mineralna, podroz odbylismy pociagiem - kuszetka Lublin - Wladyslawowo - drogo, ale warto, bo w drugiej klasie klebil sie dziki tlum, a my full serwis i kulturka, luz w
Nie cierpię polskiej paskudnej pogody i lodowatej wody brrrr, pierwszy raz w życiu nieśmiało stwierdziliśmy, że może będzie nas stać na rodzinne wakacje za granicą (myśleliśmy konkretnie o Bułgarii) a po powrocie mieliśmy się zabrac za poczynanie rodzeństwa Julce. A tymczasem fasolka zrobiła
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, teraz pozostaje mi poczekać aż miną niesmaczne objawy pierwszego trymestru i będę mogła cieszyć się wakacjami. -- Nienawidzę być w 2 miesiącu ciąży...
człowiekiem aktywnym długo nicnierobiąc nie wytrzyma. Wiadomo, że leżenie plackiem na plaży dla mnie też nie jest wskazane. może Wy podpowiecie jakieś ciekawe rozwiązania na udane wakacje we dwoje w 8 miesiącu ciąży?
popoludniu czy pojsc na jakis odprezajacy masaz, a tak poza tym to mysle ze przede wszystkim duzo spacerow :) niestety nam kobietom w ciazy wakacje nie daja zbyt wiele mozliwosci :) ja tez mam ten problem bo wybieramy sie nad polskie morze w lipcu lub sierpniu tylko u mnie to bedzie dopiero 6- 7 m
Witam !\nPoczątkiem czerwca chciałabym pojechać z mężem i córeczką na krótki urlop nad morze (okolice Ustki,Dąbek, Łeby). Właśnie przeglądalismy (ponad 2 godziny!) oferty gospodarstw agroturystycznych i pokoi gościnnych w tamtych okolicach,jednak informacje są lakoniczne. Trochę boimy się jechać w
Jeżeli interesowałby Cię Puck, to mam dla Ciebie niezłą propozycję. jest to mieszkanie z kuchnią i łazienką. Z tego co wiem to w każdym terminie. Ok. 300 m od zatoki i mola spacerowego. Cena chyba też niezbyt wygórowana bo 60 zł za dobę za Ciebie, męża i maleństwo.Czekam na odpowiedź.
Jaka znacie najlepsza miejscowosc w ktorej byliscie nad morzem.Mozecie podac ceny za wynajem pokoju.Mam na mysli miejscowosc w ktorej sie duzo dzieje, gdzie sa fajni ludzie i jest gdzie wyjsc.Dziekuje za wpisy na stronce.
przy tak postępującym przesuwaniu znakow gorzowa, juz niedlugo to bedzie calkiem mozliwe -gdziebyles podczas wakacji? -a nad morzem -tak a gdzie? -a qrwa w gorzowie
wybieram się z małymi dziecmi do Dąbek szukam miłej kwatery w rozsądnej cenie co polecacie?
Wiem ze ten watek juz byl,ale jakos nic konkretnego nie moglam znalezc.Moze ktoras z mam poda jakis konretny namiar na rodzinne wakacje na naszym morzem?Gdzie jechac,a moze gdzie odradzacie i na pewno tam nie jechac?W zeszlym roku bylismy w Sianozetach w "pokojach goscinnych",wszystko ok
do wynajecia mieszkanie w domu jednorodzinnym. Cieplo, artystycznie urzadzone dla 5-6 osob. 18zl za osobe na dobe. Z lazienka i kuchnia. Kosciol, biblioteka, kino, osrodek zdrowia w obrebie 0.5 km. Do plazy 150 metrow. Wokol domu laka i ogrod, bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci oraz