25 229 wyników w czasie 242 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

nie mam takich potrzeb, nie lubię w ogóle domów, jestem blokowcem (często na wakacje wynajmuję właśnie mieszkanie niczym się nie różniące poza położeniem nad morzem od tego w którym mieszkam). nawet na działkę nie jezdżę, bo też nie lubię, ale może bo teściów nie moja, i nie jestem w stanie się

Re: O co chodzi Lukaszence?

Żona trenera, która zginęła w ataku ukraińskich sił zbrojnych na autobus jadący z Białorusi, była w ciąży, powiedziała RT matka jednej z uczennic. Jelena Biełaja również miała być w autobusie. Jej córka jest jedyną piłkarką w drużynie chłopców, która pojechała na wakacje do Gelendżyku. Ale dzień

Re: Podróże z bardzo ciężko chorym dzieckiem.

little_fish napisała: > Biorąc pod uwagę dostępność plaż nad polskim morzem to zostaje dreptać po prome > nadzie czy deptaku w tę i z powrotem. Bo plażą spacerować się nie da. A w wiel > u miejscach również na tę plażę wjechać. Maybe ten nick/troll, ktory tu tak gardluje za

Re: Fajna wiadomość

wakacje bramki były otwarte i przejazd był za > darmo. > > Misiu, państwowe są dla osobówek darmowe teraz, tylko koncesyjne (prywatne) pła > tne. Pisałem o A1, że była dla osobówek bezpłatna w wakacje za czasów Pisu i bramki otwarli. A w zeszłym roku jechałem nad morze w wakacje

Re: Fajna wiadomość

sclass napisał(a): > Mają rację ,bo to rząd PiSu najwięcej zrobił dla Polaków w kwestii autostrad, w > pełni ukończył autostradę A1 w 2023r. i teraz możemy jeździć na wczasy autostr > adą nad morze. A za PiSu w wakacje bramki były otwarte i przejazd był za darmo. Misiu

Re: Czy uważacie,że dobrze,że są u nas Ukraińcy?

. A pan tatuś nie uniósł wychowania sześciorga dzieci i towarzystwo jest w domu dziecka. I co to ma wspólnego z narodowością? Proponuję, żebyś sobie odgrzebała te cudowne teksty pisane po tym jak pojawiło się 500 plus, te wszystkie o zachowaniach nad morzem itp. Albo moje ukochane pisane co roku pod

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

tajemnicy, żeby mi nikt nie napsuł powietrza w nasz dzień, który miał być lekki, nienachalny i bezstresowy. Najpierw mieliśmy to zrobić sami, ze świadkami, w Wawie - ale urzędniczka mnie tak wkur..., że powiedziałam "po moim trupie, wychodzimy". Potem chcieliśmy to zrobić podczas wakacji nad morzem, z

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

, operacja ślub zakończona sukcesem, juro rusz > amy na mini poślubny trip nad morze, w pracy układa się rewelacyjnie, tylko rob > oty będzie dużo od przyszłego tygodnia. Odliczam już do wakacji z dziećmi i cis > nę intensywniejszy plan treningowy pod sezon bikini. Fajnie

Re: Dania - wakacje letnie

Rubjerg Kunde (ma interesującą historię) na wędrownej wydmie i resztki kościoła/cmentarza w Mårup. Do ciekawostek należą też osypujące się do morza domy na północ od Lønstrup. Wybudowane w latach 70-tych domy widma nad przepaścią. Na mnie zrobiło to wrażenie, dla nastolatków też powinno być ciekawe

Re: Dania - wakacje letnie

Nie ma nic w Havneby na Rømø? Tam był taki dosyć długi apartamentowiec z ładnymi balkonami na południu, zaraz przy polu golfowym. Nie nad samym morzem, bo na Rømø nie ma zwykle domów zaraz przy plaży, przy pierwszym zachodnim sztormie zostały by spłukane, więc jak jesteście samochodem, to

Re: Jeffrey Sachs próbuje ratować pokój w Europie

: www.google.com/search?q=gdzie+jest+Ukrainiec+podejrzany+w+zamachu+na+NS1+NS2+i+aresztowany+we+Wloszech%3F&client=safari&hs=Wozp&sca_esv=3bd1b57b106fee9e&rls=en&sxsrf=ANbL-n7c07Jt9yyQMaNBUWNM-qp-lEgdMA%3A1780305800179&udm=50&fbs=ADc_l-YGrpJMQtvjQ6h14rj-dfIrbPkd_Upq68wJVnEIgo2PwwVFCyGcL10_P-T-A7nI0VUQfn

Re: Najgorsze wycieczki szkolne eMatki

ale trafialy sie tez przyzwoite, bez lozek pietrowych w sali na 20 osob i z czysta lazienka bedac dzieckiem wychowywanym, z pewnych wzgledow, pod kloszem na koloniach/obozach nigdy nie bylam 🤣 za to kazde wakacje nad morzem -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu

Re: Dla kogo fryzura Ginnifer?

koncówki i podsuszeniem i to wszystko myje co 2-3 dni, w pracy spinam, a czasm dodatkowo czepek zgadzam sie z toba jedynie co do sportu i basenu, morza...ale nie trenuje nic regularnie, a na wakacjach myje codziennie 1x i daję olejek, nie susze suszarką w upały nosze takiego niskiego koka (wysokie

1 2 3 4 5 6