wave napisał: Regulamin został napisany wczoraj. Trochę się w nim pogubiłem, ale chyba był punkt mówiący o tym, że można zamieścić zdjęcie wcześniej publikowane (jedno - publikowane w ciągu ostatnich 30 dni. Nie chce mi się tego szukać. Dopiero wróciłem. Majko, był taki punkt, prawda
Wave, ale to Ty jako zwycięzca poprzedniego konkursu i założyciel tego, podliczasz glosy :) Proponuję potraktować pierwszą fotkę jako na pewno konkursową. Należy jej się :) -- majkowe fotki
-- Nie ma ze smalcem! Z dżemem jest puree!
-- Nie ma ze smalcem! Z dżemem jest puree!
.... co ten facet gada???? Jakie siostry?????? -- Foto-forum Józefowa
Masz farta do numerkow. Tym razem 4000 strzeliłeś:) I to takim nudnym i nieciekawym wpisem..... -- Foto-forum Józefowa
Czy moge Cie usynowić?! -- pogłaszcz Łosia ;-)
Czym Ty focisz? Wiem, jakbym poszukała to bym znalazla, ale... :) -- majkowe fotki
I nic się nie zmieniło... Nadal Fz 7 + konwektor Raynox DCR - 250. W czasie wykonywania zdjęć ustawiam zoom na 2x, maksimum 4x. Przy większych zoomach za bardzo latają łapki, a statywu do makro nie używam.
To chyba coś poważniejszego. jak będzie wiadomo konkretnie to napiszę. -- majkowe fotki
111majka napisała: > To chyba coś poważniejszego. > jak będzie wiadomo konkretnie to napiszę. Podobno dysk padł... -- Warszawskie zbliżenia
A nie mówiłem :) -- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych
-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych
-- Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.
-- Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.