29 385 833 wyników w czasie 2 882 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Podobnie jak poznańskie tramwaje…

tapatik napisał: > negativum napisał: > > > Skąd to wiesz? > > Wczoraj odwiedziłem tatę, aby złożyć życzenia i akurat w telewizji o tym mówili > . > A teraz Ty wytłumacz, dlaczego ci cudzoziemcy mają wracać do Niemiec, skoro wca > le z Niemiec nie

Re: Wracaj do Niemiec…

negativum napisał: > Skąd to wiesz? Wczoraj odwiedziłem tatę, aby złożyć życzenia i akurat w telewizji o tym mówili. A teraz Ty wytłumacz, dlaczego ci cudzoziemcy mają wracać do Niemiec, skoro wcale z Niemiec nie przyjechali? -- Każde dobro zostanie ukarane.

Re: Mamy nastrój przefpogromowy

pofajdancow w instytutach hist szuki, kulturoznawstwa, akademii muzycznej itd. Ilu cpa i chleje itd -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć? To, co mówisz

Re: Mamy nastrój przefpogromowy

>Nawet te, które się okazały nadgnite z drugiej strony? >Nie kupuje w miejscach, w których są nadgnite warzywa lub owoce. Serio tak macacie te warzywa i owoce? Pewnie dlatego gniją 🫣 😅😂👆 -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię

Re: MarsAlek czeskiego Parlamentu popieram....

Polski, też nie słyszałem; ale oczywiście nie mam powodu wątpić. Tylko że to dla mnie ma znacznie mniejsze znaczenie niż polska napaść na Czechosłowację w 1938 i potem w 1968. Bo świat jest lepszy, kiedy ludzie biją się we własne piersi niż w czyjeś. - Stefan -- http

Re: MarsAlek czeskiego Parlamentu popieram....

, jak Benes namawiał sowietów do interwencji w Polsce. Niektórzy mówią, że to dlatego, że nie mógł liczyć na Francję i Wielką Brytanię, ale tak mówią ci, którzy nie wiedzą, że Benes był rusofilem. A przecież w Usti Benes ma nawet swój most.

Re: Jak inwestować małe kwoty? Czy ktoś się zna?

Ale mowimy tu o Alinie. Jej konkretnej sytuacji i tu rada o kredycie na nieruchomosc kompletnie sie rozjezdza z jej sytuacja. Alina pisala o malych kwotach odkladanych z pensji i szukaniu bezpiecznego miejsca na oszczednosci. Pchanie osoby z malym kapitalem w potężny, drogi kredyt hipoteczny przy

Re: Jak inwestować małe kwoty? Czy ktoś się zna?

"Skoro juz ustalilismy , ze po prostu koszt kredytu po latach jest duzy" No jest. Tak samo jak zyski z lokat sa spore i innych inwestycji w perspektywie kilku dekad. Wiec nie ma sie co na te kredyty obrażać, bo to tez sposób na finansowanie inwestycji - w nieruchomości. -- Ahed Tamimi po

Re: Borderline - badanie, którego nikt nie chce

męcząca. Mój imprezowy schemat, najlepszy to był minimalna krecha koki, potem lsd, potem dokończenie krechy.,żeby nie zdechnąć ze sobą. No, to chyba wiesz czemu jestem uzależniony, bo chyba wiesz co mózgowi robi taki koktajl i że wymusza powtarzalność. I jak szybko można się wjebac w takim dawkowaniu

Re: Borderline - badanie, którego nikt nie chce

Btw skąd do ch wiesz że jestem w rozsypce??? -- "W mojej głowie mieszka portier, już go zwalniać nie zamierzam, czasem zatrzaskuje furtkę, czasem mi otwiera sezam. Dzisiaj sklep..." - Quebonafide, Północ/Południe

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

. To >opcja odcinam się od problemu &# > 62;emocjonalnie. > Czyli polecasz przymykanie oczu, „wyje…nie” i jogę jako receptę na bezbolesne z > noszenie męża rżnącego koleżankę..? W jakim celu ktoś miałby być w związku z os > obą, która jest mu doskonale obojętna i jak można

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

kolejności każdego projektu warto zacząć od zdefiniowania jasnego celu, dokładnego opisu problemu oraz ustalenia co ma być efektem końcowy. Granice. Zauważ, że przy pojęciach "zdrada psychiczna", "przemoc psychiczna" granice nie są tak proste do sprecyzowania jak w przypadku tradycyjnej zdrady. 1000 osób

Re: To bedzie cieplutko.....

No u mnie z sercem nie za bardzo. Trzeba było wyskoczyć na zakupy w południe i do galerii. Auto rozgrzane do granic niemożliwości. Zanim zacznie działać klima. Pod wieczór wyskoczyłem rowerem podlać na Ranczo winogrona i borówki. Oraz fasolkę. Na weekend ma być dopiero gorąco..

To bedzie cieplutko.....

maria88 napisała: Ma być +40 w cieniu więc b.wysoko - u nas. W mieszkaniach w blokach, zwłaszcza na wysokich ostatnich pietrach to na pewno będzie cięzko. Serce mam zdrowe, a tutejsze temperatury moga tylko troche przekroczyc 30 C , co sie zapowiada dopiero na niedziele. Mieszkam w

Re: Kolejna wtopa

ciasteczek, etc.) > które z reguły są pamiętane w ciasteczkach. Usunięcie historii ma konsekwencje > dla oznaczaniu linków jako odwiedzone. Ty możesz sobie przeładowywać. -- „Świat bez nieba, narodów, religii i to jest wizja tego pokoju, który wszystkich ma ogarnąć. To jest wizja

Re: Kolejna wtopa

poradami o globalne usunięcie ciasteczek czy historii. Potem będziemy mieli zalew komunikatów wymuszanych przez unijne przepisy (RODO i zgoda na indywidualizowane reklamy, info o tworzeniu ciasteczek, etc.) które z reguły są pamiętane w ciasteczkach. Usunięcie historii ma konsekwencje dla oznaczaniu

No ale Vini Jr. dal czadu (początek wątku)

w trzeciem golu ze Szkocja. Szkoda ze Szkoci stracili pierwsza bramke. Tak to jest jesli wchodzisz do gry z nerwowoscia slabszego. Nie dosc, ze jestes gorszy technicznie, to jeszcze zesrany ze strachu, ze przegrasz, i tak sie wypelnia twoj los. Mam nadzieje, ze druga polowa pokaze ze Szkoci nie

Re: Świadek "afery" nie chciał zeznawać.

Gdyby nie afera z nieuczciwym lekarzem to może nie dowiedzielibyśmy się jak b.aktywny działacz młodzieżówki PIS Oskar Szafarowicz, student studiów dziennych prawa na UW godzi obowiązki studenta z lukratywnym etatem w jednym z banków. Również bilokacja? A tak mamy szansę, że ktoś symetrycznie

Re: Świadek "afery" nie chciał zeznawać.

Masz problem dedukcją. I trzymaj się tego. Nic ci poradzę. Nie znam cię i nie chce znać. Mogę tylko dodać, że w tym szpitalu pisowiec nie ma szans.

1 2 3 4 5 6