Witam Istnieje nowe forum dopiero co otworzone Zachęcam do odwiedzania go i pisania tam www.forum-24.pl forum: "o nieruchomości" - "mieszkania" - "Oleśnica-wileńska"
Od dzisiaj zostało włączone forum dla mieszkańców wspólnoty wileńska 29A i 29B. Zostało ono zrobione dlatego, że na tym forum już nie wiadomo gdzie co jest i czego szukać. wilenska.ugu.pl/
WIĘC UWAGA !!! Chciałem zakupić to mieszkanie, ale zorientowałem się, że developerem który tworzy te mieszkania jest były KRUSZER DEVELOPMENT, a obecnie CITY DEVELOPMENT, który zmienił swoją nazwę prawdopodobnie z powodu niedotrzymywania umów przy realizacji budynków przy ulicy Wileńskiej w