Dzieńdobry!! POLECAM WILLA U MARTY W TYLICZu. Extra lokalizacja, bardzo mili ludzie. Śliczna okolica pycha obiadki. POzdrawiam Malwina (z pokoju 13 (ale pechowy na pewno nie był:))
W Willi u Marty spędziłam weekend majowy i był bardzo przyjemny. Mimo, że był deszczowy nie nudziliśmy się z rodziną. Fajna świetlica. Pokoje przyjemne, a jedzenie domowe. Polecam!
Akurat tam nie bylem ale zawsze mozesz sprawdzic opinie jakie sa w internecie Poszukaj tez w roznych bazach http://nocleginaplus.pl/noclegi+pokoje+apartamenty/tylicz.204.html nocleg w Tyliczu - napewno znajdziesz cos dla siebie
ktoś był ? Polecacie ?