1 428 wyników w czasie 225 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Winieta - Austria (początek wątku)

Czy w Częstochowie można gdzieś kupić winietę na drogi w Austrii? Jeżeli tak to proszę o namiar. Pozdrawiam

Re: Winieta - Austria

Nie kupuj na granicy skroją cie jak za zboże, sprawdź w oddziale PZMot.

Winiety - Czechy, Austria (początek wątku)

Cześć, mam pytanie dotyczące winiet. Gdzie opłaca się kupić? W Polsce na stacji benzynowej w Cieszynie? W oddziałach PZM? Czy bezpośrednio po drodze w Czechach i Austrii? Jadę do Chorwacji na 2 tygodnie. Dziękuję i proszę o pomoc. Pozdrawiam ;-)

Re: Winiety - Czechy, Austria

Napewno nie w PZM-ot. Tak mi się droga układa w tamtą stronę Europy, że zawsze winiety (CZ i A) kupuje na pierwszej stacj Schella autostrada D1 obok Bohuminai. Dokładnie tu

winiety w Austrii (początek wątku)

Witam, mam pytanie gdzie można kupić winietę na przejazd płatnymi tunelami ? Czy zakup odbywa się bezpośrednio przed tunelem na bramkach lub w innych miejscach, czy można zakupić winietę w Polsce ? Pozdro.

Re: winiety w Austrii

Witam, dzięki za info, teraz już mam pewność co do dalszej jazdy przez Alpy. Pozdro.

winiety Austria, przyklejenie (początek wątku)

Witam, zaraz będę ponownie w Austrii. Wykupiłem winietę i przykleiłem ja w górnym lewym rogu szyby jak należy. Prawe jak należy. Niestety z zewnątrz wygląda to tak, że górny lewy rożek nalepki lekko niknie pod maskowaniem anty słonecznym szyby... Winieta jest 10-dniowa, oczywiście widać dziurki

Re: winiety Austria, przyklejenie

Policjanci zlosliwi nie sa Sa bardzo przepisowi

Winiety - Słowacja, Austria (początek wątku)

Cześć, jadę do Włoch w czerwcu'04 przez Słowację i Austrię. Wakacje mam zaplanowane na 14 dni. W Polsce można kupić winiety na obydwa kraje - są droższe niż na granicy. Nie dużo, ale droższe. Z drugiej strony obawiam się, że na granicy nie będzie winiet na odpowiednio krótszy czas i

Re: Winiety - Słowacja, Austria

Słowackie winiety kupuję na większych stacjach benz., jak nie było na pierwszej to na kolejnej były, a austriackie na granicy, w Bergu, zawsze były. m

Re:winiety w Austrii

Przyłączam się do poprzedników, że nie warto oszczędzać na winietach w Austrii. Ale jest jedna sytuacja, w której można pokusić się o ominięcie autostrad. Jeśli jedziesz przez Niemcy (Monachium - trasa opłacalna jeśli jedziesz z zachodniej Polski), wtedy przez Austrię masz około 100 km. Nie dość

Re:winiety w Austrii

Zgadza się - założyłem, że się jedzie na 2 tygodnie.

"winieta korytarzowa" w Austrii (początek wątku)

Na poludniowy –wschod od Jeziora Bodenskiego na autostradzie A-14 Austriacy wprowadzili winiete korytarzowa (w 2008). To jest krotki odcinek miedzy RFN a Liechtensteinem, od przejscia granicznego Hörbranz do wezla Hohenems. Kosztuje to 2 € w jedna strone, kupuje sie w autoamcie na autos

Re: "winieta korytarzowa" w Austrii

www.pzmtravel.com.pl/pzmoferta/oplaty,drogowe,16.html zobacz, bardziej z rysunku niz z opisu ktory jest troche zamotany wynika ze na tym odcinku musisz miec albo zwykla winiete albo tą korrid

winiety Czechy,Słowacja, Austria (początek wątku)

witam: chciałem rozwiać moje watliwości dotyczące zakupu winiet na autostrady.Podobno lepiej na stacjach benzynowych niż w PZM.Ale z drugiej strony podobno nie na wszystkich są, a czasem specjalnie nie przedają 7-15 dniowych. jak jest w końcu z ta dostępnoscią? pozdrawiam bubu77

Re: winiety Czechy,Słowacja, Austria

wróciłem i uspokajam kolejnych: W Czechach, Austrii i Słowacji można kupić na każdej stacji benzynowej bez problemu!!! pozdrawiam wszystkich i dzięki za rady bubu77

Austria - jakie opłaty oprócz winiet? (początek wątku)

Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o opłatach za przejazd odcinkiem z tunelem Tauern? Według tabeli opłat odcinek "Tauernautobahn (Rennweg - Flachau, A10)" kosztuje 10,70 EUR. a sam "Tauerntunnel" 13,81 EUR. Czy jadąc tą trasą płaci się 2 razy? Może ktoś niedawno tamtędy jechał i zna temat

winiety w Czechach,Austrii,Włoszech... (początek wątku)

...czy w tych krajach obowiązują winiety na motocykl i w jakiej cenie ? Pozdrawiam . Wojtek .

Re: winiety w Czechach,Austrii,Włoszech...

Witam! W Czechach nie musisz miec na motor winietki, w Austrii na pewno (koszt ok. 8- 10 Euro za 10 dni, kupisz na pierwszej stacji) co do Włoch to nie wiem.

1 2 3 4 5 6