napastnika blokujac strzal. Safonow 3 razy wybronil strzaly ktore winny wpasc do siatki. Dobry w sumie mecz ale nie tak emocjonujacy jak pierwszy. TU TAKA FANTAZYJNA MRZONKA STAREGO KRAKUSA - "WISLOKA": Moze w sezonie 28/29 tak bedzie grala - jak nie zleci po 26/27-krolewsko-kwietniowa TS Macze..tfu!Wisla
Nieciecza - WISLA Plock 1:2 7.RAKOW Czestochowa - CRACOVIA Krakow 2:1 8.ARKA Gdynia - JAGIELLONIA Bialystok 1:1 9.LECHIA Gdansk - PIAST Gliwice 2:1 """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" X.MANCHESTER CITY - ARSENAL LONDYN 1:1 Y.RUCH Chorzow - WISLA
Witaj Tadziu z powrotem! 1.GKS Katowice - MOTOR Lublin 2:1 2.LEGIA Warszawa - ZAGLEBIE Lubin 1:0 3.RADOMIAK Radom - WIDZEW Lodz 1:1 4.GORNIK Zabrze - KORONA Kielce 3:1 5.POGON Szczecin - LECH Poznan 1:2 6.BRUK Nieciecza - WISLA Plock 0:1 7.RAKOW Czestochowa - CRACOVIA Krakow 2:0 8.ARKA Gdynia
KOLEJKA XXI ---------------------- Natinka1 1.RADOMIAK Radom - KORONA Kielce <----> HIT........2:1 2.GKS Katowice - LEGIA Warszawa.......1:2 3.CRACOVIA Krakow - JAGIELLONIA Bialystok......1:1 4.ZAGLEBIE Lubin - RAKOW Czestochowa......2:2 5.WISLA Plock - WIDZEW Lodz......2:1 6.MOTOR Lublin
KOLEJKA XXI ---------------------- Chris 1.RADOMIAK Radom - KORONA Kielce <----> HIT........1:0 2.GKS Katowice - LEGIA Warszawa....... 1:1 3.CRACOVIA Krakow - JAGIELLONIA Bialystok...... 2:2 4.ZAGLEBIE Lubin - RAKOW Czestochowa...... 2:1 5.WISLA Plock - WIDZEW Lodz...... 3:1 6.MOTOR
No nie poszło na początek wiosny... Ale grunt, że Koroneczka wygrała :)) I oby tak dalej! 1.KORONA Kielce - ZAGLEBIE Lubin 2:0 2.LECHIA Gdansk - CRACOVIA Krakow 2:0 3.ARKA Gdynia - LEGIA Warszawa 0:1 4.JAGIELLONIA Bialystok - MOTOR Lublin 4:1 5.GORNIK Zabrze - LECH Poznan 1:1 6.POGON Szczecin
1.KORONA Kielce - ZAGLEBIE Lubin 1-1 2.LECHIA Gdansk - CRACOVIA Krakow 1-2 3.ARKA Gdynia - LEGIA Warszawa 2-0 h 4.JAGIELLONIA Bialystok - MOTOR Lublin 2-1 5.GORNIK Zabrze - LECH Poznan 2-1 6.POGON Szczecin - BRUK Nieciecza 3-1 7.RAKOW Czestochowa - RADOMIAK Radom 2-0 8.GKS Katowice - WIDZEW Lodz 1
Witajcie w 2026! Stęskniony po zimowej przerwie typuję: 1.ZAGLEBIE Lubin - GKS Katowice 1:1 2.RADOMIAK Radom - ARKA Gdynia 3:0 3.GORNIK Zabrze - PIAST Gliwice 2:0 4.WIDZEW Lodz - JAGIELLONIA Bialystok 1:1 5.LECH Poznan - LECHIA Gdansk 2:1 6.MOTOR Lublin - POGON Szczecin 2:2 7.WISLA Plock - RAKOW
1.ZAGLEBIE Lubin - GKS Katowice 2-0 2.RADOMIAK Radom - ARKA Gdynia 1-1 3.GORNIK Zabrze - PIAST Gliwice 3-0 4.WIDZEW Lodz - JAGIELLONIA Bialystok 1-0 5.LECH Poznan - LECHIA Gdansk 2-1 6.MOTOR Lublin - POGON Szczecin 1-2 7.WISLA Plock - RAKOW Czestochowa 0-1 8.LEGIA Warszawa - KORONA Kielce 2-0 9
1.ARKA Gdynia - WISLA Plock 1:1 2.GKS Katowice - RADOMIAK Radom 1:1 3.BRUK Nieciecza - KORONA Kielce 1:2 4.ZAGLEBIE Lubin - PIAST Gliwice 2:0 5.GORNIK Zabrze - MOTOR Lublin 2:1 6.JAGIELLONIA Bialystok - LECHIA Gdansk 3:0 7.LECH Poznan - WIDZEW Lodz 2:1 8.CRACOVIA Krakow - LEGIA Warszawa 2:0 9.POGON
Poznan - WIDZEW Lodz 2-0 8.CRACOVIA Krakow - LEGIA Warszawa 3-1 h 9.POGON Szczecin - RAKOW Czestochowa 1-1 ======================================= X.6.IX.25 -> WIECZYSTA Krakow - WISLA Krakow 2-4
:1 4.WIDZEW - GKS K 2:1 5.LECH - GORNIK Z 1:1 6.CRACOVIA - LECHIA 2:1 7.MOTOR - JAGIELLONIA B 1:1 8.RADOMIAK - RAKOW 0:2....H 9.LEGIA - ARKA 2:0 X.GKS Tychy - WISLA Krakow 1:2 Mistrz: Lech Vice: Legia Spadek: Bruk Lechia Korona Wisła wejdzie do Ekstraklasy Wieczysta nie spadnie z I ligi Chris
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""' X.GKS Tychy - WISLS Krakow 2 : 1 """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" BONUSOWO: ^^^^^^^^^^^^^^^ M - LEGIA Wicek - RAKOW S - wicze - LECHIA, ZAGLEBIE, MOTOR ***************************************** WislaK = NIE!!! WieczystaU = TAK... CIAO.....
. Kolejke III wrzuce w srode/czwartek a mecze tejze beda rozegrane w ciagu 3 dni. Pozycja X to mecz I-szoligowy GKS TYCHY z WISLA KRAKOW na boisku Gornikow. A mecz ten wrzucilem dlatego,ze w kilku poprzednich meczach "Gornicy" wysuszyli "Wisle". Wygrywajac deczko przystopuja te wszystkie zachwyty nad
EXTRABONUSOWE" PYTANIA pt: 1.CZY WISLA KRAKOW AWANSUJE DO EKSTRAKLASY --- 1 pkt.TAK / 2 pkty NIEA KTO WYGRA 2.CZY WIECZYSTA UGOREK SPADNIE --- 2 pkty TAK / 1 pkt NIE TO JEST OSTATECZNY TERMIN - SCHLUSS und ENDE!! HO CAPITO? JEDNAKZE,mam NADZIEJE,ZE CZEKAMY NA NIEDZIELNY FINAL PUCI PIEKNEJ BO ZAISTE