143 wyników w czasie 101 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Witamina D a problem z gazami (początek wątku)

Cześć. Mam pytanko. Czy zauważyłyście może jakąś zależnosć miedzy wprowadzeniem witaminy D a rozpączeciem kolek? Michał w zeszłą sobote skończył 5 tygodni i od niedzieli wprowadziłam mu witamine d zgodnie z zaleceniem lekarza. Dodaje 1 krople do ściągniętego mojego pokarmu( mały nie ssie

Re: Witamina D a problem z gazami

A może można podawać co drugi dzień a po skończeniu 3 miesiecy kiedy ryzyko kolek jest mniejsze wprowadzić z powrotem codziennie. Albo raz dzienie wprowadzić mleko modyfikowane które ma witamine d w składzie??? Co myślicie??? Tak mi go żal jak sie pręży.

Re: Okropne gazy!!!

To nie jest normalne. Dziecko powinno wypróżniać się codziennie. Podajesz witaminę D. Ona często jest przyczyną zaparć u maluchów

Re: Okropne gazy!!!

Witam. Dziecko karmione jest wyłącznie piersią, niczym nie dopajam. A ja jestem na diecie. Jem wszystko gotowane, nic pieczonego i rzeczy lekkostrawne, nic ciężkiego. Podaję małej witaminę D Vigantol 2 krople na dzień. Już sama nie wiem gdzie jest przyczyna.

Re: Od czego te gazy? ciągły problem.

Jeżeli maleństwo ma zaparcia, to gazy powstają w jelitkach przy przeleżałej kupie. U nas na zaparcia pomogły buraczki, a powodowała je witamina d. Moja córka ma chyba problem z przyswajaniem tej witaminy. Ale pomimo, że bączków mniej to i tak wciąż wierci się w nocy. A może spróbuj zmienić

Re: WITAMINA D3 A ZAPARCIA

czyli rzadka. Sprawdź tylko czy smyk nie jest zagazowany. Niedojrzały ukl. pokarmowy często nie radzi sobie z mieszanka i maluchy cierpią na wzdęcia brzuszka, a gazy zbite w duże konglomeraty utrudnija przesuwanie sie mas kałowych w jelicie i wypróżnienie. Kupa zalega w jelitach, gnije, daje jeszcze

Witamina D3 i niska hemoglobina (początek wątku)

- hemoferu przez dwa dni pieluszki są bez sladu kupki, schodzą jedynie gazy. córka jest tylko na piersi i nie dostaje nic innego. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Re: co dla 3 tyg dziecka na bolące gazy?

Spróbuj odstawic te witaminy.na tydzień- dwa tygodnie. Może to być właśnie witamina d - a raczej substancje pomocnicze w preparacie. A jeśli cię nie będzie 4h to 4miesieczniak może dostać owoc, kaszę i wodę jak cię nie będzie. I mm nie jest potrzebne.

Re: co dla 3 tyg dziecka na bolące gazy?

Laktator mam, ale jak sciagam to najwyzej 40 ml z jedej piersi nie wiecej. A jeśli chodzi o stałe produkty to troszkę będę bała mu się dawać żeby nie było gorzej. Mam pytanie czy można tak sobie odstawić witaminę d?

Re: Witamina D faktycznie tak ważna?

wirus. Morfologię zamierzam powtórzyć, żeby sprawdzić te leukocyty czy się podniosły- tylko nie wiem po jakim czasie, kiedy już może być widoczna jakaś zmiana- po 2 tygodniach? Jestem też w diagnostyce gastrologicznej (oprócz ginekologii), bo mam przewlekłe wzdęcia i nadmierne gazy- podejrzenie jest w

Kupki , gazy , brzuszek ?? jak pomóc? (początek wątku)

Witam . Moja corcia konczy 5 pazdziernika 3 miesiace , od jakiego czasu jest problem z kupkami nie robila nawet 5 dni wiec dawalam pol czopka robi smierdzace gazy (ze sie tak wyraze smierdzace) i od kilku dni jak chce puscic baczka strasznie sie prezy zaczyna plakac i sie wierci strasznie

Re: Bół brzucha, gazy i zaparcia -POMOCY

Witam Pani doktor czy nadal podawac wit D w takiej samej ilości (2 krople na dzien) jezeli dziecko już podaję 5 razy po 100ml mleka modyfikowanego dzienniea czasami 6 razy? U małej pojawiła się wysypka na nóżkach chropowate czerwone krosty moze od przedawkowania witamin? pozdr

Re: Bół brzucha, gazy i zaparcia -POMOCY

Dziękuję za odpowiedzi. No cóż muszę czekać aż wszystko się unormuje. Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie odnośnie witamin. Podaję małej wit. K (1 kapsułka dziennie) i D3 (Vigantol) (dwie krople dziennie) oraz pediatra przepisał nam cebion multi (4 krople dziennie) i nie wiem czy to wszystko

Re: witamina D a problemy z brzuszkiem?

.Od jakiegos czasu jest ciszej w domu,to mu pomaga,ma luzniejszy brzuszek,gazy bardzo dobrze odchodza,ale co z tego jak nie chce spac,przesypia poltora do dwoch godz.na dzien.Jestem cierpliwa bo wiem,ze to minie

1 2 3 4 5 6