Zauważyłam ze nie ma wątku "wrześniowego" wiec postanowiłam go założyć i liczę ze tym razem się uda;-);-);-) Ostatnia @ była 13 grudnia wiec powoli zbliża się godzina zero:-);-) hahahaha Czy któraś jeszcze się dopisze;-) Pozdrawiam;-)
Ja też mam dwie kreski na teście...(nawet dwóch testach) OM miałam 18 grudnia więc termin w okolicy 25 września:) Robiłam wczoraj beta HCG wyszła 1415, wiec pasuje idealnie na 5 tydzień, jutro ide na kolejna zeby sprawdzic czy dobrze przyrasta. W przyszłym tygodniu wybieram sie do lekarza, z
Najbliższe spotkania KK odbędą się: 11 września 2010 (sobota); godz. 15.30 - 17.30 Pomorskie Centrum Rozwoju Twórczego "Pan Dinek" ul. Wawelska 10A/1; Gdańsk www.pandinek.com.pl 18 września 2010 (sobota); godz. przedpołudniowe Marsz na
Jest ktoś:D
Oj, cos nas niewiele:) ja jestem mama Kai urodzonej 3 wrzesnia.
Babo chce tekst: Eva Susso ilustracje: Benjamin Chaud wiek 0+ https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rb/si/tuzj/AQNUlXn4eVqoTbh8QX.jpg http://zakamarki.com.pl/show_object.php?id=639&lang=pl Babo chce Binta tańczyła, Lalo grał na bębnie, a Babo, najmłodszy z rodzeństwa, po prostu CHCE o
Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic tekst: Moni Nilsson ilustracje: Pija Lindenbaum wiek 6+ https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rb/si/tuzj/WF95epbeDuK7jtO0hX.jpg http://zakamarki.com.pl/show_object.php?id=632&lang=pl Tekst linka Tsatsiki jedzie z Mamuśką do Grecji, żeby poznać swoj
* Córka Laguny autor: Michelle Lovric https://www.wydawnictwo-jaguar.pl/books/inne/corka-laguny/miniatura.jpg ** sob., 04-12-2010 Forum: Książki dziecięce, młodzieżowe Wątek: wrzesień 2010
Solidarność. Krótka historia dla dzieci 1980-86 tekst: Szymon Sławiński ilustracje: Agnieszka Malmon i Marcin Strzembosz https://ryms.pl/upload/201009031058160.67287200sd.jpg "Książka oparta na faktach - opowiada historię dwojga młodych ludzi, którzy współtworzyli Solidarność, ukrywali się
Pierwsze dwa zdjęcia po stronie Bydgoskiej, następne już po drugiej.
poszukuje towarzysza/towarzyszki podróży do wyjazdu na wycieczkę objazdową do Maroko Trójmiasto
Poszukuje ciekawej osoby aby wybrać się jeszcze we wrześniu na 7-10 dni w jakieś ciekawe miejsce. Może to być gdzieś w Polsce lub egzotyczna indywidualna wyprawa bardzo daleko. Chętnie porozmawiam aby coś wspólnie ustalić. Zapraszam do wymiany pomysłów: zawsze.wolny2010@gazeta.pl . Pozdrawiam
Wakacje bardzo szybko minęły i od nowa zaczęło się przedszkole. To już trzeci rok przedszkolakowania naszej Kasi!! Być może już ostatni,ale być może zostanie jeszcze na rok i pójdzie do szkoły w wieku 7,5 lat. Jeszcze jest czas na decyzję. Póki co a właściwie na szczęście co rano na Kasi buzi w
Korzystając z ostatnich dni ciepła udaliśmy się w piękne jesienią Bieszczady. Niestety, ale jednak im było bliżej do celu, tym bardziej było zachmurzone a na miejscu to nawet dość mocno padało. Mimo to po pysznym obiedzie poszliśmy na szlak. -- czw., 09-12-2010 Forum: Nasze dzieci Wątek: Wrzesień 2010- Bieszczady