OKIENKA, A DO SKŁADANIA WNIOSKOW CO JEST BARDZIEJ CZASOCHŁONNE - TYLKO JEDNO? Bo w cywilizowanym kraju,jeśli z jakiś powodów jest natłok interesantów (a jest - obowiązkowa wymiana praw jazdy), do ich obsługi przesuwa się dodatowych urzędników wypożyczonych z innych mniej obciążonych wydziałów. A
Może mi ktoś napisać jakąś krótą instrukcje to ja mam tam zrobić po kolji wchodząc od drzwi byłem tam dziś i nie mam pojęcia gdzie mam iść jedyny info to prawa jazdy pokuj 106 czy jakoś tak ale gdzie ten pokoj/ gdzie sie płaci/ myślałem żeby podejśc do informacji ale wizja stania w kolejce
Na pierwszym piętrze w prawo i do końca .
Byłam dziś w Wydziale Komunikacji Warszawa Mokotów po 11-ej w celu przerejestrowania auta. Numerków brak, ludzi tłum. Czy ktoś wie o której trzeba tam pojechać żeby w ogóle dostać numerek? W ogóle to jestem ciekawa jaki jest limit numerków skoro o godzinie 11 już ich nie ma oraz czy wszystkie osoby
Ten urząd od zawsze ma problem. Zawsze tam jest kolejka i zawsze problemy z obsługą, ale tylko część dotycząca rejestracji samochodów. Reszta spraw ok. Ogólnie można co najwyżej ich zbluzgać, ale to i tak nic nie da… Jak masz dużo siły i samozaparcia oraz asertywności możesz pojechać do inne
Mam wielką prośbę. Czy ktoś wie w jakich godzinach otwarty jest w piątki Wydział Komunikacji Warszawa mokotów na Wiktorskiej i czy przy rejestracji samochodu trzeba pobrać jakis numerek, czy zwyczajnie stanąć w kolejce?
Mam wielką prośbę. Czy ktoś wie w jakich godzinach otwarty jest w piątki Wydział Komunikacji Warszawa mokotów na Wiktorskiej i czy przy rejestracji samochodu trzeba pobrać jakis numerek, czy zwyczajnie stanąć w kolejce?
oczywiscie, pisza je tacy pseduforumowicze jak ty uzywajc slow niecenzuralnych wiec... a tobie tez niech da do myslenia ze nikt na twoj super pilny post nie odpowiedzial.
Mam wielką prośbę. Czy ktoś wie w jakich godzinach otwarty jest w piątki Wydział Komunikacji Warszawa mokotów na Wiktorskiej i czy przy rejestracji samochodu trzeba pobrać jakis numerek, czy zwyczajnie stanąć w kolejce?
Byłam dzisiaj koło 13 na Ursynowie, ( pewno pomyślicie,że coś ze mną nie tak, ze odwiedzam wszystkie Warszawskie urzędy komunikacji - hehehe) sala klimatyzowana, numerków dużo a wnioski o prawa jazdy przyjmowali bez kolejki. Załatwiałam tam inną sprawę ale po moich perypetiach na Mokotowie
Ostatnio stałam w Urzędzie GM.Mokotów - owszem są numerki , wszystko pięknie - jak przyszłam dostałam numerek 21 , a leciał właśnie 56 z poprzedniej kolejki (do 99 to chyba chodzi) - więc stałam prawie 3 godziny...
Witam, parkingi strzeżone ma Górnym Mokotowie 1. przy szpitalu MSWiA 2.ul. Wiktorska przy Wydziale Komunikacji
go o stronę www urzędu mokotowskiego, ale chyba można to ustalić bez większych problemów. Mówi, że po dotychczasowych doświadczeniach z wydziałami komunikacji, to kolejne dostarczyło mu bez mała traumatycznych przeżyć. Czyżby to już była prawdziwa EUROPA? Pozdrawiam.