2 243 wyników w czasie 13 977 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

opel astra 1.4 (początek wątku)

Witam Mam mozliwośc kupienia opla astry I kombi z silnikiem 1.4 - 2001 rok jezdze około 20 tys rocznie przeważnie na trasach. Pytanie do uzytkownikow tych aut. Co z silnikiem? czy nie jest za slaby jak na tego typu samochód? , ja mam trochę wątpliwości, a decyzje musze podjąć najdalej jutro

Re: opel astra 1.4

Niestety ale to racja. Z calym szacukiem do uzytkownikow takiego silnika jak piszesz - to straszliwy muł. Ja mam 1.6 - 75 KM i tez zadna rewelacja. Niby jedzie ale jakos tak niemrawo. Szukaj 1.6 16 V - ona ma wtedy jakies 100 KM.

wymiana oleju w automacje opel1,4astra (początek wątku)

jak wymienić olej w skrzyni ..krok po kroku proszę...dziękuję

Re: wymiana oleju w automacje opel1,4astra

ok..o jaki olej

Opel Astra 1,4 (początek wątku)

Kolezanka chce kupic te auto ,plusy i minusy Sorry ,ale nie wiem gdzie jest wyszukiwarka ,po zmianie .

Re: Opel Astra 1,4

Sorry ,nie zapytalam ,ale to jest 2-dzwiowy rok produkcji 1993 ,lub 1994.Najgorzej jak baby biora sie za kupno:D

Zdjęcia:

Re: OPEL ASTRA 1.4. 16 V

W przeciwieństwie do Niknejma mam odmienne zdanie gdyż moja służbówka wcale się nie psuła - przy wymianie na nową Astre II miała 165 tys. Ogólnie mówiąc byłem z niej zadowolony w przeciwieństwie do Astry II. Ta którą posiadam jest taka sobie. Porównując wolę I. Oczywiście moja opinia jest w

OPEL ASTRA 1.4. 16 V (początek wątku)

Noszę się z zamiarem kupienia dla żony Astry I 1.4 16v rocznik 96,97 pięciodrzwiowej, słyszałem że to auto z tym silnikiem to jest dobre w relacji koszty , spalanie, serwis. Będę wdzięczny za opinie użytkowników. Pozdrawiam Robo

OPEL ASTRA 1,4i LPG TANIO (początek wątku)

Sprzedam opla astrę f, 1997r., sedan, biały, salon, alarm, centralny zamek, multilock, poduszka powietrzna kierowcy, butla w kole, 2 komplety kół, świeżo po wymianie rozrządu, oleju, świec z przewodami oraz parownika gazu. Auto chodzi bez problemu na gazie oraz na benzynie. więcej informacji

Re: OPEL ASTRA 1,4i LPG TANIO

stać Cię pewnie nawet na 1 oponę do auta, więc próbujesz kozaczyć...

Opel Astra 1.4 - rozrząd (początek wątku)

Po ostrym przegazowaniu zimnego silnika przez 10 sek.szlak traił zawór ssący dwie dżwigienki pękły. Pasek rozrządu nie pękł ani nie przeskoczył.Po wymianie zaworu i dżwigni mam problem bo nie pali na jednm cylindrze nie ma sprężania.Okazało się że za ciasno dociska krzywka ijest otwarty

Opel astra 1,4 98r

Przy prędkości ok 100km/h -5,5ltr

Re: Opel Astra Clasic 1,4 ??????

Wybrałbym wersję 1,6. Zużycie paliwa niemal identyczne a osiągi lepsze. Mam taką z `93 i tylko leję benzynę. Nie licząc standardowych wymian płynów , pasków, filtrów, itp. Zobacz tutaj astra.autokacik.pl/ a w razie wątpilowości pytaj

Opel Astra Clasic 1,4 ?????? (początek wątku)

Przymierzam się do kupna tego autka.Czy możecie wyrazić swoje opinie o tym samochodzie.Dzięki i pozdrawiam!!

sprzedam Opel Astra 1,4 (początek wątku)

rok 1996, kolor bialy , dobry stan cena do uzgodnienia po obejzeniu Krakow tel. 501460052

Kupię---------------------------- ---Opel Astra 1,4

Skupujemy samochody za gotówkę,zamieniamy na fabrycznie nowe za doplatą lub uzupełniamy cenę kredytem,zamieniamy na samochody z importu za 1/2 ceny nowych (z gawarancja fabryczną. Mozliwośc zakupu samochodów z importu na raty z upustami do 40-60% ceny nowego, bezwypadkowe astaz4@gazeta

Sprezdam Opel Astra 1,4 (początek wątku)

Sprzedam Opel Astra 1,4 16V. - centralny zamek, - poduszka powietrzna, - hak, - blok. skrzyni biegów, - spojler tylni, - katalizator, - immobilizer, - lakier metalik, - komplet opon zimowych. Opel Astra 1, 4 16V, (drzwi 5)kolor: zielony metalik, lusterka i zderzaki w kolorze

1 2 3 4 5 6