970 wyników w czasie 348 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wypadające włosy u dziecka (początek wątku)

Mojej corce (5,5l) od miesiaca bardzo wypadaja wlosy. Doslownie po kazdym czesaniu garsc wlosow zostaje na grzebieniu. Bylam z tym u lekarki, ale ta jakos wcale nie tym nie przejela. Ja nigdy sie nie spotkalam z tym, zeby dziecku wypadaly wlosy :(, ma lekki lupiez, ale nie zauwazylabym, aby

Re: Wypadające włosy u dziecka

Niestety nie potrafię pomóc. Może to być związane z niedoborami witaminowymi. Warto udać się z małą do dermatologa.

Wypadanie włosów u 3-miesięcznego dziecka (początek wątku)

Właśnie dzisiaj zauważyłam, że mojemu synkowi wypadają włosy i to nawet dośc mocno. Nie wiem, czy to jest normale ? Wiem, że dzieciom włosy sie wycierają, ale u niego jak go leciutko pociągnę za włoski, to strasznie dużo zostaje mi w ręku. Czy powinnam się martwić?

Re: Wypadanie włosów u 3-miesięcznego dziecka

A Filip miał taka sliczną czuprynkę... Cuż mam nadzieję, że wyrośnie mu śliczniejsza :-) Na razie gubi włosy bardziej niz mój kot, który zwykle doprowadzal mnie tym do szału

wypadające włosy u niemowlaczka (początek wątku)

czy waszym dzieciom też wypadły włosy? Moja niunia ma 6 m-cy i wypadają jej włosy. Jak się urodziła to miała bujną czuprynę a teraz ma malutko włosów

Re: wypadające włosy u niemowlaczka

Zupełnie normalne. A najfajniej jest, jak dziecko zaczyna się wiercić w łóżeczku i wyciera mu się z tyłu główki taka łysa glacka :-)

Wypadanie włosów u niemowlaka (początek wątku)

Witam. Mam problem otóż mój miesięczny synek z dnia na dzień zgubił włoski na czubku głowy. Ma po bokach i na grzywce ale na czubku całkowicie mu wypadły. Zauważyłam to po kąpieli gdy zdjęłam mu czapeczkę. Czy to jest normalne u tak małych dzieci? Trochę się boję że może to objaw jakieś poważnej

Re: Wypadanie włosów u niemowlaka

Przecież to normalny objaw i występuje właśnie u tak małych dzieci, dziecku wycierają się pierwsze włoski, więc się nie martw:)

Wypadanie włosów u karmiącej (początek wątku)

Witam Jestem mamą trzymiesięcznej córeczki. Dziecko rozwija się super. Je bardzo dużo (czasami chyba aż za dużo :-)). Ale od jakiegoś (około miesiąca) czasu zauważyłam, że wypada mi coraz więcej włosów. Czym to może być spowodowane? Może to niedobory jakichś witamin lub minerałów? Jeśli

Wypadanie włosów u 2,5 letniego dziecka? (początek wątku)

Witam. U mojego 2,9 letniego synka, po ostrej infekcji (najprawdopodobnie grypie żołądkowej) nagle z dnia na dzien zaczeły wypadac włosy. Co moze byc powodem tak nagłego stanu? Jestem bardzo zaniepokojona stanem mojego dziecka. Prosze o wypowiedz eksperta. Pozdrawiam

Re: Wypadanie włosów u 2,5 letniego dziecka?

Nadmierne wypadanie włosów w trakcie trwania i po przebyciu chorób zakaźnych wywołane jest przede wszystkim gorączką, a także czynnikami toksycznymi i niedoborami pokarmowymi mogącymi się pojawić podczas choroby. Jako środek wspomagający, podaje się preparaty wzmacniające i witaminy. Nie

wypadanie włosów u 12-latka (początek wątku)

jakie mogą być przyczyny i do jakiego lekarza najpierw pediatra czy dermatolog dziecięcy, jestem trochę zaskoczona, myślałam ,że dzieciom wlosy nie wypadają,że jest to raczej przypadłość dorosłych.

Re: wypadanie włosów u 12-latka

No wlasnie, 6 klasa, moze tak byc, zwlaszcza ze piszesz, ze dziecko jest spokojne, tym bardziej, trzyma wszystko w sobie. A łysienie jest takze, wlasnie u dzieci na tle psychicznym. Rozmawiaj z nim duzo, dawaj magnez i moze neospazmine, coc przez jakis czas.

Re: Wypadanie włosów u noworodka

5 miesiecy to juz nie noworodek:) Wypadanie czy wycieranie włosków? Bo wycieranie to normalne, dziecko spedza caly czas leząc i krecąc głowka, wiec delikatne wloski sie wycieraja, dopiero ok 1 roczku robia sie grubsze i odrastają

Re: Wypadanie włosów u mężczyzn.

Gość portalu: Jasio napisał(a): > > 'Silica', jak nazwa sugeruje, to ten sam mineral, ktorym dzieci sie bawia > w > piaskownicy, lub na plazy. A wiec nie witamina, chyba ze taka jest nazwa > handlowa, w co raczej watpie. skoro nie wiesz, to sie nie wypowiadaj. Silica to

Re: Wypadanie włosów u mężczyzn.

... > Mniej powaznie: lysienia przyczyny sa rozne. Moze to byc gen po lysym przodku, choroba, stres, wplyw 'lekarstwa', odzywianie, etc. > 'Silica', jak nazwa sugeruje, to ten sam mineral, ktorym dzieci sie bawia w piaskownicy, lub na plazy. A wiec nie witamina, chyba ze taka jest nazwa

Re: wypadanie włosów u karmiącej

To nie jest wypadanie włosów u karmiącej, tylko wypadanie włosów u kobiety, która urodziła dziecko. Jak wiesz, włosy wypadają codziennie, po kilkadziesiąt. W ciąży ten proces jest zminimalizowany pod wpływem hormonów, trwa jeszcze kilkanascie tygodni po porodzie i nagle w okolicy 4. miesiąca

Re: a co u mamy 16sto miesięcznego dziecia

Ale u matki 3,5-miesięcznego dziecka to fizjologia, a pani Monika odpowiadała matce dziecka 16-miesięcznego, której włosy wypadają po fali wypadania i przerwie. -- Wszędzie dobrze, ale online najlepiej!

1 2 3 4 5 6