Dzisiaj na Oławskiej (na przeciw PLUS'a) był wypadek, widziałam karetkę, policję i straż pożarną. Czy ktoś wie co tam się stało??
Po jakim czsie przyjechała karetka ? a moze mieli tzw."słynne inne zdarzenie"
Dziś o 6:00 na ulicy Oławskiej za ulicą Tańskiego (patrząc w kierunku Oławy) wydarzył się wypadek. Zderzyło się trzy samochody, jeden wylądował w rowie. Czy ktoś zna szczegóły tego zdarzenia? -- Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
znam tyle co Ty, czekam na wieści o ofiarach...
Te karetki to horror dla kierowców!! Mój były w sierpniu miał wypadek na żmigrodzkiej bo mu taka karetka nagle wyjechała na skrzyżowanie!! On miał zielone a karetka czerwone!! Nie jechała na sygnale dźwiękowym tylko świetlnym!! Ostatnio czytałam iż na Borowskiej też karetka wymusiła
Nie było to na wysokości budynku PZU tylko na skrzyżowaniu z Podwalem.
widziałem ok. południa że na drodze leżał rower, a obok niego mercedes z rozbitą przednią szybą. pewnie cyklista wyjechał nie patrząc na drogę:(
Co się stało? Ktoś został potrącony na przejściu dla pieszych? -- Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa
widzę, że wiekszość z Was nie wie o czym mówi ,chodzi za wami jakiś dziw.śżczny stereotyp marki samochodowej ,to tak jakby zrobił to dużym fiatem to było by usprawiedliwienie? chlopak jechal sobie,jakis facet wtargnął mu na pasy a on instynktownie go ominął ,zlapał kreawężnik stracił panowanie i to
Portal olawa24 właśnie napisał o śmiertelnym potrąceniu staruszki. Kierowca najechał na kobietę przy wyprzedzaniu drugiego auta
Dziś przed godz. 7.00 był powazny wypadek na ul. Oławskiej między ul Belgijską a stacją Orlenu. Wiecie co się tam stało? -- Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
nie wygladalo to powaznie. gosc w rowie, ale auto dosc cale, wiec pewnie droga mu sie skonczyla i row zaatakowal go znienacka. -- 171Nm@2500, 90kW@5500, rear wheel drive "Mamy spadającą ludność" - L.K.
Przed chwilą wydarzył się wypadek na ulicy Oławskiej. Samochód potrącił kobietę. Na szczęście wstała o własnych siłach.
Przed kosciolem doszlo do wypadku kierowca byl trzezwy . Swiatla zamontowac automatycznie zeby wlaczalo sie czerwone swiatlo przy zbyt duzej predkosci .
Kolejne zadanie dla nowych władz.Oświetlenie ogólnie w naszym mieście powinno być zrewitalizowane bo te światła lamp przydrożnych to jakieś takie ciemne :-( Pasy są bardzo słabo oświetlone,dlatego jak najbardziej wskazane sygnały świetlenie. Tym bardziej,ze to nie pierwszy wypadek w tym miejscu
a jakie to ma znaczenie. zasada promocji jest w tym wypadku najmniej wazna. liczy się fakt. czyli, że dostajemy coś za darmo
ha ha ha bardzo zabawne. po tobie na dobrą sprawe nie mozna poznać czy gadam z facetem czy kobietą więc na wszelki wypadek nie bede sie z ciebei nasmiewac bo nie wypada