217 wyników w czasie 6 726 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wypadek na Oławskiej (początek wątku)

Dzisiaj na Oławskiej (na przeciw PLUS'a) był wypadek, widziałam karetkę, policję i straż pożarną. Czy ktoś wie co tam się stało??

Re: Wypadek na Oławskiej

Po jakim czsie przyjechała karetka ? a moze mieli tzw."słynne inne zdarzenie"

Wypadek na ul. Oławskiej. (początek wątku)

Dziś o 6:00 na ulicy Oławskiej za ulicą Tańskiego (patrząc w kierunku Oławy) wydarzył się wypadek. Zderzyło się trzy samochody, jeden wylądował w rowie. Czy ktoś zna szczegóły tego zdarzenia? -- Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

Re: Wypadek na ul. Oławskiej.

znam tyle co Ty, czekam na wieści o ofiarach...

Wypadek karetki pogotowia na Oławskiej

Te karetki to horror dla kierowców!! Mój były w sierpniu miał wypadek na żmigrodzkiej bo mu taka karetka nagle wyjechała na skrzyżowanie!! On miał zielone a karetka czerwone!! Nie jechała na sygnale dźwiękowym tylko świetlnym!! Ostatnio czytałam iż na Borowskiej też karetka wymusiła

Wypadek karetki pogotowia na Oławskiej (początek wątku)

Nie było to na wysokości budynku PZU tylko na skrzyżowaniu z Podwalem.

Re: Wypadek, Oławska -Tańskiego?

widziałem ok. południa że na drodze leżał rower, a obok niego mercedes z rozbitą przednią szybą. pewnie cyklista wyjechał nie patrząc na drogę:(

Wypadek na ul. Oławskie koło przystanku. (początek wątku)

Co się stało? Ktoś został potrącony na przejściu dla pieszych? -- Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa

Re: Wypadek na ul. Oławskie koło przystanku.

widzę, że wiekszość z Was nie wie o czym mówi ,chodzi za wami jakiś dziw.śżczny stereotyp marki samochodowej ,to tak jakby zrobił to dużym fiatem to było by usprawiedliwienie? chlopak jechal sobie,jakis facet wtargnął mu na pasy a on instynktownie go ominął ,zlapał kreawężnik stracił panowanie i to

Śmiertelny wypadek w Gaju Oławskim (początek wątku)

Portal olawa24 właśnie napisał o śmiertelnym potrąceniu staruszki. Kierowca najechał na kobietę przy wyprzedzaniu drugiego auta

Wypadek na ul. Oławskiej przed stacją Sarel (początek wątku)

Dziś przed godz. 7.00 był powazny wypadek na ul. Oławskiej między ul Belgijską a stacją Orlenu. Wiecie co się tam stało? -- Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

Re: Wypadek na ul. Oławskiej przed stacją Sarel

nie wygladalo to powaznie. gosc w rowie, ale auto dosc cale, wiec pewnie droga mu sie skonczyla i row zaatakowal go znienacka. -- 171Nm@2500, 90kW@5500, rear wheel drive "Mamy spadającą ludność" - L.K.

Kobieta potrącona na ulicy Oławskiej. (początek wątku)

Przed chwilą wydarzył się wypadek na ulicy Oławskiej. Samochód potrącił kobietę. Na szczęście wstała o własnych siłach.

Re: Śmiertelne potracenie na Oławskiej.

Przed kosciolem doszlo do wypadku kierowca byl trzezwy . Swiatla zamontowac automatycznie zeby wlaczalo sie czerwone swiatlo przy zbyt duzej predkosci .

Re: Śmiertelne potracenie na Oławskiej.

Kolejne zadanie dla nowych władz.Oświetlenie ogólnie w naszym mieście powinno być zrewitalizowane bo te światła lamp przydrożnych to jakieś takie ciemne :-( Pasy są bardzo słabo oświetlone,dlatego jak najbardziej wskazane sygnały świetlenie. Tym bardziej,ze to nie pierwszy wypadek w tym miejscu

Re: na oławskiej dają prezenty...

a jakie to ma znaczenie. zasada promocji jest w tym wypadku najmniej wazna. liczy się fakt. czyli, że dostajemy coś za darmo

Re: na oławskiej dają prezenty...

ha ha ha bardzo zabawne. po tobie na dobrą sprawe nie mozna poznać czy gadam z facetem czy kobietą więc na wszelki wypadek nie bede sie z ciebei nasmiewac bo nie wypada

1 2 3 4 5 6