zdarza mu się cos takiego. Oprócz antybioyku dostał clemastinum, claritine i deflegmin. Zastanawiam się nad podaniem tego antybiotyku, od pół roku udawało się bez (a wcześniej, kiedy zaczęło się przedszkole, antybiotyki były co miesiąc). --
niestety synek moze sie od Ciebie zarazić, zwłaszcza teraz kiedy organizm jest osłabiony antybiotykiem
Zapalenie oskrzeli leczę bańkami, a nie antybiotykami. Gdyby antybiotyk przy zapaleniu oskrzeli był niezbędny, to do czasów wynalezienia antybiotyku ludzkość dawno by wymarła, wszak jakieś 90% dzieci choruje na zapalenie oskrzeli. Antybiotyk owszem, ale dopiero wtedy, kiedy dojdzie do nadkażenia
gorączki i nasza pediatra znowu mu pulmeo zapisała i singulair i tez obyło się bez antybiotyku. Niestety od tygodnia młody znowu ma zapalenie oskrzeli, ale tym razem antybiotyk, singulair, zyrtek i inne specyfiki dostał i zastanawiam się, które leczenie daje lepszy efekt i czy ktoś używa wziewy na
Czytałam ,ze po 2 dobach podawania antybiotyku powinna być poprawa.Jezeli nie jest lepiej to wtedy trzeba zmienic antybiotyk. Pozdrawiam
Witajcie ! moja 4,5 latka miała katar od 1,5 tygodnia . W środę zaczęła pokasływać , . Od soboty miała chrypę , kaszel się nasilił .W niedziele czuła juz się b. źle i w poniedziałek poszłam z nią do lekarza , który stwierdził ostre zapalenie oskrzeli - zmiany są duże . Asia dostała
O akurat trafiłam na ciekawy wywiad z lekarzem, mówi między innymi o ostrym zapaleniu oskrzeli i braku jakichkolwiek wskazań do podania antybiotyku: www.pulsmedycyny.com.pl/index/wywiady?wywid=70 -- Jako
Z tego co się orientuję w wielu krajach lepiej rozwiniętych od naszego antybiotyk dla dziecka to ostateczność, którą stosuje się dopiero na etapie leczenia szpitalnego, z pediatrą nie mieliśmy jeszcze tego typu doświadczeń od kiedy mamy dziecko, ale patrząc na internistów to zauważam że nasi
. Trafiliśmy przez przypadek na pewną Panią doktor, która w końcu stwierdziła u małej duszność!! Od tamtej pory przy każdej infekcji stosujemy inhalacje z pulmicortu 0,125 i soli (10 kropli), a gdy ma duszność, dołączamy berodual. Już 3 zapalenia oskrzeli udało nam się wyleczyć bez antybiotyku. Kiedy
A jak był leczony? Dostawał antybiotyk?
Córka (8 mies.) miala zapalenie oskrzeli, dzisiaj 7 dzien brania antybiotyku (Zinnat 2 razy dziennie) i kontrola u lekarza- osłuchowo pani dr stwierdziła lekkie szmery- "do doleczenia", gardło czyste, lekki katar, uszy ok. dziecko nie gorączkowało, praktycznie nie kaszle. Antybiotyk mamy brać do
Kiedy mój syn poszedł do przedszkola od września do grudnia miał 5 razy zapalenie oskrzeli.Kiedy lekarz rodzinny stwierdzał zapalenie zawsze przepisywał antybiotyk.Ja od razu jezdziłam prywatnie do znajomego lekarza.Ani razu nie podałam antybiotyku.Tylko właśnie leki wziewne.Teraz dla młodszego