Forum   bogusław kaczyński

bogusław kaczyński

(3 wyniki)
  • Bardzo ciekawa, więc podaję link. Przy okazji - chciałbym, zapytać, jak wstawiać materiały prasowe, chodzi mi o takie wstawianie z owym prostokącikiem takim, po kliknięciu którego ukazuje się publikacja?
  • za przypomnienie publiczne,że dzieci nie siadają do stołu z dorosły- mi,tylko przebywają w swoich pokojach i dopiero na zaproszenie bywa- ją okazywane dorosłym do pogłaskania na 5 min,że z ludżmi o odmien- nych manierach i nawykach nie polemizuje się,tylko się wychodzi,bo szkoda czasu,za przypomnienie,że w domu nie jada się posiłków w pod- koszulku i innej bieliżnie,więc Badziewiakowie to nie jest nowy styl cool, i wiele wiele innych przypomnień.
  • Zmuszona jestem zlikwidować część swojego księgozbioru ze względu na trudną sytuację finansową. Preferowany odbiór osobisty w Łodzi lub wysyłka według cennika Poczty Polskiej (cena książki + koszt przesyłki). Kontakt przez e-maila. Pozdrawiam i życzę pomyślnych zakupów - ceny wystawionych książek są o 50% tańsze niż w księgarniach. Spis tytułów: 1. „Pożyteczne i szkodliwe – Zwierzęta w ekosystemie ogrodu” – Biblioteka działkowca - 30 zł 2. „Zagadki przyro...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się