Forum Sport Zakłady sportowe
ZMIEŃ
      bramki

bramki

(8 wyników)
    • pewniaki z dobrymi kursami to rzecz cenna macie coś na ten weekend coś jak typer na 3 ligę angielską?
    • Club Brugge v Westerlo - 1 Excelsior Mouscron v Germinal Beerschot - 2 Lokeren v St. Truiden - 1X Standard Liege v AA Gent - 1 Zulte-Waregem v Beveren - 1 Bordeaux v Sochaux - X Le Mans v St Etienne - X Lorient v Lille - 2 Lyon v Marseille - X2 PSG v Auxerre - 1X Hannover 96 v Schalke 04 - 2 VFL Bochum v Borussia Dortmund - 1 VfB Stuttgart v Wolfsburg - 1 Bayern Munich v Werder Bremen - X2 Hamburg v Bayer Leverkusen - X Roda JC v FC Utrecht - 1 Sparta v NEC - 1X AZ v F...
    • Witam, mam pytanie do osob stawiajacych w serwisach typu bwin.com. Czy w live betting operatorzy bardzo szybko odswiezaja/zmieniaja kursy pod wplywem wydarzen na boisku? Czy maja jakies narzedzie blokowania typowania w chwili gdy pada bramka? Ktora zmienia zupelnie sytuacje? Czy robia podobnie gdy np zawodnik dostaje czerwona kartke? Przyklad: gdyby przy wyrownanym meczu (kurs proporcjonalny np. 1 (2.20) X (3.00) 2 (2.20)) w ktoryms momencie byla czerwona kartka, a ja w tym momenc...
    • czy sa na tyle odwazni ludzie ktorzy podadza tu typy na Lige Mistrzów?? ja chyba nie dam rady, bo to zbyt duza loteria:P ale jak znam siebie to nie wytrzymam i puszcze jakis kuponik:)
    • czyli proponuje zebysmy umieszczali swoje typy na weekend ewentualnie jakies w tygodniu.bez skrepowania, ze nie wejdzie itp. ja umieszcze swoje typy w ciagu kilku dni i zachecam do pozostawienia waszych:)kiedy wreszcie skopiemy tylek bukom !!!!???????????:P
    • Ciekawia mnie opinie Wasze na temat tego meczu???Jak myslicie MU wygra???Jest ladny kursik na nich.Lille i tak juz chyba daleko zaszlo jak na nich w tej edycji LM. Prawdopodobne składy: Lille: Sylva - Chalme, Tavlaridis, Plestan, Tafforeau, Cabaye, Makoun, Debuchy, Bodmer, Obraniak (Bastos), Odemwingie Man Utd: Van der Sar - G. Neville, R. Ferdinand, Vidic, Evra, C. Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs, Saha (Larsson), Rooney
    • mysle ze rozsadnym bedzie pozstawienie na wygrane gospodarzy Sevilla - Osasuna 1 Werder - Espanyol 1 milan ostro potraktowal MU, czy myslicie ze tym razem milan pokona liverpool w finale? to moze byc dobry mecz bo obie druzyny w niezlej formie tyle ze chyba o bramki bedzie ciezko:)
    • Mysle, ze jesli koledzy forumowicze maja sie "pojedynkowac" na kupony - warto temu wydarzeniu poswiecic odrebny watek, zeby potem nie szukac. Do tej pory ogloszono kupony: ___________________________________ Piter - kupon 01 Liverpool - MU mniej niz 3 bramki werder - bochum 1 Nancy - LeMans mniej niz 3 bramki Espanyol - Villarreal 1 Aves - Benfica 2 kurs calkowity 20.40 __________________________________ Julka - kupon 01 Groclin - Widzew 1 (1,80) Mattersburg - Ried 1 (1,90) F...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się