brytyjska

(10 wyników)
  • Nie wiem czy to dobre miejsce na moją prośbę, ale być może ktoś mi pomoze. Chcę pisać pracę magisterską na wyżej podany temat. Zainteresował mnie fakt ,ze przed naszym wejsciem do UE tyle sie mowiło, ze robotnicy z POlski zaleja rynki pracy na zachodzie. 3 państwa ( WIelka Brytania, Irlandia i Szwecja) umożliwiły nam natychmiastowe podjęcie pracy w swoich granicach. I okazało sie ,ze jesteśmy znakomitymi pracownikami, z których pracodawcy na zachodzie są bardzo zadowoleni i na dod...
  • CZY FUNT SZTERLING TO TO SAMO CO FUNT BRYTYJSKI??? ILE KOSZTUJE AKTUALNIE??
  • Tak sobie myślę o tym koniecznym do pracy rachunku bankowym... Czy przypadkiem nie można założyć rachunku w jakimś brytyjskim banku internetowym? Nie załatwiałoby to sprawy? Takie konto możnaby założyć jeszcze PRZED wyjazdem z kraju, a pojechać już z kartą bankową w ręku. Potem tylko aktualizacja danych (na brytyjskie) - i z głowy. Dobrze myślę czy też nie jest coś takiego możliwe?
  • Szanowny Panie Ministrze, Piszę do Pana w kwestii opdatkowania pracy wykonywanej za granicą. Uważam, że jest to praktyka niesprawiedliwa i powinna być zaniechana. Polskie prawo z uczciwie i ciężo pracujących ludzi robi przestępców.A tak nie powinno być i temu z całą mocą się sprzeciwiam. Po pierwszym maja do pracy w Wielkiej Brytanii wyjechało kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Dlaczego tak dużo? Bo w Polsce nie mieli pracy, nie mogli utrzymać rodzin, nakarmić swoich dzieci , posłać...
  • Three hurt in 'race attack' Three Latvian men have been assaulted in County Armagh in what police say may have been a racially motivated attack. news.bbc.co.uk/1/hi/northern_ireland/3998241.stm
  • Jestem lekarzem ,który po zrobieniu specjalizacji w 2006 r. ma zamiar wyjechać za granicę.1.Nikomu nie jestem nic winny.Na moja specjalizację wydałem już 12000 zł (obowiązkowe kursy,noclegi,literatura fachowa,sprzęt medyczny)z własnych pieniedzy.2.Mam dosyć w większości niedomytych,wiecznie roszczeniowych pacjentów,którzy mnie i moją odpowiedzialną pracę rzadko szanują.3.Poraża mnie ogólny bałagan w ochronie zdrowia i indolencja oraz prywata komuchów,którzy do reszty rozmontowują ten kr...
  • dopiero teraz się obudzili!!!!!!!!!!jak jest po "rybkach"???????/ ile bylo postów , próśb - ale GW kilka miesięcy temu nabrala wody w usta -DOPIERO TERAZ PODNOSI LARUM ,ŻE CHCIWE ,ZACHLANNE PANSTWO NIE ZNA GRANIC I KRADNIE NA POTĘGĘ W BIAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!
  • brytyjska (w ktorej pracuje moja kolezanka) jest zainteresowana rozwinieciem sie na rynek polski.maja powazne oferty pracy dla INZYNIEROW z ANIGIELSKIM na terenie UK.(AVIATION, ELECTRONICS, BIOMEDICAL, IT TELECOM) pomoc w znalezieniu mieszkania i przy stawianiu pierwszych krokow.zarobki na poziomie angielskim.?myslicie ze maja szanse powodzenia? tylko pytam bo mnie o to proszono...
  • Chciałbym zapytać Szanownych Forumowiczów, jak wygląda procedura ubiegania się o przyjęcie na brytyjską uczelnię na studia będące brytyjskim odpowiednikiem polskiego dyplomu magistra. Planuje wyjazd po licencjacie w Polsce i będe wdzięczny ze wszelkie linki, wszelkie uwagi itd. Z góry fenks ;)
  • LONDYN(4)

Siema chcialbym sie dowiedziec po jakim czasie znajde prace w londynie jezeli mam juz gdzie mieszkac inetresuje mnie praca na zmywaku albo na budowie . Jezyk znam w stopniu podstawowym zadnej pracy sie nie boje . Poradzcie a najlepiej Ci ktorzy sa juz w londynie jakie mam szanse . Wyjechac chcem na poczatku lutego. Dzieki
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się