cardiff

(10 wyników)
  • Od kilku dni probuje znalezc jakies lokum w Cardiff, tu z Polski, za pomoca internetu i zaczynam powatpiewac w skutecznosc takich transakcji. Albo pokoj jest do wziecia od zaraz i wlasciciel chce sie ze mna widziec od razu "face to face" (nierealne, przeciez jestem jeszcze w Polsce), albo nie moze sie zdecydowac, i chce i nie chce, albo termin jest zbyt odlegly i kto wie czy za kilka dni nie zmieni zdania itd... Przez prawie 3 dni negocjowalem z pewna kobieta o jej pokoj (230PC...
  • Niedługo jade do pracy w Cardiff,chciałabym sie dowiedziec cos o tym miescie:czy duzo nas tam juz??czy to ładne misto i czy jest gdzie wyskoczyc w weekend?
  • 15 lutego wylatuję do Londynu i dalej do Cardiff. Czy ktoś z Was mieszka tam może?? Jak tam jest? Pogoda, możliwości znalezienia mieszkania i pracy?? Będę wdzięczny za posty.
  • CZY MOZE KTOS Z WAS ZNA JAKIES POLACZENIA(TANIE)Z DUBLINA LUB BELFASTU DO CARDIFF.WYJAZD 03CZERWCA POWROT 04 CZERWCA.MI UDALO SIE ZNALEZC LINIE LOTNICZABMIBABY NA KTOREJ PRZELOT WYNIESIE OK.100 FUNTOW.MOZE KTOS ZNA COS INNEGO AUTOKAR? PROM?PROSZE O ODZEW!
  • W piatek po poludniu wybieramy sie w 4 osoby do Cardiff. Nocujemy w Holiday Inn w Newport ale mamy samochod i niepijacego kierowce wiec co polecicie na piatkowy i sobotni wieczor (dobry klub!) i na sobotnie i niedzielne zwiedzanie? Jest gdzies w poblizu (do 50 mil) jakies miejsce z plaza? Mieszkamy pod Manchesterem i dla nas morze to atrakcja, wiec wie ktos moze czy mozna w tamtych okolicach sie kapac?
  • A moze cos innego? Za kilka dni przyjezdza do mnie ktos wazny (dla mnie) i chcialbym ciekawie spedzic czas. Jako ze mieszkam w Somerset, te wlasnie miejsca biore pod uwage, uprzednio w nich nie bedac. Nudzi mnie pokazywanie po raz kolejny Bristolu, Exeteru, Yeovil - zreszta tyle tam uroku co w insynuacjach Kurskiego. Jesli ktos byl i spodobalo sie/rozczarowal sie, niech napisze.
  • Witam, szukam ludzi urzędujących w Walii. Czy jest tu ktoś taki kto chętnie podzieli się ze mną swoimi wrażeniami i udzieli mi odpowiedzi na pytania?? Pozdrawiam
  • Witam! Świeta za pasem, a ceny biletow do Polski bardzo wysokie. Może ktoś planuje przyjazd na święta do Polski i mógłbym się dołączyć? Interesują mnie okolice cardiff, birmingham...jestem z cardigan.
  • Jestem od 8 miesiecy w Cardiff, mam ciekawa prace w dobrej firmie, w swoim zawodzie, stanowisko menedzerskie. Zarabiam 30k brutto, wynajmuje dom, mam samochod, zyje sobie przyzwoicie i na poziomie, duzo wyjezdzam, wszystko fajnie, ale... No wlasnie, jest jedno ale. Cardiff to kulturalna pustynia, a ja jestem singlem i milosnikiem dobrego kina (tu nie ma zadnego art- house'owego, sam komercyjny szmelc) i malarstwa (jedno ciekawe muzeum). Jestem raczej samotnikiem, tak bylo w Polsce ...
  • są tu tacy? Potrzebuję paru informacji na temat "komunikacji miejskiej". Konkretnie to jak najlepiej (najtaniej, najszybciej) przemieścić się z Bristolu do: UK Transplant Fox Den Road Stoke Gifford BRISTOL BS34 8RR

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się