Forum   ceny wzrosły

ceny wzrosły

(6 wyników)
  • W supermarketach sprzedawany jest głównie szajs. Jedyne produkty, które można tam kupować, to te, które się nie psują - herbata, cukier, chemia gospodarcza. Mięso, nabiał, pieczywo - nigdy nie spotkałem dobrego wyrobu w supermarkecie. Z supermarketu i tak korzystam w ostateczności. Wszystko, co mi jest potrzebne - kupuję w małych, osiedlowych sklepikach. Nie tracę czasu i pieniędzy na dojazd do marketu. Dziwię się ludziom, którzy mięso, nabiał i trocinowe pieczywo kupują w marketach.
  • Polecam te informacje naszym "eurosceptykom". Moze wreszcie zaczna myslec.
  • ....zasypie nas ziarnem Europa wschodnia, szczególnie Ukraina a chłop polski, jak to zwykle bywa, przez chytrość zawsze straci i niech tak już zostanie.Już tak było parę lat temu - ziarno zjadło robactwo na strychach chłopskich bo chlopina nie wiedział ile wziąć za zboże.
  • To jest tak duża chmura mały deszcz. Wystarczy spróbować oddać zużyty nie potrzebny sprzęt, to jest horor. Może w cenie nowego sprzętu będę płacił za recykling a potem przy zwrocie zużytego sprzętu drugi raz będę płacił za recykling. Oczywiście co niektóre sklepy reklamują, że przyjmują zużyty sprzęt. Ale patrzą z pod oka na człowieka i oczywiście zużyty sprzęt trzeba mieć przy zakupie. Tylko kto udając się na zakupy zabiera ze sobą stary sprzęt.
  • Opowiadanie bajek!! Podniesienie cen na energię o ok. 12% w moim przypadku (gaz, prąd) da kwotę ok . 100 zł miesiecznie tj przynajmniej 5% mojego dochodu a reszta????? tak więc realnie wyjdzie to na pewno 10% co najmniej!!! Wliczenia specjalistów znowu odbiegaja od rzeczywistości!!! Wciskaja nam po prostu ciemnotę!!!!!
  • DO ILU WZROSNIE KURS?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?