Forum   ciachamy

ciachamy

(7 wyników)
  • Teraz przyszedł czas na sterylkę naszej Fruzi. Niby nie pierwszyzna ale trochę się martwimy, jedną zapaść ma już na koncie :-( . Tak więc cóż, prosimy o kciuki i łapcie, żeby było bez brzydkich niespodzianek. Na 9-tą do weta a odbiór ok. 17-tej, za dłuuugo jak dla mnie, więc bedę się dobijać wcześniej. Nasz pan doktor robi małe boczne cięcie i przy sterylce starszej Zuzy powrót do zdrowia był ekspresowy - tego samego dnia! Więc życzcie nam tego samego :-)
  • No właśnie. Jutro na 10 rano - sterylizacja kropki. Dwa razy sterylizowałam kocury ale z dzieczynką??? Co ma z nią zarobić. Wiem, że dostane kot śpiącego jeszcze. Mieszkam na głębokiej prowincji w okresie bezpłatnych sterylek to taśmowo leci i nikt nie bawi się w wybudzanie kota. A w domu? Kaftanik jakiś? Mam kupic czy standardowo daja "razem z kotem? (pewnie nie) Długo na Kicię trzeba uważ&#...
  • Na 13.00 Melkę na ciachnięcie zawożę. Kciuki poproszę, żeby było szybko, łatwo, bezboleśnie dla maleńkiej i żeby się później szybko i zdrowo goiła.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?