Forum   napędy dvd

napędy dvd

(5 wyników)
  • Gdy wkładam płytę w moim napędzie dvd strasznie buczy. Płytę odczytuje normalnie. Nie wiem jak temu zaradzić? Po jakimś czasie się wycisza.Jest na to jakiś sposób?
  • Witam! Mam problem z napędem dvd, podczas nagrywania płyt wszystko idzie dobrze (używam nero), pokazuje się komunikat o dobrze nagranej płycie, po czym płyta po ponownym włożeniu do napedu, zachowuje sie jak pusta, nic na niej nie ma (a gdy spojrzy sie pod światło, sa na niej ciemniejsze i jaśniejsze prążki, zamiast jednego zbitego śladu zapisu), napęd słabo odczytuje także płyty nagrywane(również z innych komputerów), zawiesza się, dobrze radzi sobie z czytaniem "orginalnych" płyt. Rozgl...
  • Dobry wieczór, dzisiaj odkryłam bład w swoim komputerze (sony vaio). Przestał wykazywać mi napęd dvd. Weszłam w panel sterowania i z pozycji dodaj nowy sprzęt widzę, że przy napędzie mam wykrzyknik (napęd to maysita uj-850D). Gdy próbuję dodać sprzęt dostaję komunikat o braku instalek? - Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39). Proszę o pomoc, laptopa mam od miesiąca i działał poprawnie.
  • proszę o radę: po otwarciu Mojego komputera wyświetlają się oczywiście ikony dysków i napędów. tyle,że wyświetla się napęd dvd oznaczony jako "G" którego faktycznie nie mam!podejrzewam,że jest to pozostałość po napędzie wirtualnym,ale kiedy odmontowuję wszystkie napędy wirtualne ten zostaje.jak sprawdzić co to jest i jak się tego pozbyć?
  • Nie wiem czy trafilam na dobre forum i czy ktos sie na tym zna ale sprobuje:) Chcialam sobie kupic na allegro plyty dvd, ale niestety, jak napisal sprzedajacy: "SĄ KUPIONE W SKLEPIE WWW.AMAZON.COM. Są ZAKODOWANE W STREFIE AMERYKAńSKIEJ A NIE EUROPEJSKIEJ, WIEC MOZNA JE OTWIERAć NA NAPęDACH KTóRE ODTWARZAJą WERSJE AMERYKAńSKą, LUB NA EUROPEJSKICH PRZEROBIONYCH" No wlasnie.jak moge sprawdzic czy moj naped odtwarza takie amerykanskie plyty zanim je kupie?nie wiecie ile kosztuje przerob...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się