obgryzanie

(4 wyniki)
  • Myślałam, że to trująca roślina. Tymczasem kot od kilku dni systematycznie obgryza jej listki. Na razie czuje się dobrze. Ale czy na pewno nic mu nie będzie? Bo z kwiatka już niewiele zostało...
  • Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką działkowego dachowca ;) Który ostatnio po obgryzaniu tapet i styropianów ze ścian, przeszedł na rozkopywanie ziemi w kwiatkach ;P I ogólnie dostaje wścieku czasem, zwłaszcza rano obgryzając moje ręce :) Pewnie się bardziej orientujecie w kociach poradnikach, więc proszę o radę które są godne uwagi, tak żeby podszkolić się trochę i ułożyć tego łobuza :) No chyba że sami wiecie jak sobie poradzić z w/w problemami :) Pozdrawiam Gosia i Tygrys
  • Kochani, mam jeszcze jedno zapytanie, nasz Rupert bardzo lubi grysc wszelkiego rodzaju kable. Mowimy mu ze nie wolno, ale moze macie jakies sposoby, aby przestal to robic? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi :)
  • mam nadzieje ze wam sie przyda . UWAGA NA TE KWIATY!!!!!!! 1.difenbahia ( smiertelna ) 2.Skrzydlokwiat ( jw) 3.Konwalia (jw) 4.Kroton ( jw ) 5.Pestki brzoskwini (jw) 6.Pestki moreli 7.Aloes ( drazniacy ) 8.Anturium ( jw) 9.Azalia (jw ) 10. Bielun ( smiertelny ) 11. Bluszcz pospolity ( drazniacy ) 12.Filodendron ( jw) 13. Hiacynt (jw) 14. Hortensja (jw) 15.Jablon - pestki (smiertelna !) 16.Lilie wszystkie gatunki (jw) 17.Monstera (drazniaca ) 18.Oleander (smierteln...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się