padaczka

(9 wyników)
  • Padaczka?(10)

Pisałam na forum Koty i kocury, zapytam też Was... Moja młoda kotka drży, ostatnio niemal codziennie. Niezależnie od tego, czy śpi, czy nie śpi, czasem trwa to bardzo długo (np. godzinę). Wygląda wtedy, jakby było jej strasznie zimno, choć z pewnością nie jest. Czasem drży cała, a czasem np. tylko tylna część ciała (pupa i tylne łapki), czasem drżenie "chodzi" po całym ciele. Kilka miesięcy miała pierwszy epizod takiego drżenia, potem spokój aż do grudnia i teraz zdarza się to bardzo często. ...
  • Witam,posiadam w domku 2.5 letnią kotkę o imieniu Niciado tej pory okaz zdrowia.Od 3 dni miała sline ataki padaczkiKotka dostało dopiero dziś leki na padaczkę jest osowiała zachowuje się jak dzika boi sie każdego ruchu w jej pobliżu hałasu ma lekko odrętwiały tył momentami przejawy agresji.Czy ktoś z was miał kontakt z takim kotem jak wygląda dalsza przyszłość życia takiego kota??CZy z biegiem czasu powoli zacznie wracać to formy z przed choroby czy już zawsze bedzie inna jak się ...
  • Witam, W skrócie opiszę przypadek Franka. Franek został wzięty ze schroniska we Wrocławiu. Wybraliśmy go bo był najdziwniejszy i odrzucony przez rodzeństwo. [img]https://3.bp.blogspot.com/-Rtz-zJzfgHI/TwbbegNP7iI/AAAAAAAAACU/zzEM7t6TktU/s320/Franek+%2528po+lewej%2529+i+jego+brat.jpg[/img] Na początku był problem z biegunką i kocim katarem. Szybka wizyta u weterynarza i po krzyku. Po ok. 2 tygodniach zaczęło się dziać coś dziwnego. Kot zaczął mieć ataki. Najpierw popuszczał mocz, skrę...
  • Hej zakładam nowy wątek bo tamtego nie mogę znaleść.zdaje relacje od jakiegoś czasu Nicia czuła się coraz lepiej schodziliśmy na coraz to mniejsze dawki aż do tej środy.Nicia dostała ataku i wczoraj wieczorem kolejnego a miała już dawke1/4 rano i 1/2 wieczorem tak dobrze szło już...Wróciliśy do luminalu 1/2 rano i 1/2 wieczorem i okazało się że odpowiedzialną za ataki jest rujka.# dni temu się sończyła i choroba powróciła za tydzień czeka nas sterylizacja i mam kilka pytań jak t...
  • Przejrzałam wątki na naszym forum i widzę, że sporo z was dziewczyny (wiesia, minerwa, barba) miało doświadczenie z kocią padaczką. Doradźcie proszę dobrego weta, który dobrze zdiagnozuje kocicę (Artemidę) i ewentualnie ustali leczenie. Nie chciałabym iść z nią do pierwszego lepszego lekarza, bo nie chcę w nią bez sensu pchać diazepamu lub luminalu. Do kogo z nią pójść? Słyszałam (chyba od wiesi) o prof. Lechowskim z sggw, ale czy do niego z padaczką? Artemida ma ataki bardzo rzadko (r...
  • Ludzie, dramat. Wczoraj moja Misia doostała padaczki. Byłem z nią u weta, dostała jakies zastrzyki. Dała lek w czopkach. Dzis z nią znowu musze leciec do weta. Rano ataki miała co 30 minut. Przewraca sie. Szok. Mieliście doświadczenia z kocią padaczką? Koty mam od urodzenia, ale jeszcze nigdy nie było przypadku padaczki..... Pozdro Krzysztof
  • Piszę tu optymistyczne notki o huncwotach, a tak naprawdę to po cichu się martwię. Na wiosnę Fred miał pierwszy atak, wyglądało to okropnie. Przez całe lato był w leczeniu, teraz mu się poprawiło i jest dobrze. Jest pod opieką weta, wygląda, że wszystko ok., a jednak ciągle się o niego trochę boję. Niby zdrowy, wąsy ma sterczące do góry i niepołamane, je chętnie, trochę więcej śpi, futerko ma może odrobinę mniej gładkie niż George (chudszy był zawsze, George to taka biała futrzana klu...
  • Bardzo proszę o pomoc i radę, bo już sama nie wiem co robić. Mam 9-letniego kota, oraz 2 kotki- 6-cio letnią i 2- letnią. Wszystkie są u mnie od małego, wszystkie to przygarnięte znajdy, wszystkie są wysterylizowane. W łazience mam 3 kuwety- zawsze czyste- dbam o to, żeby praktycznie po każdym siku je posprzątać. Z kotkami nie ma problemu- zawsze korzystają z kuwet. natomiast kot od 2 miesięcy sika wszędzie- na szafki w kuchni, w sypialni na łóżko, na stół... W domu panuje paranoja- wracam z...
  • Takie są przypuszczenia ws mojej kici.. Mam ją od 2 miesięcy, była wyratowana z bicia i katowania przez jakiegoś gnoja, którego nasłała sama właścicielka coby sie problemu pozbyć (sic!) Kicia ma ataki - poczatkowo co kilka dni, powiedzmy średnio raz na 1-2 tygodnie, ale w tym tygodniu ma prawie codziennie i to jakby dłuższe czy też podwójne, potrójne :( Wygląda to tak, ze w pewnym momencie zaczyna przeraźliwie krzyczeć, jednym ciągiem, na wysokim tonie, bardzo głośno. Czaem w...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się