pieczenie

(3 wyniki)
  • Witam. Jestem tu nowa, nie zdażyłam się jeszcze tu za bardzo zadomowić i poczytać, ale od razu chcę napisać, jaki mam problem.Napisałam na forum wsparcia dla rodzin wklejam to tez tu... Nie pamiętam, kiedy to wszystko się zaczęło,tak naprawdę to od początku w moim małżenstwie było inaczej, ale dało się z tym żyć. Niestety jakieś cztery lata temu zaczęły się bardzo poważne problemy. Mój mąż odsunął się ode mnie,był jakiś dziwny, zaczął żyć we własnym świecie. Nie mogliśmy się porozu...
  • Oj, ponarzekałabym sobie...Pozwolicie? Deszcz przestał padać, ale prognozy są niezadowalające. Podmywa mi fundamenty, w ogródku wody po kolana, zbierać wody z ganku też już siły nie mam... Przed chwilą (słusznie ) nazdałam pewnej 10-latce, ale teraz zjadają mnie wyrzuty sumienia.Córeczka jest chora. Mam iść we wtorek do psychiatry , ale się boję. Dość narzekania! Mąż teraz czuje się znacznie lepiej. Precz z oddziałem dziennym! Czuję, że przez ten oddział wystąpiła u niego potęż...
  • Co polecacie na wyciszenie ducha, ale nie ciała - żeby przypadkiem nie zostać od tego jakimś impotento :-). Jakieś magiczne pigułki działając e tak, jak słońce?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się