propozycje

(3 wyniki)
  • Od razu przyznam się bez bicia, że przeczytałam bardzo pobieżnie... ;) Wczoraj przyszła propozycja uchwały (tylko do wspólnoty RJ4?) dotycząca zgody na wynajmowanie powierzchni wspólnych, udostępnianie powierzchni reklamowych. Czy ktoś orientuje się o co chodzi? Nie dostrzegłam tam wyjaśnienia sprawy, jakiego typu np. powierzchnie reklamowe zarząd ma na myśli. Z jednej strony, gdyby wspólnota mogła zarobić dodatkowe pieniądze, byłoby to korzystne, ale z drugiej nie chcę, żeby na bądź co...
  • Szanowni Państwo Jesień pozbawiła trawniki na naszym osiedlu bujności i można dokładnie zobaczyć....psie WC. Pojemniki na kupy i sprzątenie ich przez właścicieli to w 99% fikcja!!!! Nie sposób przejść aby nie wdepnąć. Na ścieżkach to samo. Chciałbym przywrócic trawniki mieszkańcom -szczególnie dzieciom. Proponuję na najblizszym walnym przegłosować opłatę dla posiadaczy psów mieszkających na naszym osiedlu na finansowanie osoby zajmującej się sprzątaniem psich kup. Proponuje opłat...
  • Drodzy Mieszkańcy Rozważamy możliwość podpięcia waszego osiedla pod internet stacjonarny - NIE RADIOWY- każdy z państwa kto zdecydował by się na podpisanie z nami umowy dostał by internet na poziomie 8 - 10Mb ZA CENĘ OK 40 DO 50 ZŁ miesięcznie koszt podpięcia to ok 200 - 250 zł - wpłacane jednorazowo przy podpisaniu umowy Naszą decyzję uwarunkowujemy odzewem z Państwa strony. Prosiłbym o wpisy pod moim postem osoby które byłby wstępnie zainteresowane takim rozwiązaniem. Od ilości zgłosz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się