Forum Zdrowie choroba afektywna dwubiegunowa
ZMIEŃ
      psychiatryczne

psychiatryczne

(7 wyników)
    • Dzisiaj poszedłem do innego lekarza. Mój wyjechał i właściwie dlatego nie odwołałem wizyty u tego dzisiejszego. I wydał mi się naprawdę kompetentny, trochę mi zmodyfikował leczenie, kazał przyjść za trzy tygodnie. W sumie chciałbym do niego jeszcze iść. No a z moim miałem się widzieć jakoś za tydzień. Z mojego nie chcę rezygnować, bo już mnie wyciągał z problemów, sęk w tym, że teraz jestem nie do końca zadowolony z efektów leczenia i sfrustrowany i zmęczony. Czy można chodzić do dwóch lekar...
    • trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,9008638,_Terapia__w_Starogardzie__boso_na_mroz__slipy_na_glowe.html
    • Kochani, już trzeci tydzień jestem w szpitalu. Pierwsze półtora tygodnia przeszło jakoś ok, nie zwracałam uwagi na to co tam się dzieje, sama nie czułam się dobrze. To z czym się obecnie zmagam przechodzi moje wszelkie wyobrażenia. To czego świadkiem jestem i świadkiem jakich uczuć w sobie. Wczoraj i dziś załamanie, krzyk, wisk, powtarzanie w kółko do domu, do domu, do domu... Pod opieką wyszłam dzisiaj na chwilę. Boję się, boję się, że nie wytrwam, że to niczemu nie służy. Dziś miałam ...
    • PSYCHIATRIA REPRESYJNA I PSYCHUSZKI W ZSRR Znamienna jest historia powstania współczesnej psychiatrii i to na jakie potrzeby tak naprawdę została ta dyscyplina stworzona, i w tym kontekście powinno się rozważać ewentualne podejmowanie leczenia psychotropowego czy pobytu w szpitalach dla nerwowo i psychicznie chorych. Sowiecka psychiatria stanowiła ważną część państwowego aparatu ucisku. Przeciwnicy polityczni sowieckiego reżimu byli zamykani w szpitalach psychiatrycznych z rozpoznanie...
    • Czytaliscie ostatni numer "Wprost" ? Sa tam rankingi szpitali psychiatrycznych www.wprost.pl/ar/?O=71062#R2 Warto wiedziec, wychodzi na to ze lecze sie w placowce najlepszej w Polsce w tej dziedzinie ;-)
    • Mam pytanie.Czy skorzystal ktos z Was z ubezpieczenia leczenia szpitalnego? Za tydzien bede w szpitalu.Mam ubez. w pzu place ta gorna stawke z ub grupowego (54 zl m-c).Wiem,ze leczenie powypadkowe to 1% za kazdy dzien,a inne to 0,5%...tylko nie wiem czy psychiatryczne tez...chociaz dlaczego by nie?
    • Chcialbym poruszyc dyskusje na temat pobytu w szpitalu.Jakie macie doswiadczenia czy pomaga wam jezeli tak to w jakim stopniu i na jak dlugo. Probuje was wciagnac do dyskusji,poniewaz wielokrotnie w nim bywalem a efekty tego byly marne.Moze sa szpitale w ktorych kontakt miedzy pacjentem a lekarzem nie polega na zwiekszaniu lekow i robieniu z nas Zombi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:))))))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się