Forum   skoki narciarskie

skoki narciarskie

(38 wyników)
  • witam,potrzebowalabym,troche info na temat tej "imprezy"w zakopcu,jaka jest cena biletu i jak to wyglada z noclegami,trzeba duzo wczesniej to zalatwiec?szukalam w necie,znalazlam wszystko inne ale nie to co mnie interesuje,za pomoc bede wdzieczna pozdr.
  • Chcialbym uswiadomic wszystkim zaciecie dyskutujacym o skokach narciarskich, jakimi to wielkimi kibicami sie stali dzieki.........tej ostro krytykowanej telewizji publicznej, nawet nie dzieki Malyszowi. Malysz mimo zwyciestw jakby nie TVP, bylby mniej wiecej tak samo popularny jak Jagna Marczulajtis? Tymczasem skoki narciarskie to sport trzech krajow, Niemiec, Austrii no i teraz Polski i nic pozatym, nie ludzcie sie ze ktos to jeszcze gdzies pokazuje. Skoki wbily sie w zimowa nude ...
  • Do szefów onetu! Popatrzcie sobie na stronę - coście to porobili, to sie nie da przeczytać. Tekst w pionie - wytłuszczony zachodzi na tekst poziomy bez wytłuszczenia. Oba o tym samym, oba nieczytelne!
  • Cale szczescie,ze zmieniono BMI,bo dzieki temu Malysz fruwa.
  • A czemu tych VIP-ówjest tylko 1000 a nie 28000.a tylko 1000 kibiców.Vipy oczywiście za darmo , a bilety po 3000 PLN. Parę lat temu też tak chcieli zrobić i jak to się skończyło ??.Winni działacze dalej to organizują , a ci poszkodowani to do dziś nie mogą się opamiętać.Poziom polskich działaczy sportowych ( PZN, PZPN, PZLA i wiele ,wiele innych ) jest bliski zera.
  • konkurencjach. Próbowałem wydobyć na czołowe miejsca naszego sportowego forum reportaże o Naszych Mistrzach Świata w konkurencjach olimpijskich, ale nie do końca mi się udało. Proszę o pomoc w uzupełnieniu listy. 1)Adam Małysz (skoki narciarskie), 2)Otylia Jędrzejczak (pływanie), 3)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo), 4)Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie), 5) (strzelanie), 6) (kajakarstwo), 7)Dariusz Jabłoński (zapasy), ...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?