Forum Turystyka Polska Turystyka w Polsce
ZMIEŃ
      sylwestrze

    sylwestrze

    (20 wyników)
    • witam , poszukuję coś na kształt www.kocierz.pl/ tylko bliżej środkowej Polski. Może mazury , koniecznie z animacją dla maluchów. kocierz polecam .. byłam , piekne miejsce ale trochę dla nas za daleko.
    • jak w temacie :) dla 2 osób moze byc bez wyzywienia:) chetnie jakies spa:), sylwester w knajpce , kulig:) dzieki za pomoc:) góry: beskidy :)
    • Poszukuję domku do wynajęcia na ok. 20osób gdziekolwiek :)
    • witam, szukam fajnej oferty na sylwestra dla 3 par. Maksymalnie 4 dni, góry (wszystkie polskie wchodza w grę), z wyzywieniem (2X lub 3x) i jeszcze jakby była zorganizowana impreza sylwestrowa+kulig+ognisko to bede mega szczesliwa:)
    • Witam , jestem mamą 2 letniej dziewczynki , w tym roku chcielibyśmy spędzic razem ten wieczór . szukam hotelu ,pensjonatu , imprezy skierowanej na rodziny z maluchami . kulig , ognisko . nie zależy nam na wytwornym balu , może tym razem coś bardziej spokojniejszego. może macie jakieś doświadczenia lub propozycje . miejsce też nie stanowi przeszkody może to by wyjazd pobytowy .
    • nie wszystkie linki działają ...
    • Witam. Poszukuję jakis fajnych miejsc sylwestrowych, wybieram sie na sylwestra grupa 20-30 osobowa i poszukuje jakis ciekawych miejsc w Polsce np. Beskidy lub Bieszczady albo gdzies na Słowacji, czekam na propozycje.
    • Witam, szukam 4 pokoi na sylwestra, moze być domek na 5 dni - od 28 do 2 lutego, bardzo ważne. Proszę o propozycje, lub informacje..Ala
    • Proszę o opinie an temat ciekawych miesjc an spędzenie sylwetsra w naszym piknym kraju:) dziękuję za odzew!pozdrawiam
    • Mam nadzieję że ktoś mi podpowie coś ciekawego. Najbardziej chciałbym jechać na Suwalszczyzne lub Mazury. Dziękuję serdecznie za ewentualne propozycje. :-))
    • szukam ciekawego miejsca w polsce na spedzenie sylwestrowego weekendu, najchetniej z jakas impreza, niekoniecznie najdrozsza. jesli macie jakies fajne, sprawdzone miejsca-bede wdzieczna za info:)
    • Zastanawiamy sie ze znajomymi gdzie sie udac w tym roku na Sylwestra. Chcielismy albo do zakopca albo do krynicy ale nie wiemy jak tam jest w ten dzien, czy sa jakies imprezy... Podzielcie sie wspomnieniami, informacjami etc. Dzieki :)
    • Szukam miłego domku do wynajęcia na okres sylwestrowy - szczególnie zależy mi na np. drewnianej chacie z kominkiem itp. Dojazd - nie dalej niż 3-4 godziny drogi od Poznania. Jesli ktoś ma sprawdzone miejsca to z góry bardzo dziękuję za polecenie.
    • Kusi mnie sylwester w Gdańsku. Uwielbiam nadmorskie klimaty. " target="_blank" rel="nofollow">frywolnie.com.pl/klimatyczny-gdansk/
    • Gdzie się wybieracie w tym roku na sylwestra? Co polecacie, a czego radzicie unikać.
    • schronisko, skrzypiace podłogi, diabeł mówi dobranoc...ale 3 wyciągi w pobliżu. fajna ekipa. można dołączyć - jest jeszcze kilka miejsc.
    • Jak w temacie. Mogą być góry, mazury, może morze :-) Byle było gdzie pochodzić, długie szlaki/trasy, ładna okolica, fajna chata, itd. Jakieś pomysły, propozycje? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Szukam zabawy sylwestrowej w Krakowie. Takiej w cenie kolo 100zl. Nie jestem z Krakowa i nie wiem jakie lokale organizuja fajnego sylwestra. Muzyka raczej nie techno i nie hip-hop i house itp
    • Szukam bardzo przytulnego miejsca na sylwestra 2003-2004 we dwoje.Mam na myśli miejsce przytulne ale o wysokim standardzie i możliwie ekskluzywne(cena nie gra roli) - obowiązkowo z kominkiem i pysznym jedzonkiem!!!Zamierzam zabrać tam Miłość mojego życia i bardzo bym chciała żeby był zadowolony z naszego pierwszy raz wspólnie spędzonego sylwestra.Może jakiś pałacyk co?? Pasowało by bo nazywamy siebie parą królewska ;-)Podpowiedzcie mi coś będę bardzo wdzięczna i temu kto mi pomoż...
    • Czesc, potrzebuje jakis porad gdzie w Polsce mozna fajnie spedzic sylwestra. Mieszkam na stale w Kanadzie i namowilem kilku kolegow z pracy na wakacje i sylwestra w polsce. Problem w tym ze nie bardzo wiem gdzie ich zabrac. Chcialbym im pokazac swoj rodzinny kraj z jak najlepszej strony. Myslalem o Zakopanym, ale nie mam pojecia co sie tam dzieje. Czy sa jakies fajne lokale w ktorych sa jeszcze miejsca? Zreszta moze byc kazde inne miasto w Polsce w ktorym ktos moze polecic jakos...
    Pełna wersja