ubranko

(9 wyników)
  • Witam, robi się coraz zimniej i zastanawiam się, czy coś takiego miałoby szansę się sprawdzić? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? A może futerko wystarczająco chroni kota przed zimnem i przeziębieniem? Ja mam kotkę rasy egzotyk (gęste futerko), niewychodzącą, ale teraz gdy się zrobiło zimno to boję się ją nawet wypuścić na balkon, żeby się nie przeziębiła. Pozdrawiam :) PS. Ten wątek przekopiowałam z "kotów i kocurów", bo tu jest bardziej aktywne forum :) Chciałam jeszcze dodać, że gdy kotce...
  • za tydzień nasza sfinksowa panna będzie sterylizowana,wetka mówiła o przygotowaniu ubranka pooperacyjnego ,może macie jakieś patenty jak je zrobić domowym sposobem:) ,pytałam w sklepie zoologicznym ale nie mają.
  • Witam, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep internetowy w którym mogłabym kupić takie ubranko po sterylizacji dla kotki? Niestety nigdzie w moim miasteczku nie udało mi się znaleźć, a w necie też jakoś nie widzę. Dziękuję!
  • Kitka(10)

Kitka w piatek miała sterylkę. Nawet dzielnie zniosła, ale.. z soboty na niedzielę zdjęła sobie ubranko i przy okazji szwy. Wczoraj pojechaliśmy do weta powiedział że w sumie dobrze to wygląda na razie nie szyjemy, tylko eM kazał kupić ubranko u weta żeby się nie rozbierała. No i wczoraj ja z dzieciakami w kościele, eM śpi wstaje po jakichś 2 godzinkach i Kitka bez ubranka (nosz.........) słuchajcie przeszukał całe mieszkanie, przyszła sąsiadka szukali razem nie mogli znaleźć. Kitka schowała...
  • Kiedys widzialam filmik z kotami ubranymi w spioszki i wozonymi w wozeczkach dzieciecych. Koty nie protestowaly i wygladaly jakos tak... pociesznie i rozkosznie. Przyznajcie sie, czy zalozyliscie kiedys swojemu kociowi jakies ubranko? A co myslicie o szelkach i obrozkach? Czy urągają godnosci kota?
  • Finka dzisiaj miała zabieg (sterylka). Jak dziecko wstało pełne niepamięci, tak zarzucając dupiszonem miało w planach skoczyć na pufkę, stolik, łóżko, nawet w moje ramiona. Ledwo jarzy ale dzielnie walczy. A Mamrotka !! Pierwsze co, objęła warte przy transporterze z Finką. Kiedy transporter częściowo rozpięliśmy aby słuzył za kojec, głaskała Finkę z pół godziny ... teraz za nią, pilnuje przy wodopoju, wpycha do kuwety, czeka aż młodej się uśnie albo gibnie.. Szczene zbieram z wraż...
  • moje dwie kotki po operacji dostały ubranka. A one wcale nie były tym zachwycone bo zaszyły się gdzieś, a jak tylko zdjęłam im ubranka to zaczeły biegać i tulić się. Więc jeżeli też was to kiedyś spotkało to piszcie!!!!!!!!!:)
  • Wczoraj kotka miala robiony zabieg (ok 18.00) Na noc zostala w lecznicy. Teraz jestemy w domu od okolo 17.00. Koteczka byla zupelnie na chodzie jak ja zabieralam. Wet przyniosl ja wystraszona i cichutka, ale jak mnie tylko zobaczyla od razu zaczela plakac, jakby miala zal, ze ja na tak dlugo zostawilam. Wet powiedzial, ze wszystko poszlo dobrze, bez zadnych niespodzianek po drodze. Pola zadowolona, ze juz jest u siebie. Zjadla kurczaczka i nawet pare chrupek, pije wode, sika, la...
  • Moja kicia ma około 8-9 miesięcy. Od około 2 miesięcy ma coś jaby rujkę. Z tym , że tak mniej więcej co dwa tygodnie. Kotka wyje, miauczy, chodzi od okna do okna, miauczy pod drzwiami. Boję się co pomyślą sąsiedzi. Te "rujki" trwają około tygodnia a potem ze 2 tygodnie przerwy. Kicia "nadstawia" się przy głaskaniu, wypina pupę do góry, przekrzywia ogon tak jakby czekała na partnera. Do tego już kilka razy zsikała się gdzie popadnie. Czy to rujka (tak często?) czy to coś innego ? T...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się