Forum   wywoływanie miesiączki

wywoływanie miesiączki

(4 wyniki)
  • Dziewczyny, dotąd miałam regularne cykle, ale teraz okres spóźnia mi się o 8 dni. W ciąży nie jestem - 2 testy ciążowe (wykonane w dzień planowanej miesiączki i tydzień później) negatywne. Z tego co czytałam w innych wątkach miesiączkę można wywołać za pomocą luteiny, ale nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkich chodzi, tzn. czy po kuracji luteiną miesiączki wrócą na stałe? Jakie moga być przyczyny takich zaburzeń miesiączkowych? Czy bardzo wpływa to na płodność, bo ja bym chciał...
  • Witam, dostałam lek o nazwie Lutenyl na wywołanie miesiączki. W ciąży nie jestem bo zrobiłam 2 testy ciązowe- negatywnie, miałam usg- nic nie wykryło- żadnych torbieli, zrobiłam BHCG - brak ciązy. Dzisiaj mam 47 dc i wzięłam 2 tabletki na wywołanie, a tu nadal nic... Dodam, że mam niedoczynnośc tarczycy i kiedys miesiaczke dostałam po 42 dniach. Jaka może byc jeszcze inna przyczyna zatrzymania okresu? Macie jakies doświadczenia?
  • Witam!!! Mam mieć wywoływaną miesiączkę. Proszę napiszcie mi na czym to polega. jaka jest przyczyna. Zdażyło mi sie takie coś poraz pierwszy. Pani doktor powiedziała, że za bardzo chyba chciałam dziecko. Czy to możliwe że psychika ma aż taki wpływ na organizm???? Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
  • Czy przyjmowałyście pigułki hormonalne na wywołanie miesiączki?? Mnie chyba czeka taka "kuracja" i mam obawy... Co się działo?? Jakie zmiany w organizmie?? Proszę wszystkie dziewczyny o podzielenie się doświadczeniami. Z góry dziękuję. :)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się