zapominanie

(3 wyniki)
  • Wiecie mam problem....jak jestem nakrecona to zapominam jesc i pic....nie czuje w ogole glodu poza momentami gdy np raz dziennie czasami sie zdarzy ze np pochlone fure jedzenia, a tak to nic.. Gdy jest smutno...to juz w ogole porazka...bo niedosc ze glodu nie czujje, to jeszcze nic mi nie smakuje i ciagle mi nie dobrze.... Wniosek jem przez rozsadek poki pamietam....
  • Jestem rozkojarzona - kiedyś zdarzało mi się zapomnieć wziąć procha, potem zrobiłam sobie taką listę na lodówce i od razu jak połknęłam to stawiałam kreskę. Teraz jest o tyle gorzej, że czasami nie pamiętam czy wzięłam czy nie. Całą analizę w głowie przeprowadzam - czasami nawet kilka razy dziennie. Chyba wrócę do tej kartki na lodówce.
  • Na codzień oczywiście zapominam o drobiazgach, a czasem nawet grubszych sprawach. W depresji oczywiście przeszłość przybiera czarne kolory. Ale... Ja nie potrafię NICZEGO zapomnieć z mojego osobistego zestawu przykrych,żenujacych wspomnień- poczynając od 5 roku życia do dziś. Oczywiście kolekcja powiększa się jeszcze.Przypomina mi się to przy każdej okazji i nie zanika WCALE z pamięci. Macie tak?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się