Dodaj do ulubionych

10 "przykazań" współtwórczyni jednej z agend ONZ

17.06.20, 17:17

10 "przykazań" współtwórczyni jednej z agend ONZ – Lucifer Trust (dzisiaj: Lucis Trust)


#1: USUŃ BOGA I MODLITWĘ Z SYSTEMU EDUKACJI
A. Bailey: “Zmień program aby upewnić się, że dzieci są wolne od pętów chrześcijańskiej kultury. Dlaczego? Ponieważ dzieci idą do szkoły aby nauczyć się jak stawiać czoła życiu, są gotowe zaufać i gotowe docenić to co im się w niej przekaże. Jeśli usuniesz Boga z edukacji, nieświadomie dojdą do konkuzji, że Bóg nie jest im potrzebny w życiu. Skupią się na rzeczach które szkoła prezentuje im jako naprawdę ważne, zaczną patrzeć na Boga jak na dodatkową opcję, o ile stać je będzie na zajmowanie się rzeczami opcjonalnymi.


#2: ZMNIEJSZ WPŁYW RODZICÓW NA DZIECI
Dalej pisała: “Zniszcz relacje między rodzicem a dzieckiem.”


#3: ZNISZCZ JUDEO-CHRZEŚCIJAŃSKĄ STRUKTURĘ RODZINY, CZY TEŻ TRADYCYJNĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ STRUKTURĘ RODZINY
A. Bailey: “Wyzwól ludzi od ograniczeń tej struktury. Jest ona opresyjna, rodzina jest też główną komórką narodu. Jeśli złamiesz rodziny, złamiesz naród.”


#4: JEŚLI SEKS JEST WYZWOLONY, TO ZALEGALIZUJ TEŻ I UŁATW ABORCJĘ
A. Bailey: “Wybuduj kliniki aborcyjne, wprowadź przychodnie do szkół. Jeśli ludzie mają cieszyć się z wolności seksualnej, muszą wyzbyć się niepotrzebnych obaw. Innymi słowy, nie powinni być ograniczani niechcianymi ciążami i chorobami.”


#5: ZALEGALIZUJ I UŁATW ROZWODY, UWOLNIJ LUDZI OD MAŁŻEŃSTWA NA CAŁE ŻYCIE
Pisała: Miłość tworzy tajemniczą siłę, zwaną więzami miłości. Tak jakby jajo które opuszcza jajnik, wędrując w twoim systemie, włącza w tobie potrzebę miłości, zaś na świecie istnieje tylko jedna osoba która może związać się z tymi więzami miłości, i gdy widzisz tą osobę, wszystko w tobie zaczyna klikać, wiesz już, że to jest twój mężczyzna/kobieta, jeśli zaczniesz za nim tęsknić, nigdy nie będziesz szczęśliwa dopóki ten cykl więzi miłosnej nie przeminie, przez wiele lat, więc dla potrzeb osiągnięcia szczęścia musisz zdobyć tą osobę za wszelką cenę. Nawet jeśli oznacza to, że trzeba będzie odebrać go/ją obecnemu małżonkowi, zrób to, to jest twój mężczyzna/kobieta. Błędem będzie jeśli zostanie w tamtym miejscu. Również wy, jeśli po czasie odkryjecie, że wasza miłość umarła, nie dajcie się zniewolić chrześcijańskim wartościom. Ona już nie wróci, wy zaś potrzebujecie łatwego w przeprowadzeniu rozwodu i stworzenia więzi z kolejną osobą, tak jak jajo wychodzi z jajnika, a kiedy ona nadejdzie, będziecie znowu cieszyć się życiem.


#6: UCZYŃ HOMOSEKSUALIZM ALTERNATYWNYM STYLEM ŻYCIA
A. Bailey: Radość z seksu jest najwyższą przyjemnością dla ludzkości. Nie można nikomu odmawiać ani utrudniać seksu. Ludzie powinni mieć prawo do doświadczania go w taki sposób, jakiego chcą, nieważne czy jest to homoseksualizm, kazirodztwo czy zoofilia, tak długo jak obie strony wyrażają przyzwolenie.


#7: ZDEPRECJONUJ SZTUKĘ, NIECH KOMPLETNIE ZWARIUJE
A. Bailey: Sztuka jest jednym z głównych kluczy do zmiany kultury.


#8: WYKORZYSTAJ MEDIA DO PROMOCJI I ZMIANY SPOSOBU MYŚLENIA
A. Bailey: Najlepszą drogą do zmiany ludzkiego zachowania są media (ponownie, sztuka).


#9: STWÓRZ RUCH MIĘDZYWYZNANIOWY
A. Bailey: “Promuj inne wyznania, stawiając je na równi z chrześcijaństwem, pozbądź się tego przeświadczenia, że chrześcijaństwo jest jedyną drogą do nieba, dzięki temu chrześcijaństwo straci na popularności, zaś inne wyznania zaczną na niej zyskiwać.”


#10: NiECH RZĄDY UCZYNIĄ POWYŻSZE PUNKTY PRAWEM, A KOŚCIOŁY NIECH JE POPIERAJĄ
A. Bailey: “Kościół musi zmienić swoje doktryny, polecając swoim wiernym zaakceptowanie nowego stanu rzeczy, wprowadzając go w kościelną struktury i system.”


gloria.tv/post/muyLTCbKvjwH2stjqjLCW97Mh
Obserwuj wątek
  • tomek.150 Re: 10 "przykazań" współtwórczyni jednej z agend 17.06.20, 17:28

   Alice Bailey, założycielka oficjalnego wydawnictwa ONZ, o przyszłej religii światowej


   „Externalization of the Hierarchy”:


   Stało się więc możliwe zbliżenie między boskim a ludzkim i poinstruować masy ludzkie w technikach, które mają wzbudzić owe zbliżenie. To nastawienie ludzkości doprowadzi do nowego objawienia, do nowej światowej religii i do nowego stosunku człowieka do Boga i człowieka do człowieka (rządy i relacje społeczne).

   „Wykorzystamy moc sprawczą ludzi, instruowanych przez oświeconych przewodników (pracujących w kościołach; oświeconych duchownych) by zaakceptowali fakt istnienia duchowych energii, przesyłanych przez duchową Hierarchię… Ta praca, jeśli odpowiednio przeprowadzona, wywoła odpowiedź Hierarchii. Poprzez tę odpowiedź, wierzenia ludzi będą się stopniowo zmieniać w pewność poznania Lucyfera. W ten sposób dokona się transformacja duchowa ludzkości.

   cotampaniewpolityce.wordpress.com/2015/10/23/alice-bailey-zalozycielka-oficjalnego-wydawnictwa-onz-o-przyszlej-religii-swiatowej/

   https://m.media-amazon.com/images/I/41Ub0ZUGFKL.jpg
Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka