Dodaj do ulubionych

Globalist institutions have been influencing the..

09.07.20, 21:50

extreme left and promoting identity politics for DECADES. This is openly admitted.

books.google.pl/books?id=RrxiAgAAQBAJ&pg=PA6&lpg=PA6&dq=Rockefeller+Foundation+Helped+Fund+Feminist+Press+1972&source=bl&ots=xMMpspr1tY&sig=ACfU3U2APDsL4MEwSV1ioX3V5PpCuINDqw&hl=en&sa=X&redir_esc=y#v=onepage&q=Rockefeller%20Foundation%20Helped%20Fund%20Feminist%20Press%201972&f=false

www.zerohedge.com/political/america-heading-civil-war

Radical Feminist quotes:

"The nuclear family must be destroyed... Whatever its ultimate meaning, the break-up of families now is an objectively revolutionary process."
Obserwuj wątek
    • tomek.150 Re: Globalist institutions have been influencing 29.08.20, 20:33
      >Przed zalogowaniem nie widać większości wpisu. To tak informacyjnie gdyby ktoś jednak chciał całość przeczytać.

A propos wyniku: "spod sztancy" w wyszukiwarce, zabawna sytuacja generalnie.
      Jeszcze 10 minut przed publikacja, nie będąc zalogowany, bylem święcie przekonany, ze cenzurują mnie na forumie skracając posty. No i wysmażyłem sążnisty wpis jak to na feministycznym portalu kasują mi cytaty z feministek. Gdzieś tam po drodze pojawiła się fraza, ze w gruncie rzeczy wszystkie te bzdety to spod jednej sztancy wyszły. No i tak w sumie rzeczy jest. Bardzo jednorodne to wszystko. Zero urozmaicenia w tej nienawiści do mężczyzn.

Tak zupełnie na marginesie to żadnych innych wpisów silnik forumowy niezalogowanym chyba nie obcina.
      Przynajmniej nie zauważyłem
      Ingerencja moderatora? Na forum testowym? Heh...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka