Dodaj do ulubionych

██ U 62% zaszczepionych osób już występują...

15.07.21, 14:32


mikroskopijne skrzepy krwi.Szczepionki mRNA na chińskiego wirusa są zaprogramowane tak, aby przekształcić ciało człowieka w „fabrykę” białek kolcowych, a dr Hoffe mówi, że z czasem te masowo produkowane białka powodują postępujące krzepnięcie krwi.

Nie mniej niż 60 procent osób, które przyjęło szczepionkę mRNA, będzie cierpieć z powodu tych skrzepów krwi – i ostatecznie przytłaczająca większość znajdzie się sześć stóp pod ziemią z powodu wyrządzonych szkód.

Chociaż od dawna twierdzi się, że te białka kolczaste działają odstraszająco na infekcje wirusowe po wstrzyknięciu do organizmu człowieka, to w rzeczywistości stają się one częścią ściany komórkowej śródbłonka naczyniowego człowieka.

„Oznacza to, że te komórki wyściełające naczynia krwionośne, które powinny być gładkie, aby krew przepływała gładko, teraz mają wystające małe kolczaste kawałki” wyjaśnia Principia Scientific.

Dr Hoffe mówi, że nieuniknione jest to, że po wstrzyknięciu powstaną skrzepy krwi, ponieważ gdy wprowadzone do szczepionki białka kolczaste osadzają się w naczyniach krwionośnych i naczyniach włosowatych, to płytki krwi krążące wokół, próbując rozwiązać problem, będą tworzyły coraz więcej skrzepów.

Okazuje się, że te skrzepy krwi różnią się od tych „rzadkich”, o których mówi się w mediach, które pojawiają się na skanach CT i MRI. Są mikroskopijne i nie pojawiają się w testach, ponieważ można je wykryć tylko za pomocą badania krwi znanego jako D-dimer.

Dr Hoffe przeprowadzał testy D-dimer na swoich „zaszczepionych” szczepionką mRNA pacjentach, co doprowadziło go do odkrycia, że ​​co najmniej 62 procent z nich ma te mikroskopijne skrzepy krwi.

„Najbardziej niepokojące jest to, że niektóre części ciała, takie jak mózg, rdzeń kręgowy, serce i płuca, nie mogą się [regenerować]” mówi. „Kiedy te tkanki zostaną uszkodzone przez skrzepy krwi, zostaną one uszkodzone trwale”.www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepionki_mrna,p1798834163

Obserwuj wątek
  • tomek.400 Re: ██ U 62% zaszczepionych osób już występują.. 15.07.21, 14:56

   https://i.postimg.cc/BnDSz8vg/2021.png

  • tomek.400 Re: ██ U 62% zaszczepionych osób już występują.. 15.07.21, 15:13


   Na logikę jedynym teraz wyjściem dla zaszczepionych będzie regularnie badać poziom krzepliwości krwi i w przypadku problemów przyjmować leki przeciwzakrzepowe.


  • tomek.400 Re: ██ U 62% zaszczepionych osób już występują.. 04.08.21, 23:31
   Szczepionki mRNA na chińskiego wirusa są zaprogramowane tak, aby przekształcić ciało człowieka w „fabrykę” białek kolcowych, a dr Hoffe mówi, że z czasem te masowo produkowane białka powodują postępujące krzepnięcie krwi.Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka