Dodaj do ulubionych

"Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd."

29.07.21, 15:03

Antycovidowe szczepionki pierwszej generacji, nie stanowią żadnego wyznacznika co może być dalej.
Jestem zdania, że trzecia i kolejne dawki mogą zostać użyte do zainicjowania depopulacji.www.ekspedyt.org/2021/07/20/dr-mike-yeadon-oni-sie-nie-myla/

Obserwuj wątek
  • tomek.400 Re: "Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd. 29.07.21, 15:04

   Kiedy politycy wygłaszają techniczne oświadczenia, nie jest rozsądnym oczekiwać, że będą wiedzieć czy to prawda czy nie. Kiedy jednak powoływany jest zespół doradczy kierujący reakcjami politycznymi, jak to zwykle bywa, nieprawdziwe stwierdzenia osób o dobrym poziomie wiedzy i doświadczenia nie mają lepszego opisu niż kłamstwa. To nie są „wpadki”, „pomyłki w dobrej wierze”, „pomyłki wywołane ostrożnością” lub tym podobne. Oni celowo wprowadzają w błąd.


  • tomek.400 Re: "Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd. 29.07.21, 15:04
   Nie ma immunologicznej potrzeby ani uzasadnienia dla trzeciej i kolejnych szczepionek (wzmacniacza, doładowania, wariantu). Fakt, że wkrótce będą one podawane ludziom masowo, powinien wywołać głośne dzwonki alarmowe.

  • tomek.400 Re: "Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd. 28.10.21, 20:57

   Próbuje się wam wmówić. że te nowe warianty wymkną się waszej oporności nabytej dzięki szczepionce lub przebytej infekcji. To absolutne kłamstwo.
   Skąd to wiem? 18 lat temu był wirus SARS, który w 80% jest identyczny z wirusem SARS-CoV-2. W zeszłym roku przeprowadzono eksperymenty, gdzie poproszono ludzi, którzy 17 lat temu byli zainfekowani wirusem SARS, aby oddali krew. Przebadano pobrane próbki, by sprawdzić, czy są one nadal w stanie rozpoznać wirusa SARS po 17 latach. I były. Wszystkie komórki nadal miały pamięć limfocytów T.


   Myślę, że okłamują was co do wariantów właśnie po to, by móc was faszerować kolejnymi szczepionkami, których absolutnie nie potrzebujecie, a które zostaną wykorzystane do niecnych celów. I jeśli się nie obudzicie, to właśnie się stanie w przeciągu następnego roku.


   pubmedinfo.org/2021/06/09/wszystko-co-mowi-rzad-o-c-19-i-metodach-walki-z-nim-jest-klamstwem-dr-mike-yeadon/
  • tomek.400 Re: "Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd. 28.10.21, 20:58

   Ludzie, których należy nawrócić, nie szukają informacji. Wiedzę czerpią z mediów, gdzie przekaz jest absolutnie kontrolowany. Tak więc kontynuując nasze działania tym samym torem, gramy tylko wyznaczone role w ich symulacji, a nasze działania zostały już dawno przewidziane.


   Normalność jest na wyciągnięcie ręki. Ale nie na długo. Jeśli system Paszportów Szczepionkowych zostanie wprowadzony przez naszych skorumpowanych polityków, którzy są głupcami, to będzie koniec liberalnej demokracji i już nie będzie powrotu. Zostaną tylko wrota piekieł.


   pubmedinfo.org/2021/06/09/wszystko-co-mowi-rzad-o-c-19-i-metodach-walki-z-nim-jest-klamstwem-dr-mike-yeadon/
  • tomek.400 Re: "Oni się nie mylą. Celowo wprowadzają w błąd. 30.10.21, 22:07
   >Normalność jest na wyciągnięcie ręki. Ale nie na długo.


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka