Dodaj do ulubionych

██ Edward pozbierał poszczepienne tragedie...

02.08.21, 20:07

w jednym miejscu.

Zjechałem w dół strony, jest tak coś pod dwieście linków pewnie.
Ja zajrzałem zaledwie na kilka. Może później jeszcze kilka zobaczę.
I tyle. Z resztą chyba dam sobie spokój. Wszędzie to samo, te same tragedie.

Powinni jednak poczytać sobie dokładnie każdy z przypadków ci, którzy uważają, że podawane obecnie eksperymentalne preparaty genetyczne są bezpieczne, przebadane, a NOP-y są marginalne, tymczasowe i niegroźne.

Jeżeli racja jest po stronie twierdzących, że fabryka białka nie ma mechanizmu zabezpieczającego i będzie działała bez końca, to jesteśmy na początku ogólnoświatowego dramatu.


gloria.tv/post/7x1Ai7RKPhXZC7eLTFwcjPAZ4


Obserwuj wątek
  • tomek.400 Re: ██ Edward pozbierał poszczepienne tragedie... 02.08.21, 20:33
   Badanie z Harvardu, które wskazuje ograniczenia systemów zgłaszania reakcji niepożądanych typu VAERS. Raport stwierdza, że mniej niż 1% jest faktycznie raportowana do VAERS: digital.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf

   Dlatego analizując dane o reaktogenności należy wziąć poprawkę, że są to liczby niedoszacowane i zdarzają się o wiele częściej w populacji. To dlatego dane są tak alarmujące. Zwłaszcza, że CDC nie podaje większości zgonów poszczepiennych, które raportowane są np. przez rodziców dzieci i nastolatków.   farmakognozja.blogspot.com/2021/06/wywiad-z-wynalazca-szczepionek-mrna.html?m=1
  • tomek.400 Re: ██ Edward pozbierał poszczepienne tragedie... 03.08.21, 22:39
   >Jeżeli racja jest po stronie twierdzących, że fabryka białka nie ma mechanizmu zabezpieczającego i będzie działała bez końca, to jesteśmy na początku ogólnoświatowego dramatu.

   ------------------


   Tutaj istnieje też problem skali. Działamy na olbrzymiej populacji czymś co nie jest sprawdzone.

   (…) natomiast w przypadku mRNA żywa komórka produkuje białko, nie wiadomo jak długo produkuje to białko.   twitter.com/altershot_tv/status/1415357155281043458
  • tomek.400 Re: ██ Edward pozbierał poszczepienne tragedie... 03.08.21, 23:50
   >Jeżeli racja jest po stronie twierdzących, że fabryka białka nie ma mechanizmu zabezpieczającego i będzie działała bez końca, to jesteśmy na początku ogólnoświatowego dramatu.


   ----------

   Kiedy ten informacyjny RNA wchodzi i tworzy przeciwciało przeciwko białku wypustki, wiąże je luźno, przenosi do komórki i powoduje trwałą replikację. To tak, jakby mieć przycisk„ Włącz ”bez przycisku” Wyłącz ”. Ciągle sprawiasz, że ten mały kawałek białka wytwarza przeciwko niemu więcej białek kolczastych, powodując większe zniszczenia.


   gloria.tv/post/KiPJNkXyqE89499YAwJmtpE3m

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka