Dodaj do ulubionych

Uatrakcyjnienie forum...

23.01.04, 11:51
następuje (to już bywało i może jest TERAZ taki moment?) kiedy ktoś pod
zmienionym hasłem polemizuje z uczestnikami forum. Występując jako "nowy"
i "kontrowersyjny" sieje zamęt, wnosi nowe tematy i spojrzenia. Jeśli by tak
miało być to niech sobie będzie. pzdr M
Obserwuj wątek
    • januszx Jan Zamoyski, J. Sobiepan, Bazyli Rudomicz 23.01.04, 12:11
      Mariuszu roztrzygnąć tą rzecz nie sposób:-),ja przyznaje się publicznie do
      Jana Zamoyskiego , Jana Sobiepana, Bazyliego R. - ale gdy Oni przemawiają to
      są naprawdę tylko i wyłącznie ich słowa! ,
      z całą pewnością te postaci wrócą...!!!, mają jeszcze dużo do powiedzenia na
      temat Zamościa , Ordynacji i spraw innych, przynajmniej takie otrzymuję
      informacje...z przeszłości!,
      A może jeszcze jakaś postać chciałaby przemówić:-)?, ...w tym miejscu już
      zaznaczam ,że w bliskim czasie pojawi sie jeszcze jedna postać b. związana z
      miastem arkad! .A może zrobimy zabawę , kto to będzie?:-), ale to po
      niedzieli!:-)
      a nowych tematów, postów nigdy mało:-)...!
      pozdrawiam w śnieżno-białe południe
      J
    • karlzap Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 12:54
      To ja pojawiłam sie niedawno, choć gdyby sprawdzić moje posty to jednak nie
      było to wczoraj i póki co staram się byc bardzo grzeczna, a nawet dostałam
      pochwałę w wątku inscenizacje hi,hi
      Kar.
      • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 13:17
        karlzap napisała:

> To ja pojawiłam sie niedawno, choć gdyby sprawdzić moje posty to jednak nie
        > było to wczoraj i póki co staram się byc bardzo grzeczna, a nawet dostałam
        > pochwałę w wątku inscenizacje hi,hi
        > Kar.
        Karlzapie (U..)
        Witam Cię osobiście. Liczę jako czytelnik wątkow historycznych wesprzesz
        Usersa i Janusza. Obiecuje grzecznie czytać
        • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 13:20
          czuk1 napisał:

> karlzap napisała:
          >
          > > To ja pojawiłam sie niedawno, choć gdyby sprawdzić moje posty to jednak ni
          > e
          > > było to wczoraj i póki co staram się byc bardzo grzeczna, a nawet dostałam
          >
          > > pochwałę w wątku inscenizacje hi,hi
          > > Kar.
          > Karlzapie (U..)
          > Witam Cię osobiście. Jako czytelnik wątków historycznych liczę , że
          wesprzesz Usersa i Janusza. Obiecuje grzecznie czytać. msbrj

• gammma Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 13:20
      ja sie przyznaje do jednego dodatkowego wcielenia :)) ale za duzo zametu nim
      nie nasialam i chyba juz tego nie zrobie :((
      pzdr
      g

USERSiku!!!! JAK MOZESZ???? to co ja teraz bede czytac????????
      • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 13:48
        gammma napisała:

> ja sie przyznaje do jednego dodatkowego wcielenia :)) ale za duzo zametu nim
        > nie nasialam i chyba juz tego nie zrobie :((
        > pzdr
        > g
        >
        > No no no!!! A udawałaś taką niewinną. pzdr M

Na tym tle - pytanie do moderatora, prowadzącego nas w dobrym kierunku.
        Janusz jak internet rozpoznaje płeć? Np. Skąd wie, że kap1zap jest kobietą?

i na kkoniec powtórka okrzyku (za Gammą)..
        > USERSiku!!!! JAK MOZESZ???? to co ja teraz bede czytac????????
        Czyżby wtedy miał nam zostać J.Zamoyski i Janusz ?
        • karlzap Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 13:55
          Wybaczcie moi mili. Miło u was nie powiem. Ledwo co się pojawiłam, a już jestem
          podejrzewana ze jestem dawnym usersem, który wczoraj poszedł gdzieś sobie, malo
          tego pytaja sie równiez jak rozpoznaje sie płeć.
          Dziekuje za mile przyjecie, ale chyba powróce jednak do czytania, Hej wam
          Kar.
          • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 15:51
            karlzap napisała:

> Wybaczcie moi mili. Miło u was nie powiem. Ledwo co się pojawiłam, a już
            jestem
            >
            > podejrzewana ze jestem dawnym usersem, który wczoraj poszedł gdzieś sobie,
            malo
            >
            > tego pytaja sie równiez jak rozpoznaje sie płeć.
            > Dziekuje za mile przyjecie, ale chyba powróce jednak do czytania, Hej wam
            > Kar.
            Nie mów żle o wszystkich, możesz tylko mnie ochrzanić (nikt mnie dziś
            jeszcze nie ochrzanił). Pytanie o rozpoznanie płci przez program internetowy
            też było moje i wynikało z niedouczenia, a że było na Twoim przykładzie -
            wybacz. Gamma mi wyjaśniła i jest okey. Jak będziemy tylko czytać to będziemy
            duchami a nie internautami. Chcesz być duchem ( z nami duchem)?
            Hej - witaj Kar. Będę Cię czytał, słuchał i "dopieszczał", abyś nie stała się
            "wirtualna" lecz także rozpoznawalna. Krzywdy tu nikt Ci nie zrobi. A
            dobre imię - Kar - już masz na starcie. Pzdr Mariusz.
        • gammma Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 14:02
          nie jestem wprawdzie moderatorem ale pokusze sie o probe wyjasnienia ci
          Mariusz jak internet rozpoznaje plec. Otoz robi to na podstawie analizy
          stopnia i delikatnosci nacisku na klawiature w czasie pisania. Kobiety jak
          wiesz na pewno robia to bardziej subtelnie, nie wala w klawisze jak opetane.
          Wiec nie jest co bardzo skomplikowane :)))

nie wiem czy nasze krzyki co do Usersika cos pomoga :((

a tak na serio, to zakladajac konto na gazeta.pl (co trzeba uczynic zeby moc
          pisac na forum), komputer pyta nas o plec, i w zaleznosci od tego dobiera
          pozniej naglowki, tzn np "czuk1 napisal" albo "gammma napisala". oczywiscie
          jak ktos chce zmylic przeciwnika i podaje inna plec niz w rzeczywistosci w
          czasie wypelniania formularza, to my juz nie dojdziemy co kto tam ma :)))
          • wiloa Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 15:21
            gammma to kobieta! , widac to na pierwszy rzut oka:)
            i ja zaluje ,ze nam user odszedl :(( ja sie nie zgadzam!, Z
            Za wiele na ten temat nie wiem, ale z przyjemnoscia czytam wszelkie watki
            historyczne, u mnie znowu cieżko z dostępem... ale zaraz sobie poczytam, co
            Wy tu stworzyliście...wiola
          • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 15:39
            gammma napisała:

> nie jestem wprawdzie moderatorem ale pokusze sie o probe wyjasnienia ci
            > Mariusz jak internet rozpoznaje plec. Otoz robi to na podstawie analizy
            > stopnia i delikatnosci nacisku na klawiature w czasie pisania. Kobiety jak
            > wiesz na pewno robia to bardziej subtelnie, nie wala w klawisze jak opetane.
            > Wiec nie jest co bardzo skomplikowane :)))
            >
            >
            > nie wiem czy nasze krzyki co do Usersika cos pomoga :((
            >
            > a tak na serio, to zakladajac konto na gazeta.pl (co trzeba uczynic zeby moc
            > pisac na forum), komputer pyta nas o plec, i w zaleznosci od tego dobiera
            > pozniej naglowki, tzn np "czuk1 napisal" albo "gammma napisala". oczywiscie
            > jak ktos chce zmylic przeciwnika i podaje inna plec niz w rzeczywistosci w
            > czasie wypelniania formularza, to my juz nie dojdziemy co kto tam ma :)))

A dziękuje Ci bardzo. Faktycznie - podawaliśmy płeć. M
          • users1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 23.01.04, 16:36
            Witam wszystkich (z zaświatów)
            Nie spodziewałem się, że mój post w ostatnie zagadce wywoła tyle szumu -
            wybaczcie. Treść postów w tym wątku spowodowała, że jeszcze na chwilę wróciłem,
            aby powiedzieś kilka słów. Uważam że odejście Usersa w tej chwili jest
            koniecznością. Przyznam szczerze że jest mi miło ża tak wszyscy, a przynajmniej
            jakaś część nie chce abym zamilkł.
            Żegnając się z forum pisałem,że dla dobra usersa i dla dobra
            tego forum users musi odejść. Zapewniam że jest to prawda i fakt ten nie
            zawiera żadnych podtekstów. Czym szybciej i ciszej odejdę tym szybciej powrócą
            na fz pisane przez mnie teksty historyczne. Jeżeli rzeczywiście polubiliście
            je, a tym samym polubiliście Usersa w jego postach, proszę o odrobinę zaufania.
            Mariuszu zostaw Karlzap w spokoju. Jeżeli wyszukasz posty pisane przez nią
            dowiesz się zapewne że ma na imię Karolina, bo tak się podpisywała we
            wsześniesszych postach, zrozumiesz zatem skąd wzięło się jej "Kar.". Oczywiście
            bardzo zachęcam Karlzap aby mnie wyręczyła i pisała o historii, ale o ile
            pamiętam nigdy w wątkach historycznych nie brała udziału. Sądzę że gdyby
            interesowała ją historia napewno na te tematy by pisała, a tak niestety nie
            było. Oczywistym jest, że Mariusz ma prawo domyślać się różnych rzeczy, również
            tych kto i pod jakim nickiem pisze, dlatego uważam, że nie moją sprawą jest
            udawadnianie, czy Karlzap to U... Tym bardziej, że uważam, a chyba wiem to
            najlepiej, że takie podejrzenia do niczego nie prowadzą, a mogą sprawić komuś
            przykrość.
            Na zakończenie przypomnę, że zawsze można napisać na skrzynkę do każdego z
            forumowiczów, dowodem tego były moje życzenia świąteczne przesłane wszystkim
            forumowiczom przynajmniej tym stałym. Tak więc można napisać również do Usersa
            sprawdzając przy okazji zawartość swojej poczty, i porozmawiać z nim w okresie
            banicji.
            Tym razem to już naprawdę mój ostatni post
            Pozdrawiam
            W.1
            • czuk1 Re: Uatrakcyjnienie forum... 24.01.04, 11:15
              users1 napisał:

> Witam wszystkich (z zaświatów)
              > Nie spodziewałem się, że mój post w ostatnie zagadce wywoła tyle szumu -
              > wybaczcie. Treść postów w tym wątku spowodowała, że jeszcze na chwilę
              wróciłem,
              >
              > aby powiedzieś kilka słów. Uważam że odejście Usersa w tej chwili jest
              > koniecznością. Przyznam szczerze że jest mi miło ża tak wszyscy, a
              przynajmniej
              >
              > jakaś część nie chce abym zamilkł.
              > Żegnając się z forum pisałem,że dla dobra usersa i dla dobra
              > tego forum users musi odejść. Zapewniam że jest to prawda i fakt ten nie
              > zawiera żadnych podtekstów. Czym szybciej i ciszej odejdę tym szybciej
              powrócą
              > na fz pisane przez mnie teksty historyczne. Jeżeli rzeczywiście polubiliście
              > je, a tym samym polubiliście Usersa w jego postach, proszę o odrobinę
              zaufania.
              >
              > Mariuszu zostaw Karlzap w spokoju. Jeżeli wyszukasz posty pisane przez nią
              > dowiesz się zapewne że ma na imię Karolina, bo tak się podpisywała we
              > wsześniesszych postach, zrozumiesz zatem skąd wzięło się jej "Kar.".
              Oczywiście
              >
              > bardzo zachęcam Karlzap aby mnie wyręczyła i pisała o historii, ale o ile
              > pamiętam nigdy w wątkach historycznych nie brała udziału. Sądzę że gdyby
              > interesowała ją historia napewno na te tematy by pisała, a tak niestety nie
              > było. Oczywistym jest, że Mariusz ma prawo domyślać się różnych rzeczy,
              również
              >
              > tych kto i pod jakim nickiem pisze, dlatego uważam, że nie moją sprawą jest
              > udawadnianie, czy Karlzap to U... Tym bardziej, że uważam, a chyba wiem to
              > najlepiej, że takie podejrzenia do niczego nie prowadzą, a mogą sprawić komuś
              > przykrość.
              > Na zakończenie przypomnę, że zawsze można napisać na skrzynkę do każdego z
              > forumowiczów, dowodem tego były moje życzenia świąteczne przesłane wszystkim
              > forumowiczom przynajmniej tym stałym. Tak więc można napisać również do
              Usersa
              > sprawdzając przy okazji zawartość swojej poczty, i porozmawiać z nim w
              okresie
              > banicji.
              > Tym razem to już naprawdę mój ostatni post
              > Pozdrawiam
              > W.1
              Dzięki i...do następnych spotkań. M
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka