Dodaj do ulubionych

Wielka łaska ... w 2027 roku

14.07.20, 10:03
Z wielką pompą najwyższe władze rządowe ogłosiły, że w Ratuszu Zamojskim podpisano jakąś umowę na budowę zachodniej obwodnicy Zamościa. Na konferencji prasowej na Rynku dowiadujemy się, że ta obwodnica od Sitańca do Płoskiego zostanie wybudowana w 2027 roku. W takim czasie to wybudowano 600 km autostrad.
Trzeba mieć tupet, by ogłaszać to jako prezent centralnych posłów dla Zamościa.
Obserwuj wątek
  • borul Re: Wielka łaska ... w 2027 roku 28.07.20, 13:35
   Ale za to place Stefanidesa i Wolności plus kawałek Łukasińskiego zostaną wyremontowane w oszałamiajacym tempie - niecałe dwa lata
   • czuk1 Re: Wielka łaska ... w 2027 roku 30.07.20, 19:34
    Oddaję honor. Gratuluję Prezydentowi zdobycia środków na takie przedsięwzięcie. Warto by przyspieszyć zagospodarowanie Plant , na cele sportowo-wypoczynkowe. A także uruchomić na drobne imprezy miejskie amfiteatru , koło Pomnika Króla Dawida.
    Ta budowa zachodniej obwodnicy dopiero w 2027 roku, to wiele lat za długo. Odległy termin wymusza - w najbliższych latach - duże nakłady miasta na naprawę drogi 74, ze środków mias
    ta.
    • czuk1 Re: Wielka łaska ... w 2027 roku 30.07.20, 19:46
     Najpilniejsza inwestycja - w obszarze kultury - Filharmonia z siedzibą Orkiestry Symfonicznej imienia Karola Namysłowskiego. Zauważyłem, że większość siedzib małych województw ma takie - miejsca całoroczne na regionalne imprezy kulturalne. A nasza Orkiestra Symfoniczna najstarsza w Polsce orkiestra symfoniczna , o 20 lat starsza od Filharmonii Narodowej, od dziesiątków lat będąca w świetnej formie muzycznej zasługuje na utworzenia warunków do normalnej pracy a Zamojszczyzna nie może być dyskryminowana. Czas na pilne rozwiązanie problemów lokalowych zasłużonej dla Polski Orkiestry Symfonicznej.
     • maria88 Re: Wielka łaska ... w 2027 roku 31.07.20, 14:55
      Właśnie. Słuszna uwaga. Kiedy Zamość doczeka się amfiteatru?
      Chyba......że chodzi tu ...o nabijanie kasy wszystkim barom i restauracjom na Rynku Wielkim.
      Dostarczanie mieszkańcom rozrywki kulturalnej tez powinno być w odpowiednich warunkach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka