Dodaj do ulubionych

Konferencja "Zrozumieć dziecko z ADHD"

01.10.05, 17:24
Chciałabym zaprosić na konferencję,pisałam do jasnonoebieskiego o pozwolenie
lecz nie mogę wysłsć maila.Pytam wię na forum- mogę?Szczegóły mogę wysłsć na
priva.
Obserwuj wątek
    • jasnoniebieski.5 Re: Konferencja "Zrozumieć dziecko z ADHD" 01.10.05, 23:25
      jasne ze mozesz, chyba ze znajdzie sie ktos komu nie spodoba sie ten topik...ja
      nie mam nic przeciwko, kazdy powinien wiedziec co to jest ADHD; wszystko co moze
      przyczynic sie do posiadania wiekszej wiedzy na jakis temat bedzie akceptowane
      na tym forum

ps.
      mam nadzieje ze ludzie nie zawioda

--
      Kochamy bez namiętności, pieniądz aspektem przyjemności...
      • elalech Re: Konferencja "Zrozumieć dziecko z ADHD" 02.10.05, 20:39
        Dziękuję.
        Podkarpackie Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju BATNA zaprasza na
        konferencjęp.t."Zrozumieć dziecko z ADHD",która odbędzie się 15 października od
        godz.11.00 w Zespole Szkół nr 1 ul.Hutnicza 17(obok basenu).Po konferencji
        możliwość uzyskania certyfikatu(ważne dla nauczycieli) oraz punktów edukacyjnych
        (ważne dla lekarzy).
        Proszę o zgłoszenia :Elżbieta Lech kom.509 658 992 lub elalech@wp.pl
        Ewa Janik kom.661 454 093

Program Konferencji Stalowa Wola 15 października 2005
        Konferencja jest częścią Ogólnopolskiej kampanii ” Zrozumieć dziecko z ADHD”

1. Wystąpienie Władz
        2. Słów kilka o Kampanii Społecznej Zrozumieć Dziecko z ADHD - Monika Orłowska -
        Wiceprezes PT ADHD i Dyrektor ds. Programowych
        3. Strategie postępowania w leczeniu zespołu ADHD –Magdalena Skotnicka-Klinika
        Psychiatrii Wieku Rozwojowego AM w Warszawie, Centrum Psychoterapii Poznawczo -
        Behawioralnej w Warszawie
        4. Zachowania dzieci z ADHD w przedszkolu- Agnieszka Janiec pedagog specjalny
        i logopeda
        5. Praca z dzieckiem z ADHD w jego naturalnym środowisku Stanisław Bobula -
        psycholog, terapeuta - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Sophia dr
        Jakuba Koładziejczyka
        PRZERWA
        6. Historia odrzuconego chłopca - Paweł Gadzina - Gość Specjalny
        7. Wspomaganie i terapia rodzin dzieci z ADHD - Agata Orzeł - Żukowska -
        psycholog, terapeuta - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 w Krakowie
        8. „Czy ADHD istnieje”- Maciej Pilecki-Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
        CM UJ w Krakowie
        9. Zastosowanie EEG biofeedback w leczeniu dzieci z ADHD - dr med. Alicja
        Kubik - specjalista neurologii dziecięcej i pediatrii, elektroencefalografista
        kliniczny, neuroterapeuta eeg-biofeedback
        10. Dziecko z ADHD w szkole z punktu widzenia rodzica - Halina Kantor - matka
        dwójki dzieci z zespołem ADHD, założycielka Katowickiego Stowarzyszenia Pomocy
        Dzieciom z ADHD i innymi Dysfunkcjami - Niezwykłe Dzieci"
        11. Dyskusja otwarta
        12. Zakończenie

WSTĘP WOLNY

PATRONI HONOROWI
        1. Rzecznik Praw Dziecka - Paweł Jaros
        2. Mentor kinezjologii - dr Swietłana Masgutowa
        3. Prezydent Miasta Stalowa Wola- Andrzej Szlęzak
        4. Marszałek Województwa Podkarpackiego- Leszek Deptuła
        5. Podkarpacki Kurator Oświaty- Stanisław Rusznica

• aldonka75 Re: Konferencja "Zrozumieć dziecko z ADHD" 05.10.05, 16:27
          Witam
          Nie będę mogła uczestniczyć w tej konferencji. Jeżeli ktos ma jakieś namiary na
          konferencję o podobnej tematyce odbywajacej się na północy Polski( najlepiej
          Trójmiasto), bardzo prosze o kontakt. Odległość jest barierą,bo musiałabym
          przyechać kawał Polski, niestety.
          • elalech Re: Konferencja "Zrozumieć dziecko z ADHD" 05.10.05, 21:16
            Niestety,w najbliższym czasie nie będzie nic w poblizu.9 listopada jest w
            Krakowie,a potem Warszawa.Są jednak stowarzyszenia zajmujące się ADHD,grupy
            wsparcia.Więcej informacji na stronie www.adhd.org.pl .Zapraszam w imieniu PT
            ADHD współorganizatora naszej konferencji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka