Dodaj do ulubionych

Będzie galeria handlowa w Zamościu

26.06.03, 13:17
www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=842&dz=1
Czy w tym mieście może być cokolwiek wybudowane bez żadnych przekrętów?
Obserwuj wątek
    • Gość: m.spidi Re: Będzie galeria handlowa w Zamościu IP: *.zamosc.info / 192.168.1.* 26.06.03, 15:22
      Ludzie, kiedy to się skończy!!! Chcą budować - niech budują, chcą inwestować -
      niech inwestują. Po co robić te wszystkie problemy. Rozumiem, gdyby ktoś chciał
      coś wybudować na Rynku, ale koło Hipernowej - to już przesada. Ciekawe kto
      zapłaci te odsetki??? I znowu lipa!!! A może tak przyłączyć Zamość do
      Biłgoraja? Wszyscy tak go chwalą. No i nie trzeba by było prezydenta, i całą tą
      otoczkę. Niech Biłgoraj rządzi w Zamościu. Qrwa aż przkro to wszystko czytać.
      • Gość: terrot Re: Będzie galeria handlowa w Zamościu IP: *.acn.pl / 10.72.7.* 07.07.03, 09:43
        popieram - jeśli ktoś chce zainwestowac kasę należy mu to umożliwić a nie
        budować przeszkody. Galeria Handlowa z pewnoscią znalazłabyu swoje miejsce .

W kwestii hipermarketów. Wsaniale się stało, ze w Zamościu powstały Nomi i
        hypernowa , jak tylko pojawiam sie w Zamościu to często tam bywam - i juz
        sobie nie wyobrażam jak mógłbym robić zakupy gdyby zaprakło tych lokali.
        Ostatnio przyjechał mój szwagier Włoch i naszczęście tym razem mogliśmy
        zaprowadzić go do Nomi i nie było ptrzeby biegać po rynku nowego miasta.
        Musże przyznac , że był zaskoczony iz taki obiekt powstał w Zamościu -
        pozytywnie.
        • czuk1 Re: Będzie galeria handlowa w Zamościu 07.07.03, 14:14
          Gość portalu: terrot napisał(a):

> popieram - jeśli ktoś chce zainwestowac kasę należy mu to umożliwić a nie
          > budować przeszkody. Galeria Handlowa z pewnoscią znalazłabyu swoje miejsce .
          >
          > W kwestii hipermarketów. Wsaniale się stało, ze w Zamościu powstały Nomi i
          > hypernowa , jak tylko pojawiam sie w Zamościu to często tam bywam - i juz
          > sobie nie wyobrażam jak mógłbym robić zakupy gdyby zaprakło tych lokali.
          > Ostatnio przyjechał mój szwagier Włoch i naszczęście tym razem mogliśmy
          > zaprowadzić go do Nomi i nie było ptrzeby biegać po rynku nowego miasta.
          > Musże przyznac , że był zaskoczony iz taki obiekt powstał w Zamościu -
          > pozytywnie.
          Ciekawostka.
          Ponieważ trwa walka o rozbudowę Hypernovej /o tzw.Galerię Handlową - tu jest
          zaprzeczenie, bo galeria nie ma głównie celu handlowego, ale to nie ważne..
          wiadomo o co chodzi/ zaproponowałem ....bo gdzie indziej mogę??.. aby
          połączyć tę Galerię bramą wejściową do ZOO. Powstał by "samonakręcający się
          biznes". Szczególnie pomocny dla utrzymania ZOO. .... Nikt nawet na ten temat
          nie odpowiedział. Chyba to był pomysł głupi ..z sanitarnego pktu widzenia. Tak
          sądzę. Narazie sądzą /sądują/ się UM z inwestorem.

pzdr Mariusz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka