Dodaj do ulubionych

Co chcecie dostać w prezencie?

03.12.03, 15:46
Nadchodzi czas ,szczególny, mój czas:-)
zatem pytam Was, Miła Dziatwo
co chcielibyście otrzymać 6 grudnia ?, w dzień moich imienin.
Tego dnia jestem szczególnie hojny , będę spełniał Wasze zachcianki...

Święty Mikołaj
Obserwuj wątek
    • ryza_malpa1 Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 17:05
      No więc ja tak:
      1) frapująca robotę
      2) Ślepą , głuchą i niewidzialną a skuteczna sprzątaczkę
      3) dużo książek
      4) niech mój ś.p.pies zamrtwychwstanie
      5) nagrodę Nobla
      .............................możźe troche kasy na przepicie????
      • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 17:23
        ryza_malpa1 napisała:

> No więc ja tak:
        > 1) frapująca robotę
        > 2) Ślepą , głuchą i niewidzialną a skuteczna sprzątaczkę
        > 3) dużo książek
        > 4) niech mój ś.p.pies zamrtwychwstanie
        > 5) nagrodę Nobla
        > .............................możźe troche kasy na przepicie????
        Święty Mikolaj zastanowi sie nad ta listą i napewno coś dobrej Małpie
        przyniesie, pod warunkiem odzywiscie , żes grzeczna była...
        ad1) obiecuje... poszukasz- znajdziesz- poczytaj co mowi pismo...
        w kestii punktu dodatk. - sw. Mikolaj nie moze rozpijac dziatwy...
        a pies juz raczej nie wróci:((, powiada , ze po drugiej stronie mu dobrze...

ad5) w jakiej dziedzinie sobie życzysz?
        Ad2) niestety sw, Mikolaj sprawdził i ma na stanie tylko piękne i zdrowe
        sprzataczki:)) , które wszystko maja na miejscu, oczy i uszy też, to co
        decydujesz się...?

ksiązki masz jak w banku.....
      • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 18:15
        users1 napisał:

> Św. Mikołaju usersik prosi... o drukarkę, ktora mi ostatnio padła niech
        > zmartwychstanie tak niewiele przwda
        > pozdrawia Mikołaja i nie tylko
        > W.
        Sw. Mikołaj postara się o drukarke dla Usersika, ale nie napisałes mój drogi
        czy ma byc kolorowa?, czy zwykla czarno biała?
        Sw. Mikołaj tez pozdrawia...:-))
        • users1 Re: Co chcecie dostać w prezencie? 06.12.03, 15:17
          Św. Mikołaju
          Usersik dziękuje Ci za prezenta i tą taką małą drukareczkę kolorową w barwach
          Zamościa co mi ja przyniosłeś. Wiesz dla mnie jest oba i tak w odcieniach
          szrości ;(. Już zainstalowałem i działa, więc mogę "cicuś" wydrukować...... A
          przpadkiem nie widziałeś tego swojego kuzyna, no wiesz.... tego drugiego Św.
          Mikołaja obiecał że też wpadnie do mnie i Go nigdzie nie widzę, ani tu ani
          tam.... może zabłądził? ... może ma jakieś kłopoty?......a może ktoś go
          ustrzelił?
          Pozdrawiam Cię Mikołaji
          W.88
    • alfia Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 19:13
      s-mikolaj napisał:

> Nadchodzi czas ,szczególny, mój czas:-)
      > zatem pytam Was, Miła Dziatwo
      > co chcielibyście otrzymać 6 grudnia ?, w dzień moich imienin.
      > Tego dnia jestem szczególnie hojny , będę spełniał Wasze zachcianki...
      >
      > a ja proszę o gwiazdkę z nieba;-)dla mikołaja to chyba niezbyt wygórowana
      prośba?;-)
      > Święty Mikołaj
      • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 20:13
        alfia napisała:

> s-mikolaj napisał:
        >
        > > Nadchodzi czas ,szczególny, mój czas:-)
        > > zatem pytam Was, Miła Dziatwo
        > > co chcielibyście otrzymać 6 grudnia ?, w dzień moich imienin.
        > > Tego dnia jestem szczególnie hojny , będę spełniał Wasze zachcianki...
        > >
        > > a ja proszę o gwiazdkę z nieba;-)dla mikołaja to chyba niezbyt wygórowana
        > prośba?;-)

Św. Mikolaj wysyła gwiadkę ...
        przyswiecaj gwiadeczko Alfii na Jej dróżkach wesołym promyczkiem:)))))
          • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 22:25
            alfia napisała:

> och jak zajaśniało na mych szlaczkach, na mych dróżkach mikołajowa gwiazdka
            > rozbłysnęła nad alfiową czupryną Mikołaju mój kochany uraczyłeś swą
            dziecinę:-)
            Święty Mikołaj właśnie od tego jest żeby radość sprawiać grzecznym Dziecinom i
            bardzo się cieszy , ze Alfii troszkę jaśniej na jej drózkach,
            spij spokojnie:-) i Wszyscy inni tez ...powolutku, pocichutku pójda do
            łózek...kolorowych snów.
            a Mikołaj do pracy, do prezentów taki jego los

ohoho hoho hoho! Świety Mikołaj
    • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 03.12.03, 22:19
      s-mikolaj napisał:

> Nadchodzi czas ,szczególny, mój czas:-)
      > zatem pytam Was, Miła Dziatwo
      > co chcielibyście otrzymać 6 grudnia ?, w dzień moich imienin.
      > Tego dnia jestem szczególnie hojny , będę spełniał Wasze zachcianki...
      >
      >
      > Święty Mikołaj

Święty Mikołaj nie mówił jeszcze, że dziś popołudniu wybrał się swoimi
      saniami, zaprzężonymi w rącze renifery na przejażdżkę, odwiedził pewne miejsce
      i teraz ma zimowe pozdrowienia od Janusza , który przekazuje miłym
      Forumowiczom, że nie będzie się w tym wątku wypowiadał...
      Święty Mikołaj natomiast jak najbardziej... z wielką przyjemnością ...

• ubott.1 Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 00:51
        A ja już nic nie chcę bo........ już dostałem to co chciałem. Więc chciałem
        podziękować bardzo za ten prezent. A jest to telefon komórkowy, gdyż moja stara
        poczciwa nokia już się wysłużyła i przestała działać. Teraz mam nowy i jest ok.
        Jeszcze raz dziękuję
          • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 12:23
            mise napisała:

> Święty Mikołaju, ja już dałam dawno dawno temu mój list do Ciebie takiej
            jednej
            >
            > śnieżynce. dostałeś go?

Och,och mila Mise , mamy problemy z łacznoscia tradycyjną , śniezynki nie chcą
            biegac z listami po śniegowych zaspach , poubieraly sie w te swoje bialo -
            czerowne kubraczki , ale sprzed koputera nie moge nijak ich przegonic. Tylko
            by surfowaly ale po sieci a nie po wzgorzach i dolinach zasniezonych.
            Swięty Mikolaj bedzie czekal na list, ma nadzieje , ze śniezynki jednak
            dotrą ...

• s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 16:44
                mise napisała:

> Jestem niepocieszona święty Mikołaju;(
                > Czyli moje przezenty nie dotrą na czas:(((
                > To może chociaż na gwiazdkę... A ja juz piosenkę przygotowałam i wierszyk,
                zeby
                >
                > Ci podziękować...
                Swiety Mikołaj radzi skierować prośbę w bardziej nowoczesny sposób, mailika
                posłac jednak , tak na wszelki wypadek
                sanie stare rozlatują się,
                trzewiki śniezynki
                mają zeszłoroczne
                dni są mroczne...
                Swięty Mikołaj oho ! hoho hej ho!
                  • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 13.12.03, 15:22
                    Miła Mise , należy rozumiec ,ze ten list to do Mikołaja jest ..., chociac
                    pewne watpliwości pozostają:-)
                    W kwestii tej Sardynii to
                    oczywiście mogę Ci to załatwić , jednak jeśli chodzi o atmosferę Swiąt Bożego
                    Narodzenia to należy przypuszczać ,że nie pojedzie tam wraz Tobą :-(,
                    prawdopodobnie zostanie tu wsród chatek ubozuchnych, odstępów leśnych i pól
                    ośnieżonych ...
                    Ty chatiełaby isczeznut?! Mikolaj dobrze rozumie?
                    Mokołaj hohoho ho.
                    mise napisała:

> Dorogoj Died Moroz!
                    > Priniesitie mnie pażałsta nieksolko dniej oddycha, możet byt na primier na
                    > Sardynii
                    > Ja chatiełaby izczieznut so swojej żyzni, konieszno nie odna!!!
                    > Możet wy pamagitie mnie?
                    • mise Re: Co chcecie dostać w prezencie? 15.12.03, 11:43
                      Czy ja wiem, czy chciałabym zniknąć? No może tak na chwilkę-albo zniknąć albo
                      żeby przestało mnie to dręczyć..
                      A tak w ogole to chciałabym buciki, śliczne, na grubej podeszwie, oczywiście
                      spotowe, najważniejsza ta podeszwa! Może być zamisat Sardynii
                      No a jak będziesz miał problem z butami, bo to jednak ciężko tak na oko dobrać
                      rozmair buta, to może coś ładnego z bielizny, z tym rozmiarem chyba nie będzie
                      problemu? Mikołaju, jako że jesteś rodzaju męskiego chyba będziesz się dobrze
                      bawił wybierając ten prezent?
                      • s-mikolaj prezenty dla Mise... 15.12.03, 14:01
                        Juz się Św. Mikołaj postara żeby przestało Mise dręczyc to co ją dręczy,
                        a jeszcze jedno.. nie znikniesz! - napewno:-), masz to zagwarantowane...
                        Sardynia już własiwie była załatwiona !, ale skoro rezygnujesz to Mikołaj
                        ...i to jest w stanie załatwić
                        Wybieranie bielzny to taka nowa mikołajawa specjalność już on się postara żeby
                        grzeczną Mise ucieszyć, uradować:-), tylko ewntualnie w kwestii koloru jeszcze
                        czeka na podpowiedź , potem to juz z górki...
                        -z rozmairem Mikołaj sobie poradzi , juz posłał zmyslnego Krasnala , coby
                        obejrzał Mise i Mikołajowi o wynikach inspekci doniósł...
                        Św. Mikołaj hoho!, hoo!
                        • mise Re: prezenty dla Mise... 15.12.03, 14:18
                          A jak Mikołaju sprawisz, że stąd nie zniknę? Wykasujesz tego, co mnie przezywa
                          na forum?;)
                          Buty są mi niezbędne do odstresowyania się, naprawdę, stare mają za cienką
                          podeszwę. No ale skoro zdecydowałeś się na inny prezent dla mnie, to OK. Kolor
                          nieistotny, chociaż wolałabym nie-biały. Może być mikołajowy
                              • s-mikolaj Re: prezenty dla Mise... 15.12.03, 14:55
                                To są czary droga Mise...:-)
                                Mikołaj to potrafi, i nie jest to trudniejsze dla niego zadanie anizeli
                                dostarczenie wypas. bielizny w kolorze jego jesionki...

mise napisała:

> To prawda, swięty Mikołaju, to prawda,
                                > nie kasuj Go, ale jestem bardzo ciekawa Mikolaju jak sprawisz,ze nie będe
                                > musiala zniknąć?
                                • mise Re: prezenty dla Mise... 15.12.03, 15:07
                                  Mise podobno jest nieznośna, ale Święty Mikołaju weź poprawkę na to, że jestem
                                  chora(pewnie majaczę w gorączce) i bardzo dzielnie znoszę te wszystkie
                                  nieszczęścia. Nie wiem czemu,ale najbardziej nieszczęśliwa staję się jak
                                  odpalam internet. Chyba przestanę do Mikołaja pisywać drogą elektroniczną,
                                  wyciągnę kopertkę i dogadamy się co do koloru tej jesionki, OK?
                                  No i caruj Mikołaju, czaruj, bo dzisiaj byłam niegrzeczna i chyba dokonam
                                  samosądu i się wykasuję znaczy zniknę z internetu. ;(
            • sniezynka10 Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 17:33
              s-mikolaj napisał:

> mise napisała:
              >
              >
              >
              > > Święty Mikołaju, ja już dałam dawno dawno temu mój list do Ciebie takiej
              > jednej
              > >
              > > śnieżynce. dostałeś go?
              >
              > Och,och mila Mise , mamy problemy z łacznoscia tradycyjną , śniezynki nie
              chcą
              > biegac z listami po śniegowych zaspach , poubieraly sie w te swoje bialo -
              > czerowne kubraczki , ale sprzed koputera nie moge nijak ich przegonic. Tylko
              > by surfowaly ale po sieci a nie po wzgorzach i dolinach zasniezonych.
              > Swięty Mikolaj bedzie czekal na list, ma nadzieje , ze śniezynki jednak
              > dotrą ...
              >
              >

No taaak, publiczne skargi...A o wyzysku śnieżynek to nkt nie mówi, hę?
              No więc donosze , że dostarczanie korespondecji nie należy do moich
              obowiązków , tego nie było w umowie...a roboty i tak do cholery, ten chce
              drukarke, tamta Nobla, znajdź mu z trzema paskami...
              Związki zawodowe " Solidarność" zrzeszające śnieżynki nadgodzinom i
              molestowaniu seksualnemu mówią głośne i stanowcze NIE!
        • s-mikolaj Re: Co chcecie dostać w prezencie? 04.12.03, 22:30
          ubott.1 napisał:

> A ja już nic nie chcę bo........ już dostałem to co chciałem. Więc chciałem
          > podziękować bardzo za ten prezent. A jest to telefon komórkowy, gdyż moja
          stara
          >
          > poczciwa nokia już się wysłużyła i przestała działać. Teraz mam nowy i jest
          ok.
          >
          > Jeszcze raz dziękuję

O jeszcze się tutaj Uboot mały schował. Święty Mikołaj życzy, by Uboocik
          otrzymywał przez ten nowy telefon same dobre informację:-)i niech Mu sprzyja
          szczęsliwa gwiazda!
          Święty Mikołaj
    • gammma chcemy: 04.12.03, 16:33
      a ja bym chciala
      - akwarium pelne zlotych rybkow i zielonych roslinek
      - drugie takie samo akwarium
      - trzecie akwarium z jednym malym chomiczkiem
      ewentualnie swinka morska
      - 15 sztuk patyczakow w taaaaaaaaaaaaaaakiiiiiiiiim duzym akwaruim
      - lapy lapy cztery lapy a na lapach pies kudlaty
      - kazdy ma jakiegos bzika

to co mikolaju, da rade?
      bylam grzeczna, zbieralam makulature i odzyskiwalam surowce wtorne, brzydko
      nie mowilam!
      plis!
      :))
      g
      • users1 Re: chcemy: 04.12.03, 20:24
        Gammmciu droga, a ja już się martwiłem, że Ty z powodu tych podskakujących
        stworków - potworków już wczoraj pożegnałaś się ze mną (: Nie wierzyłem że to
        może być prawda i miałem rację bo znuwu tu dzisiaj Cię widzę :)))
        Pozdrawiam.
        W.
      • s-mikolaj Re: chcemy: 04.12.03, 22:17
        gammma napisała:

> a ja bym chciala
        > - akwarium pelne zlotych rybkow i zielonych roslinek
        > - drugie takie samo akwarium
        > - trzecie akwarium z jednym malym chomiczkiem
        > ewentualnie swinka morska
        > - 15 sztuk patyczakow w taaaaaaaaaaaaaaakiiiiiiiiim duzym akwaruim
        > - lapy lapy cztery lapy a na lapach pies kudlaty
        > - kazdy ma jakiegos bzika
        >
        > to co mikolaju, da rade?
        > bylam grzeczna, zbieralam makulature i odzyskiwalam surowce wtorne, brzydko
        > nie mowilam!
        > plis!
        > :))
        > g

Święty Mikołaj pyta czy może byc jedno weilkie akwarium taaaaaakie! i tam
        sobie Gamma mala wszystkie swoje zwierzatka powkłada i rybeńki i patyczaczki i
        i chomiczka..
        wysyłam do Ciebie ekspresowo cztery łapy , skoro powiadasz , że grzeczna
        dziwczynka byłaś:), tylko musze porozmawiać ze Śniezynkami... czy zaprowadzą
        do Ciebie kudłate stworzenie? bo chyba juz słyszałaś ,że nie zawsze słuchac
        Mikołaja chcą..pozdrawiam moje Sniezynki przepracowane
        Świety Mikołaj ohoho hoho !
        • gammma Re: chcemy: 05.12.03, 12:56
          moze byc jedno duuuuuuuuuuze akwarium z tymi wszystkimi stworami, ale pies
          osobno!!
          hau hau
          g

a tak poza tym to przeciez Mikolaja wcale nie ma - to taka bajka dla dzieci
          przeciez, to kto ty jestes?

> Święty Mikołaj pyta czy może byc jedno weilkie akwarium taaaaaakie! i tam
          > sobie Gamma mala wszystkie swoje zwierzatka powkłada i rybeńki i patyczaczki
          i
          > i chomiczka..
          > wysyłam do Ciebie ekspresowo cztery łapy , skoro powiadasz , że grzeczna
          > dziwczynka byłaś:), tylko musze porozmawiać ze Śniezynkami... czy zaprowadzą
          > do Ciebie kudłate stworzenie? bo chyba juz słyszałaś ,że nie zawsze słuchac
          > Mikołaja chcą..pozdrawiam moje Sniezynki przepracowane
          > Świety Mikołaj ohoho hoho !
          • users1 Re: chcemy: 05.12.03, 13:17
            gammma napisała:

> moze byc jedno duuuuuuuuuuze akwarium z tymi wszystkimi stworami, ale pies
            > osobno!!
            > hau hau
            > g
            >
            > a tak poza tym to przeciez Mikolaja wcale nie ma - to taka bajka dla dzieci
            > przeciez, to kto ty jestes?
            >
            Witaj Gammmciu
            Gamciu co nieboże czynisz. I to w takim dniu jak dzisiaj. A co bądzie jak
            Mikołaj się obrazi i tego hau hau wsadzi do akwarium, a patyczakom nakaże
            szczekać. A jak.... a jak obrazi sie na forumowieczów w tym i na mnie i nie
            dostanę zamówionej i obiecanej drukarki w barwach Zamościa.
            Pozdrawiam W.122
            • s-mikolaj Re: chcemy: 05.12.03, 13:26
              users1 napisał:

> gammma napisała:
              >
              > > moze byc jedno duuuuuuuuuuze akwarium z tymi wszystkimi stworami, ale pies
              >
              > > osobno!!
              > > hau hau
              > > g
              > >
              > > a tak poza tym to przeciez Mikolaja wcale nie ma - to taka bajka dla dziec
              > i
              > > przeciez, to kto ty jestes?
              > >
              > Witaj Gammmciu
              > Gamciu co nieboże czynisz. I to w takim dniu jak dzisiaj. A co bądzie jak
              > Mikołaj się obrazi i tego hau hau wsadzi do akwarium, a patyczakom nakaże
              > szczekać. A jak.... a jak obrazi sie na forumowieczów w tym i na mnie i nie
              > dostanę zamówionej i obiecanej drukarki w barwach Zamościa.
              > Pozdrawiam W.122

Witajcie Usersiku i Ty Gammciu
              Usersik juz do Ciebie jedzie na przępieknych sankach śliczna kolorowa
              drukareczka w kolorach błekitu, złota , srebra, czerwieni ...
              Mikołaj się zastanowi co zrobic z obiecanym kudłatym stworem, który rwie się
              co prawda do pewnej niegrzecznej dziewczynki ale..
              hoho!
              Święty Mikołaj

• s-mikolaj Do zobaczenia 06.12.03, 22:12
        Nie wiesz Dziecino ,że renifery potrafią fruwać ?, Twoje zyczenie zostanie
        spełnione:-)
        Mikołaj wykonał swoją pracę, Mikołaj musi odejść, ...a jutro kolejny zwykły
        dzień,
        Do zobaczenia
        Św. Mikołaj
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka