Dodaj do ulubionych

Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii.

20.04.07, 23:04
Czy ktos zna dobra polozna Polke w Kolonii lub Bergisch Gladbach? Bardzo
prosze o namiar.
P.S. Tylko darujcie sobie zbedne komentarze. Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
        • cytrusowa Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 09.05.07, 17:53
          eee, lezalam jakis czas w weyertalu i polozna przychodzila mi robic ctg - ani
          razu nie mowila po polsku, udawlaa niemke - malo sympatyczna.

ja znalazlam sobie inna, pracuje miedzy innymi w szpitalu na Nippesie ale to
          akurat niczego nie zmienia - ja mieszkam w Weiden.
          a polozna poza Kolonia.
          i przyjezdzala.

bardzo fajna babka, zyiowa i z jajem, ze sie tak wyraze.

i bardzo mi pomola przy bliznietach nie tylko fizycznie ale i psychicznie

ale ty penwie juz znalazlas...

pozdr.

a na kiedy masz termin i gdzie cvhesz rodzic?
          • chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 04.03.14, 21:47
            cytrusowa napisała:

> eee, lezalam jakis czas w weyertalu i polozna przychodzila mi robic ctg - ani
            > razu nie mowila po polsku, udawlaa niemke - malo sympatyczna.
            =======================================>
            Co za wredna kobieta!

A więc ten polski dygnitarz ze Strasbourga/Brukseli miał jednak rację...

Ot, co...

Postscriptum

Merkelowa miała nieślubnego polskiego dziadka i także udaje Niemkinię...
          • chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 04.03.14, 22:26
            wyborcza.pl/1,75478,15534077.html

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
            Bo cały problem we Frankfurcie wziął się z agresywnego zachowania pyszałkowatego celnika. Zresztą mam jego zdjęcie. Czysty osiłek, krótko ostrzyżony, powiem uczciwe, nieprzyjemny typ - opowiadał w trakcie wywiadu.
            ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

cytrusowa napisała:

Masz zdjęcie tej pyszaökowatej baby? Nieprzyjemny typ. Czysty osiłek, krótko ostrzyżona?

Te wredne Niemce tak mają... Z nimi zawsze tylko problemy...
          • chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 04.03.14, 22:46
            cytrusowa napisała:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
            Nie damy pogrześć mowy.
            Polski my naród, polski lud,
            Królewski szczep Piastowy.

Nie damy, by nas gnębił wróg!
            Tak nam dopomóż Bóg!
            Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył
            Bronić będziemy ducha,
            Aż się rozpadnie w proch i w pył
            Krzyżacka zawierucha.

Twierdzą nam będzie każdy próg!
            Tak nam dopomóż Bóg!
            Tak nam dopomóż Bóg!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
            Ni dzieci nam germanił,
            Orężny wstanie hufiec nasz,
            Duch będzie nam hetmanił.

Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg!
            Tak nam dopomóż Bóg!
            Tak nam dopomóż Bóg!

Nie damy miana Polski zgnieść
            Nie pójdziem żywo w trumnę
            W Ojczyzny imię, na jej cześć
            Podnosi czoła dumne.

Odzyska ziemi dziadów wnuk!
            Tak nam dopomóż Bóg!
            Tak nam dopomóż Bóg!
          • chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 05.03.14, 10:46
            wyborcza.pl/1,75478,15537013,Jacka_Protasiewicza_czwartkowy_tour_po_mediach.html

Taka wredna, mało sympatyczna kobieta powinna być odsunięta od takiej pracy...
            =============================

cytrusowa napisała:

• chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 05.03.14, 11:17
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15533526,Co_sie_wydarzylo_na_lotnisku_we_Frankfurcie___Bild_.html

Polka udająca Niemkę!

Będzie skandal na całą Europę!

Co za babsztyl!

Parszywy!

Sprzedała się za 20 Judaszowskich Ełrasów!!!

Współpracuje z Niemcami... !!!!!!! ......

Panie Gutmensz, wiem, że Pan tu czyta każdy mój wpis!

Panie Gutmensz! Osądź Pan sam, czy to nie jest klasyczny objaw Quislingizmu?

Chryste Panie! Do czego to doszło w tej Zjednoczonej Europie!

Polki są zmuszane do rodzenia swych dzieci u Niemców...
            (Albo u Polaków udawających Niemców, jeszcze gorzej!!! Folksdojczówka jakaś!!! )

Chryste Panie! Zmiłuj się nad nami!!!

Ot, co...

cytrusowa napisała:

• chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 05.03.14, 11:30
            www.bild.de/regional/frankfurt/politiker/protasiewicz-tritt-zurueck-34899298.bild.html

Panie Jacku! Ratuj Pan Matki Polki w Niemczech!
            Panie Jacku! Dlaczego Polki nie mogą rodzić w Polsce swych dzieci?
            Zakała na całe życie dla tego dziecka: Miejsce urodzenia: Niemcy!
            Rozumie Pan, co to znaczy dla tego biednego, niewinnego dziecka?

cytrusowa napisała:

• chief-denunciator przyśpiesza tworzenie się zmarszczek na buzi... 07.03.14, 10:48
            cytrusowa napisała:

==========================

Takie długoletnie życie w takim wrogim, mało sympatycznym środowisku przyśpiesza tworzenie się zmarszczek na buzi... To ciągłe napięcie... rozumiesz?

I nie tylko na buzi...

Cycki także coraz bardziej zwisają...

A i koronowe naczynia krwionośne wokół serca dostają miażdżycy, to znaczy się na wygnaniu za chlebem, we własnym kraju niewiasty nie dostają tej choroby...

Ot, co...
          • chief-denunciator Zwabili 7,6 mil ludzi do Niemiec... 07.03.14, 12:53
            www.faz.net/aktuell/politik/inland/statistisches-bundesamt-so-viele-auslaender-wie-noch-nie-in-deutschland-12835967.html

7,6 Millionen Menschen mit ausschließlich ausländischer Staatsangehörigkeit

udało się Niemcom do tego mało sympatycznego kraju zwabić.

Mimo na wysoko ostrzyżonych celników i policjantów w niemieckich uniformach...
            Z kajdankami... Wydzierających się: RAUS!!!

W tym bardzo dużo polskich dziewczyn nie świadomych tej gehenny, która ich tu oczekuje, między tą Dziczą Niemiecką... przy porodzie...

A można być pewnym, że im Niemce nie podmienią dzidziusia?

A jeśli nie podmienią, to później Jugendamt zabroni używać ojczystej mowy...

Każde dziecko na świecie to wie...

Ot, co...
            =======================

cytrusowa napisała:

>
    • mei3 Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 05.03.14, 11:55
      zapytaj tutaj, przewaznie prowadza dzialalnosc i pracuja na wlasny rachunek. Ale sa zrzeszone.
      www.hebammennetzwerk-koeln.de/
      Ja taka tez kiedys znalazlam. I nie wiem po co, bo problemow jezykowych nie mialam.
      Nietety pani w ostatniej chwili zostawila mnie na lodzie i odmowila, na tydzien przed !!!!
      Ale w Köln, moze panie sa bardziej odpowiedzialne:-)
      Skonczylo sie na pani po 50stce z Chorwacji i bardzo milo ja do dzis wspominam, spotkalam sie z nia potem jeszcze kilka razy na kawie:-)

• chief-denunciator Re: Sprawdzona, polskojezyczna polozna w Kolonii. 05.03.14, 13:01
            www.google.de/search?q=nazikeule&client=firefox-a&hs=qMr&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=2w8XU8CmAcKTtAari4F4&ved=0CDgQsAQ&biw=1067&bih=718

Na samej górze, najważniejszy zestaw zabawek dla polskich dzieci brutalnie zmuszonych do urodzenia się w Niemczech...

Z Matek Polek!

Ot, co...

Postscriptum

W polskich porodówkach brak kadry...
            Zdezerterowali do Dziczy Niemieckiej...
            Dla 20 Judaszowskich srebrników...
                  • chief-denunciator Pan Jacek nie jest komiczny? 06.03.14, 07:46
                    www.tvn24.pl/happy-schetyna-i-slit-focia-z-kurskim-internauci-bez-litosci-dla-protasiewicza,402948,s.html

Jak to nie !? Uważasz, że Pan Jacek nie jest komiczny?
                    Ważne jest, z czego będą się śmiały dzieci biednej dziewczyny, których Matka Polka w swoim łonie zawlokła między dzicz niemiecką?!

Wszystko tylko za 30 Judaszowskich srebrników, jak twierdzi nasza koleżanka forumowa...

Ot, co....

======================

mei3 napisała:

> chiefo daj spokoj, niech dziewczyna sie nie denerwuje.
                    > W koncu jest w ciazy. Nie sadze, aby ja bawily Twoje wpisy..
                  • chief-denunciator antyniemieckie wybryki nie bawią ! 06.03.14, 07:59
                    protasiewicz.pl/

Nie byłoby bardziej na miejscu, gdybyś napisała emaila do tego polskiego dyplomaty i powiedziała mu, że tu w Niemczech dziewczyny w ciąży jego antyniemieckie wybryki nie bawią!

Trza rozróżniać między przyczyną a skutkiem!

Ot, co...

mei3 napisała:

• chief-denunciator przemiłych Panów Protasiewiczów? 06.03.14, 11:03
                    mei3 napisała:

(Cytrusowe wpisy ją na pewno ubawią!)

Cytrusowa napisała:

eee, lezalam jakis czas w weyertalu i polozna przychodzila mi robic ctg - ani
                    razu nie mowila po polsku, udawlaa niemke - malo sympatyczna.

Nasuwa mi się więcej pytań:

Dlaczego cytrusowa oczekuje od położnej pracującej w niemieckim szpitalu wyrazów specjalnej sympatii?
                    A może ta położna pochodząca niewątpliwie z Polski, spotkała w Polsce więcej takich przemiłych Panów Protasiewiczów?
                    Któregoś dnia wyszło jej to gardłem, spakowała manatki i wyjechała do Niemiec.

W Niemieckim szpitalu spotyka polskie pacjentki i ma być do nich sympatyczna! Rozmawiać w ojczystym języku pacjentki!

A może ta położna ma swoje uzasadnione powody, aby nie rozmawiać po polsku?

Dlatego wybrała jako miejsce swego życia Niemcy!
                    A dlaczego Cytrusowa wybrała jako miejsce swego życia mało sympatyczne Niemce?
                    Są ciekawsze kraje!

Bella Italia! Palmy, słońce, lazurowe morze, bezchmurne niebieskie niebo, przemili ludzie, mało wrednych Niemców...

Po co się tu męczyć między tą nieokrzesaną dziczą niemiecką?

Ot, co...

Postscriptum

Z jakich powodów Polka miałaby udawać Niemkę?
                    Protasiewicz kombinuje, że Niemce na podstawie swej narodowości uważają się za coś lepszego.
                    Może i ta nieszczęsna położna czuje się teraz lepiej, z wyjątkiem, gdy na sali znajdują się pacjentki z jej "Heimatlandu" ? Oczekujące okazów sympatii na podstawie swej polskości...
                    • mei3 Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 06.03.14, 12:05
                      tutaj przyznam Ci racje, po polsku polozna moze mowic do "pacjentki" jak pojdzie do niej na wizyte domowa, chodzi o tzw. Wochenbett i tutaj zdziwilabym sie, gdyby tak nie bylo.
                      Pewnie dziewczyna nie mowi wcale, badz bardzo niewiele po niemiecku i dlatego szuka polskiej poloznej. Sadzac po nicku jest krotko w Niemczech...i moze przyjechala tutaj wlasnie po to, aby urodzic w Niemczech. Przy granicy jest to masowe zjawisko.
                      Aaaaaa....uderz w stol....

Kto jest autorem "judaszowskich srebrnikow"..???,
                      Zawsze myslalam, ze Ty??
                      • chief-denunciator Biblia. Nowy Testament.... 06.03.14, 13:27
                        mei3 napisała:
                        >
                        > Kto jest autorem "judaszowskich srebrnikow"..???,
                        > Zawsze myslalam, ze Ty??
                        ==============================

Biblia. Nowy Testament.

Wg Ewangelii św. Mateusza:
                        „Rozdział 26:
                        14. Wtedy odszedł jeden z dwunastu, którego zwano Judasz Iskariot, do arcykapłanów.
                        15. I rzekł: Co mi chcecie dać, a ja go wam wydam? Oni zaś wypłacili mu trzydzieści srebrników.
                        16. I odtąd szukał sposobności, aby go wydać.”
                        47. I gdy On jeszcze mówił nadszedł Judasz (...)
                        48. (...) Ten, którego pocałuję, jest nim, bierzcie go.
                        49. I zaraz przystąpił do Jezusa, i rzekł: Bądź pozdrowiony , Mistrzu! I pocałował go.”

Wg Ewangelii św. Łukasza:
                        „Rozdział 21:
                        3. W Judasza zaś, zwanego Iskariot, który należał do dwunastu, wstąpił szatan;
                        4. I ten odszedłszy, umówił się z arcykapłanami i dowódcami straży co do sposobu, jak im go wydać.
                        5. I ucieszyli się, i ułożyli z nim, że mu dadzą pieniądze.
                        6. A on zgodził się i szukał sposobu, jak go wydać z dala od ludu.”

Ot, co....
                      • chief-denunciator Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 07.03.14, 13:27
                        mei3 napisała:

Sadzac po nicku jest krotko w Niemczech...i moze przyjechala tutaj wlasnie po to, aby urodzic w Niemczech. Przy granicy jest to masowe zjawisko.
                        ===============================

O! Następna po Panu Gutmenszu, Filo Germanka! Polofobka!

Ot, co...

Postscriptum

Kiedy Pan Protasiewicz zajmie się sanacją polskiego położnictwa?

Orientuje się może kto?
                      • chief-denunciator Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 07.03.14, 09:10
                        www.rp.pl/artykul/447129.html

Witam Pana Gutmensza!

Nareszcie się pojawił.

Z pewnością nam wytłumaczy co mają obecne i przyszłe pokolenia Niemców wspólnego ze zbrodniami hitlerowskimi! ???

Ale bulić to będą następne niezliczone pokolenia przez następne setki lat...
                        W świętych papierach jest mowa tylko do 10 pokolenia !!!

Ot, co...

Sippenhaft? Q.M.?

jureek napisał:

> Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby za Protasiewicza odgrywać się na pacjent
                        > kach. Tak samo jak nierówno pod sufitem ma Protasiewicz, gdy za Adolfa odgrywa
                        > się na jakichś celnikach.
                        > Jura
                        • chief-denunciator Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 07.03.14, 10:03
                          pl.wikipedia.org/wiki/Mowa_nienawi%C5%9Bci

Wielce szanowny Pan Gutmensz z pewnością nam wyjaśni dlaczego jeszcze żaden prokurator nie wszczął postępowania karnego przeciwko temu SKURWIELOWI z paszportem dyplomatycznym za rozpowszechnianie mowy nienawiści.

Na Lotnisku we Frankfurcie był zapity, ale na niezliczonych konferencjach prasowych i interwiewach dalej rozpowszechniał swą jadowitą nienawiść...

Nu, nie każdy musi Niemców kochać, ale niech konsekwentnie nie używa niemieckich lotnisk...

Autobahnów także!

Im szybciej ten Jewrosojuz padnie, tym lepiej! Codziennie odmawiam kilka zdrowasiek w tej intencji... Angole są na właściwej drodze!

Musimy dążyć do tego, aby każda Polka mogła rodzić we własnym, demokratycznym, suwerennym, socjalnym niezawisłym i sprawiedliwym kraju. Z odpowiednimi zarobkami! W którym żaden Niemiec nie będzie obrażał polskiego dygnitarza...

Ot, co...
                          • chief-denunciator Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 07.03.14, 10:16
                            pl.wikipedia.org/wiki/Koutou

Uzasadnione oczekiwania Pana Protasiewicza w stosunku do niemieckich mundurowych...

Niech nie myślą, że na podstawie swej narodowości są czymś lepszym...

Zawsze te problemy w postępowaniu z tymi Niemcami...

Zachciało im się oglądać bokserki Pana Dyplomaty...

Dobrze, że nie pampersy...

Ja osobiście dostaję sraczki po czerwonym winie, po jednej małej butelce...

A wiem, że w samolotach jest duża kolejka przed wychodkiem...

Ot, co...
                        • chief-denunciator Re: przemiłych Panów Protasiewiczów? 07.03.14, 10:29
                          www.rp.pl/artykul/562885.html

Niemce z NRD postawili sprawę jasno.

Oni są pierwszym robotniczo chłopskim krajem na niemieckiej ziemi i z Hitlerowcami nie mają nic wspólnego i nie mają zamiaru bulić za ich zbrodnie....
                          ===================
                          chief-denunciator napisała:

Witam Pana Gutmensza!
                          >
                          > Nareszcie się pojawił.
                          >
                          > Z pewnością nam wytłumaczy co mają obecne i przyszłe pokolenia Niemców wspólnego ze zbrodniami hitlerowskimi! ???
                          >
                          > Ale bulić to będą następne niezliczone pokolenia przez następne setki lat...
                          > W świętych papierach jest mowa tylko do 10 pokolenia !!!
                      • chief-denunciator Dwie małe butelki czerwonego wina zielonogórskiego 07.03.14, 11:23
                        Zadziwiająca logika Pana Gutmensza! Pan Gutmensz jest po matematyce!!!

Ja się tu poświęcam na mojej misji, aby każda polska dziewczyna mogła rodzić bliźniaki we własnej, demokratycznej, suwerennej, socjalnej i sprawiedliwej ojczyźnie z wystarczającymi dochodami, a Pan Gutmesz zajeżdża mi tu nierównościami pod sufitem!!!

Widocznie wypił dwie małe butelki czerwonego wina zielonogórskiego.

jureek napisał:

> Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby za Protasiewicza odgrywać się na pacjent
                        > kach. Tak samo jak nierówno pod sufitem ma Protasiewicz, gdy za Adolfa odgrywa
                        > się na jakichś celnikach.
                        > Jura
                        • chief-denunciator Niemce potrafią a Polacy nie... 07.03.14, 11:56

> Zadziwiająca logika Pana Gutmensza! Pan Gutmensz jest po matematyce!!!
                          >
                          > Ja się tu poświęcam na mojej misji, aby każda polska dziewczyna mogła rodzić bl
                          > iźniaki we własnej, demokratycznej, suwerennej, socjalnej i sprawiedliwej ojczy
                          > źnie z wystarczającymi dochodami, a Pan Gutmesz zajeżdża mi tu nierównościami p
                          > od sufitem!!!
                          =======================

Najwidoczniej Pan Gutmensz ma jakieś stereotypy i uprzedzenia co do możliwości intelektualnych Polaków.

Inaczej by tu nie pierdolił o nierównościach pod sufitem.
                          Polscy murarze w Niemczech mają doskonałą opinię. Żadnych nierówności pod sufitem nie pozostawiają! Także polskie akuszerki robią równą robotę, trza je tylko dobrze i sprawiedliwie opłacić w Ojczyźnie.. Pan Gutmensz wyobraża sobie, że polskie dziewczyny będą zawsze wyjeżdżać do Niemców na porody bo w Polsce nie da rady...

Czy taka postawa nie graniczy już z filo germanizmem?
                          Niemce potrafią a Polacy nie...

Ot, co...

Postscriptum

A może by tak polskich dyplomatów z Europy przekształcić na akuszerów, aby zapełnić luki w polskich kadrach akuszerskich?
                          • chief-denunciator Re: Niemce potrafią a Polacy nie... 07.03.14, 13:14
                            forum.gazeta.pl/forum/w,103528,149939628,149940548,Re_Z_rosyjskiej_perspektywy.html

Pan Gutmensz nie ma czasu dla Polonii w Niemczech.

Pan Gutmensz analizuje Wojnę Krymską na PiC-u...

A młode Matki Polki pod jarzmem niemieckim, mu zwisają...

Tragedia po prostu...

W Piśmie Świętym o tym jest napisane, jak to jest rodzić dzieci w czasie wojny...

Tragedia po prostu...

Ot, co...
                          • chief-denunciator Niemce także nie potrafią. 08.03.14, 08:52
                            www.jungewelt.de/2014/03-05/031.php

Niemce także nie potrafią.
                            Zawodu niezależnej akuszerki asystującej w porodach domowych nie będzie.
                            Ubezpieczenie od odpowiedzialności wzrosło w ostatnich latach kilkadziesiąt razy.

Lekarz takiego ubezpieczenia nie musi mieć...

Przychodzenie na świat, jest tak samo niebezpieczne, jak jeżdżenie samochodem...

Ot, co....
                              • chief-denunciator zawod Hebamme, to nie akuszerka! 08.03.14, 11:45
                                pl.wikipedia.org/wiki/Akuszerka

Staram się utrzymać przy życiu staropolskie wyrażenia...

Byli nawet płci męskiej...

Krakowski był tak dobry, że go wołali do Wiednia, do Habsburgów ...

Gdy czas się zbliżał...

Ot, co...

Postscriptum

Ostatnimi czasy słyszy się coraz częściej, że niewiasty robią to systemem do it yourself

Już o tym tu pisałem przed kilku laty:

W Afryce ciężarna niewiasta była na polu, przy pracy. I w tym czasie wody pobliskiej rzeki zaczęły się wylewać na pola, była po prostu powódź.

Owa ciężarna niewiasta wdrapała się na drzewo rosnące dzięki Bogu w pobliżu.

I tam wysoko na drzewie, między konarami, urodziła przepięknego bobaska...

Takich dzielnych niewiast trza nam w Europie!

Bobasek wyrósł był na urodziwego, dumnego podlotka...

Turyści z całego świata zaczęli odwiedzać to miejsce.

Poniektórzy wrzucali coś do skarbonki,

tak, że zbiegiem czasu można było zbudować murowany dom, tak jak je biali mają...

Und wenn sie nicht gestorben sind, so leben sie auch heute noch...

mei3 napisała:

> zawod Hebamme, to nie akuszerka!
                    • chief-denunciator szuka teraz dla nich polskiej szkoly 17.03.14, 18:33
                      lepian4 napisał:

> Chiefu sobie pojechal, ale bliznieta zalozycielki tego watku juz maja 7 lat.
                      > Tak mysle, ze nasza kolezanka szuka teraz dla nich polskiej szkoly

Są sprawy, które są zawsze aktualne!
                      Ot, co...

Postscriptum

Polskie szkoły dla polskich dzieci w Niemczech są bardzo ważne.
                      Aby nam Niemiec dzieci nie germanił!
                      • lepian4 Re: szuka teraz dla nich polskiej szkoly 18.03.14, 11:49

Chief, nie boj sie juz januszka i wroc na matrix. Nie musisz tutaj pogrzewac starych watkow.

A duzo sie dzis dzieje. Niemieckie beamty o ajchmanowskiej mentalnosc postanowily dzisiaj postrajkowac! Trza zwolac akademie, bic w dzwony... Tutaj tego i tak nikt nie zrozumie.
                        • chief-denunciator Re: szuka teraz dla nich polskiej szkoly 18.03.14, 14:24
                          www.fakt.pl/tag/jacek-protasiewicz

Ty poćwicz na sam wpierw czytanie ze zrozumieniem...
                          ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć,

Übung macht den Meister...

Ot, co...

=========================

lepian4 napisał:

>
                          > Chief, nie boj sie juz januszka i wroc na matrix. Nie musisz tutaj pogrzewac st
                          > arych watkow.
                          >
                          > A duzo sie dzis dzieje. Niemieckie beamty o ajchmanowskiej mentalnosc postanowi
                          > ly dzisiaj postrajkowac! Trza zwolac akademie, bic w dzwony... Tutaj tego i tak
                          > nikt nie zrozumie.
                      • chief-denunciator Doborowe Polskie Oddziały Janczarów w Niemczech... 19.03.14, 06:04
                        pl.wikipedia.org/wiki/Janczarzy

Bezpośrednia germanizacja polskich dzieci w Niemczech na razie nie jest zagrożeniem bo niemiaszkowa populacja w klasach szkolnych leży daleko poniżej 5%, to znaczy Niemiaszki na dłuższą metę nie będą mieli prawa wystawiać swych kandydatów do niemieckiego Sejmu. tak zwanego Reichstagu...

Bezpośrednim zagrożeniem polskich dzieci w Niemczech jest ich indoktrynacja islamem, czyli tworzenie nowych oddziałów Polskich Janczarzy, czyli polskich Mameluków...

Każde dziecko na świecie widzi, że przeszło 98 populacji islamskiej w niemieckich szkołach oznacza rewanż Turków za klęskę pod Wiedniem.

I teraz Polacy będą za to bulić....

Doborowe Polskie Oddziały Janczarów w Niemczech...

===========================

> lepian4 napisał:
                        >
                        > > Chiefu sobie pojechal, ale bliznieta zalozycielki tego watku juz maja 7 l
                        > at.
                        > > Tak mysle, ze nasza kolezanka szuka teraz dla nich polskiej szkoly
                        > ==========================
                        >
                        > Są sprawy, które są zawsze aktualne!
                        > Ot, co...
                        >
                        > Postscriptum
                        >
                        > Polskie szkoły dla polskich dzieci w Niemczech są bardzo ważne.
                        > Aby nam Niemiec dzieci nie germanił!
                        >
                        • chief-denunciator Re: Doborowe Polskie Oddziały Janczarów w Niemcze 19.03.14, 06:18
                          de.wikipedia.org/wiki/Pierre_Vogel

Wybitny współczesny Janczar ze śląsko-polskimi korzeniami.
                          Taka kariera oczekuje polskie dzieci w Niemczech....

Ale Polacy sami sobie na to zarobiły...

Ot, co....

===================

> Bezpośrednia germanizacja polskich dzieci w Niemczech na razie nie jest zagrożeniem
            • chief-denunciator Polski duchowny uważa, że.... 17.03.14, 07:52
              poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,15633926,Wierni_przerywaja_kazanie__niektorzy_wychodza_z_kosciola.html#BoxSlotII3img

Polski duchowny uważa, że polityka szukania rozwiązania polskich problemów poza granicami Polski jest niewłaściwa.

I natychmiast zaczyna się nagonka na gościa, który miał odwagę powiedzenia prawdy!
              A gdzie, jeżeli nie w Polsce, należy rozwiązywać polskie problemy?

Pan Jacek Protasiewicz uważa, że polskie problemy mają rozwiązywać sąsiedzi:
              Sąsiedzi! Dawajcie dobrze płatne miejsca pracy dla Polaków!
              Sąsiedzi! Dawajcie miejsca/łóżka w waszych szpitalach dla Polaków!
              Sąsiedzi! Troszczcie się o sympatyczne i mówiące po polsku akuszerki dla polskich dziewcząt!
              Polacy mają się u sąsiadów lepiej czuć, aniżeli w ojczyźnie!
              Po to Polacy przekazali większą część swej suwerenności do sąsiadów,(Strasbourg/Bruksela) i niech się teraz sąsiedzi troszczą o dobre samopoczucie Polaków!

Pan Jacek zażarcie walczy, aby Matki Polski miały:
              >
              > >>the right to free movement within the EU and the rights of immigrants to access the full range of benefits.<<
              >
              > Ot, co....
    • chief-denunciator Nie tylko w niemczech... 08.03.14, 09:40
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15588501,Rosyjska_dziennikarka_do_Piaseckiego__Czul_pan_kiedys.html#BoxWiadTxt

są mało sympatyczni ludzie, także na Ukrainie są... Między słowiańskimi braćmi!

Co z tego wynika?

Że założenia twórców zjednoczonej Europy się w praktyce nie sprawdzają...

Wielka kochająca się multikulti rodzina...

Można pęc ze śmiechu...

Szczegóły patrz Pan Protasiewicz...

Twierdzi, że Niemców kocha szczególnie mocno...

UE to wynalazek Diabła i Prostytutki...

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15561049,Protasiewicz_tlumaczy_sie_PO__Wine_zrzuca_na_Niemcow.html

Dalsze dowody o wredności Niemców...

80 000 PO-owców nie kocha Niemców...

I Niemce nie kochają Polaków...

Więc na co ten Verein?

Każdy zabiera swe zabawki na swoje podwórko i bawi się na swoim podwórku...

Ot, co....
    • chief-denunciator Nareszcie ! 08.03.14, 13:14
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15589183,Protasiewicz_dla__Wprost___Nadszarpnalem_zaufanie.html#BoxWiadTxt

Pan Jacek nie będzie zmuszony korzystać z tego wrednego, niemieckiego lotniska w tym zakichanym Frankfurcie nad Menem.

Pan Jacek będzie miał czas zająć się czymś bardziej pożytecznym.

Uzdrowienie polskiej służby zdrowia ze szczególnym naciskiem na akuszerstwo...

Tak, że cała Europa, cały świat będzie Polsce zazdrościł jej wzorowych standardów...

w tej dziedzinie...

I będą Niemce skomleć aby je wpuścić do takiej wzorowej polskiej porodówki...

Ot, co....
      • chief-denunciator Re: Nareszcie ! Pan Jacek był u fryzjera... 08.03.14, 13:58
        www.wprost.pl/ar/439066/Protasiewicz-Zawiodlem-jest-mi-wstyd/?pg=0

Coraz lepsze widoki dla polskiego akuszerstwa....

Pan Jacek był u fryzjera...

Wygląda jak niemiecki mundurowy... Tak wysoko ostrzyżony...

W białym kitlu też by mu było do twarzy...

Ja myślę, że dla Pana Jacka byłoby najlepiej podjąć Ausbildung jako akuszer...

Jest olbrzymi popyt na tego rodzaju usługi... Szczególnie polskomówiących...
        Dużo polskich medyków pracuje na West Bank of River Odra...
        Szczególnie jako przerywacze ciąży u Polek... (Engelchenmacher)
        Niezwykle sympatyczni ludzie! Rozmawiają po polsku...

Ot, co...

Postscriptum

Urodził się na Śląsku.. Dolnym...

Ale korzenie leżą za Bugiem...

Na Polskich Kresach Wschodnich, które Churchill podarował J. Stalinowi...
        Może, razem z Ukraińskim braćmi słowiańskimi dałoby się tam coś zrobić?
        Trza by sprawdzić, czy Churchill miał takie uprawnienia, robić podarunki z polskiego terytorium... Może podarunek był nielegalny i tym samym nieważnym...
        Wielka szkoda, że Piłsudski nie żyje... Cud nad Wisłą! Pamiętacie? To nic, że rozpędził Polski Sejm...
    • chief-denunciator Holenderski polakożerca 20.03.14, 08:14
      www.merkur-online.de/aktuelles/politik/rechtspopulist-wilders-gewinnt-wahl-holland-656654.html

Holenderski polakożerca w ofensywie!

Zapraszam wszystkich holenderskich Polaków do Niemiec.
      Nie ma żadnych przeszkód, Pan Jacek Protasiewicz dostał należnego kopa w dupę i nie będzie mącił...

Ot, co...
    • chief-denunciator Francuscy Faszyści w ofensywie... 20.03.14, 10:11
      www.euractiv.de/wahlen-und-macht/artikel/frankreich-front-national-koennte-staerkste-kraft-werden-008103

Francuscy Faszyści w ofensywie...

Wszystkich francuskich Polaków zapraszam serdecznie do Niemiec.
      Pan Jacek Protasiewicz dostał porządnego kopniaka w jaja i przestał denazyfikować Niemców....

Ot, co....
    • chief-denunciator Karawany z całego świata ciągną do Niemców... 21.03.14, 08:25
      www.spiegel.de/politik/deutschland/unhcr-die-meisten-asylsuchenden-wollen-nach-deutschland-a-959936.html

Widocznie ludzie kochają ten lud z mentalnością tendencji Eichmannowskiej ...

Wielka szkoda, że nie wszystkich można ugościć nad Renem I Odrą!

A gdyby tak wprowadzić podatek solidarnościowy Nr. II, taki Multikulti Podatek, dałoby się z pewnością więcej nieszczęśliwych ludzi ugościć między River Odra a River Rihne.

Wiem, że Gutmenschen tylko czekali na jakiś znak w tym kierunku. Teraz zabierają się do pisania podania do właściwego względem zamieszkania urzędu skarbowego, aby im dobrowolnie potrącić 10 % na powitanie nieszczęśników z całego świata nad Renem i Odrą...

Z góry dziękuję wszystkim Gutmenschom za dobre serce!!!
      Bóg Wam zapłać!

Ot, co....

Postscriptum

Orientuje się kto może, co porabia Pan Jacek Protasiewicz?
      Na razie liczy odszkodowanie, które Mu przydzielono za lata harówki w Brukseli/Strasbourgu.
      Nu, ale do emerytury tylko liczyć i liczyć te tysiące Eurasów, może się znudzić...
    • chief-denunciator >>No Pasaran<< 21.03.14, 09:16
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15654556,Mobilizacja_rezerwistow_w_Polsce__Plotka_o_tajemniczych.html#TRNajCzytSST

Nadeszła godzina prawdy...

Jestem przekonany, że większość polskich patriotów żyjących czasowo, temporalnie po za granicami ojczyzny jest już w drodze do Biur Poborowych w Polskich Ambasadach i Polskich Konsulatach, aby zgłosić swój ochotniczy udział w obronie zagrożonej Ojczyzny...

Ot, co...

Postscriptum

Ja słyszał, że Pan Jacek Protasiewicz został powołany do koordynowania tej wielkiej akcji patriotycznej...

Poszukiwani są także ochotnicy do Międzynarodowych Brygad >>No Pasaran<<

Na wzór Walk za Wolność Waszą i Naszą w Hiszpanii...
      (Tym razem chodzi o bratnią Ukrainę)
      • chief-denunciator Re: >>No Pasaran<< 21.03.14, 09:39
        www.youtube.com/watch?v=TwLLdqR5BFE

Wzorujmy się na prawdziwych bohaterach z pierwszej linii frontu!

A nie na uciekinierach z spod Stoczni Lenina, którzy woleli spierdolić do Rewizjonistycznych Niemiec Zachodnich, aby tu denazyfikować Niemców filmami popularno naukowymi po godzinie 23... (Made on East Coast)

Ot, co...

Postscriptum

Młode niewiasty także mile widziane jako sanitariuszki ...
        (Patrz bohaterska "Inka" zamordowana w Gdańsku przez komunistów... w 40-tych latach... )
        Pan Jacek Protasiewicz bardzo się cieszy z nowego zadania, jako Główny Koordynator do Wyzwolenia Krymu!
        • chief-denunciator Ernest Hemingway... 21.03.14, 10:19
          www.sparknotes.com/lit/belltolls/summary.html

For Whom The Bell Tolls

Tak umierali dawni bohaterowie! (Zapomnijcie Ernesta Hemingwaya )

Wzorujmy się na prawdziwych bohaterach naszych czasów, jak Pan Jacek Protasiewicz...
          Denazyfikatora niemieckich pyszałkowatych celników!

W uniformie i wysoko ostrzyżonych blondynach z niebieskimi oczami...

Myślących, że dlatego, są Niemcami, są czymś lepszym!

Co się dzieje w umysłach takich ludzi? Orientuje się kto?

Ot, co....
          • lepian4 Re: Ernest Hemingway... 21.03.14, 11:07

Wreszcie szefie wrocilem mniej lub bardziej swiadomie do tematu tego watku, ciazy.
            E. Hemingway w "Komu bije dzwon" wykazal sie olbrzymia wiedza na temat prokreacji.
            Glowni bohaterowie w ciagu kilku dni poznali sie, nastepnie sie zakochali. W wyniku czego doszlo do stosunku plciowego... Kilka dni pozniej ow oblubieniec polegl w wlace z faszystami, a jego oblubienica juz wiedziala, ze jest w ciazy. Toz to jest cud!
            Ciekawe ktora polozna sie nia zajela?
            • chief-denunciator Re: Ernest Hemingway... 21.03.14, 12:29
              lepian4 napisał:

>
              > Wreszcie szefie wrocilem mniej lub bardziej swiadomie do tematu tego watku, cia
              > zy.
              > E. Hemingway w "Komu bije dzwon" wykazal sie olbrzymia wiedza na temat prokreac
              > ji.
              > Glowni bohaterowie w ciagu kilku dni poznali sie, nastepnie sie zakochali. W wy
              > niku czego doszlo do stosunku plciowego... Kilka dni pozniej ow oblubieniec pol
              > egl w wlace z faszystami, a jego oblubienica juz wiedziala, ze jest w ciazy. To
              > z to jest cud!
              > Ciekawe ktora polozna sie nia zajela?
              ===============================

Tam była prawdziwa Międzynarodówka z całej Europy i z poza ....
              Twoja bojaźń jest nieuzasadniona...

Ot, co...

Postscriptum

I Polacy zawsze byli na miejscu, gdy ich potrzebowano.

Za Napoleona w Hiszpanii (Jego braciszek był tam przypadkowo królem hiszpańskim )
              I za Franko w tym samym kraju w tym samym celu...
              A teraz na Ukrainie, zgodnie z wiarogodnymi źródłami ruskimi...
              Zawsze za Wolność Naszą i Waszą...
                • chief-denunciator Re: Byłeś już w Biurze Poborowym? 21.03.14, 13:20

> Masz olbrzymie szczęście, że mieszkasz w Kolonii.
                  > Polski Konsulat na miejscu...
                  > Ot, co....
                  ========================

Nu, Christian ma także blisko do Konsulatu Polskiego w Hamburgu.
                  Sankt.Pauli jest blisko Hamburga...

I Krzysiek zna już drogę, składał tam wiązankę kwiatków ... 10. Kwietnia....
                  Ja jestem nausznym świadkiem. Słyszałem jego interwiew w Info Hamburg NDR...
                  Tylko wpierw nie mogłem jego nazwiska zrozumieć...
                  Bo to było bardziej Kaszubskie, aniżeli Polskie...
                  Aby je sobie przypomnieć, stosuję mnemotechnikę, myślę intensywnie o skrajnym prawicowym zgrupowaniu w Niemczech. I Parlamencie Europejskim... I pomaga!

Ot, co...

Postscriptum

Możemy spotkamy się wszyscy w okopach krymskich niebawem.
                  Na Pana Gutmenscha szczególnie liczę!!!
                  Może i Pan Baron się pojawi razem z Radkiem.
                  Mają wspólne kombatanckie doświadczenia...
                  Pokazali wrogom swe nagie dupy i wróg skapitulował...
                  Bezwarunkowo...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka