Dodaj do ulubionych

Stary wątek w nowym forum- poznajmy się:)))

29.03.11, 19:07
Witam, mam nadzieję, że będzie chociaż niewielki odzew z Waszej stronysmile) Może jak okaże się ile nas tutaj jest, to komuś się humor poprawi, że nie jest sam, może uda się stworzyć choć trochę weselszy wątek;D. Na starym forum był taki wątek:
nazywam się Magda, mam 28 lat, włosy zaczęły mi wypadać w 4 klasie liceum czyli prawie 10 lat temu( jak ten czas leciwink, mam cudownego facetakiss, kochaną rodzinkę, pracuję i mieszkam w Wałbrzychu, nie jest tak źle mimo, że własne włosy ostatnio widziałam 8 lat temu, hmmm trudnowink Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bebe1230 Re: Stary wątek w nowym forum- poznajmy się:))) 30.03.11, 17:08
      Brawo ! wątek wspaniały smile
      Jestem bebe smile mam 46 lat...pierwszy placek pojawił się jak miałam 8-9 lat...było to tak dawno ze dokładnej daty nie pamiętam smile)) peruki noszę już ze dwadzieścia smile no ...kurcze tak, juz ze dwadziescia lat
      mam męza ...tego samego od 25 lat i dwoje dzieci...hmmm prawie dorosłe...
      pracuję w sklepie.... branża rozrywkowa smile)))
      jestem strasznie popieprzona, w czym nie przeszkadza mi mój brak włosów...
      a na koniec napiszę tak - moje "drugie"włosy jaki i "drugie" zęby sprawiają że jestem najpiękniejsza w świecie hahahahh
      acha , zapomniałabym me miasto to Kraków smile
      oczywiście pozdrawiam smile))
      • bebe1230 Re: Stary wątek w nowym forum- poznajmy się:))) 31.03.11, 17:57
        hmmm ... po latach i Ty się przyzwyczaisz do tego że nie masz włosów...jak sobie życie wyobrażasz ? wiecznie skrzywiona ? zapłakana ? użalająca się nad swoim "kalectwem" ? co Ci to da ? chyba tylko to że wszyscy się będą odsuwać od Ciebie i nie z powodu braku włosów tylko z powodu Twej skwaszonej pełnej cierpienia miny...nie wiem jak długo borykasz się z chorobą bo ja bardzo długo i na poprawę po prostu nie liczę ... więc po co mam się dodatkowo katować zamartwianiem swą łysą głową ?
    • o.czarna Re: Stary wątek w nowym forum- poznajmy się:))) 11.05.11, 11:22
      Witamsmile To ja tez coś powiem o sobie. Mam na imię Ania,perukę noszę ponad rok nie miałam włosów nigdzie, teraz coś tam ruszyło nogi pachy itd, ale to w sumie nic. Staram się już tym tak nie przejmowac, chociaż wiadomo to ciężkie dla nas kobiet. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie to swojego gronasmile razem zawsze lepiej. Pozdrawiamsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka