Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach

07.09.11, 21:27
Czy ktoś z was może mi powiedzieć gdzie można kupić perukę w Katowicach lub miastach sąsiednich? Chodzi o perukę z włosów syntetycznych najlepiej z taką wkładką silikonową do której można przyczepić specjalną taśmę dwustronną, aby włosy lepiej trzymały się głowy. Zależy mi na tym aby w danym sklepie można było perukę spokojnie przymierzyć nie narażając się na wścibskie gapienie się przypadkowych ludzi.
Obserwuj wątek
    • bebe1230 Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 09.09.11, 08:40
      W necie znalazłam ten adres

Sklep „Omega”
      ul. Żwirki i Wigury
      (róg Mikołowskiej 20a)
      Katowice
      Tel. (032) 251 14 77
      e-mail: sklep@asortymentmedyczny.pl
      www.asortymentmedyczny.pl/
      Bardzo dobrze o nim piszą ale sama musisz sprawdzić ja byłam jedynie w Rokkoko w Krakowie i w salonie Gonery w Warszawie Gonera to ul.Chłodna 2
      A Rokoko masz tu adresy najbliższych Ci punktów

Warszawa - Beaute de Femme
      Główna siedziba operacyjna firmy oraz główny magazyn. Hurtownia peruk.

ul. Targowa 12
      03-731 Warszawa
      tel. 22 648 14 00 lub 22 648 14 01
      warszawa@rokoko.com.pl

Kraków - Beaute de Femme / SecondHair Systems

ul. Szlak 24
      31-153 Kraków
      tel. 12 632 33 80
      krakow@rokoko.com.pl

Wrocław - Beaute de Femme / SecondHair Systems

ul. Pereca 23b
      53-443 Wrocław
      tel/fax: 71 362 24 05
      wroclaw@rokoko.com.pl

i w jednym i w drugim jest bardzo duży wybór peruk syntetycznych oraz jest przymierzalnia na zapleczu taż że potencjalni przechodnie (lub klienci)nie widzą Cię przez okno smile)) z resztą co do klienteli to nie ma ich aż tak wiele więc nie stresuj się na zaś
      pozdrawiam
    • sasanka1111 Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 24.06.13, 18:22
      hej, ja z całego serca w kato polecam Świat Peruk - link swiatperuk.pl/. jest duży wybór, a obsługa jest mega życzliwa, troskliwa, panie które znają się na rzeczy i zawsze dobrze doradzą. nie ma tak, że sa niecierpliwe jak mierzysz 30-tą perukę smile)) są peruki w różnych cenach i sa też fajne turbany, a na lato czasem warto na nie postawić, bo w peruce bywa bardzo gorąco...
      • izarepa1 Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 01.10.13, 11:36
        Czesc!
        a ja wlasnie kupilam wczoraj peruke w gliwicach, w prospektorze. Mieli te same modele co w katowicach, w swiecie peruk, ale tansze 9 o jakies 250zl + dofinansowanie z nfzu). tez fajnie, mila obsluga, swobodne mierzenie.
        Sklep jest na ul. sikory 1.
        Kupilam model ellen wille ale przeczytalam komentarze i sie troche boje- kobietki pisza ze wlosy wytrzymuja ok. 3 msc.
        Wczesniej zaopatrzylam sie w katow, w swiecie peruk i wlopsy nosilam prawie 2 lata. Niemniej jednak widac bylo,. ze byly juz zniszczone ( zwlaszcza konce) i trzeba bylo zmienic.
        Do gliwic wybralam sie dlatego, ze w swiecie peruk nie moglam dobrac swojego modelu. na dodatek nie mieli juz peruk z firmy franco feretti, ktora to prawie przez ostatnie 2 lata nosilam.
        pozdrawiam
    • 33ana łysienie 15.08.15, 12:14
      Hallo witam wszystkich, chciałam sie podzielić wrażeniami z nową firmą od systemów, może reszcie znalazłam firmę ktora rozumie problemy innych i nie wykorzystuje nas przez to. Zakupiłam system w peruki dorothy24, co tu dużo mówić włosów to ja takich nie dostałam nawet w tych najdroższych firmach. Chodzę w systemie już 3 miesiąc i ani jeden włos nie wypadł a włosy miękkie i błyszczące. Nie będę zanadto reklamować, ale sami sprawdźcie, polecam takim jak ja co sie zawiodły chyba na wszystkich firmach co na rynku sa.
    • karolina.pi39 Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 05.07.17, 10:33
      Ja mogę polecić w Krakowie ten sklep: perukikrakow.pl/. Mają tam przyjemną przymierzalnię, a w ogóle to atmosfera w tym sklepie jest jakaś taka spokojna, intymna. I mają też spory wybór, zarówno na miejscu w sklepie, jak i katalogowy, przynajmniej z tego co mi pokazywali myślę, że można byłoby coś fajnego wybrać dla siebie.
      A co do Katowic, dowiedziałam się, że mają analogiczny sklep, chyba też Świat peruk się nazywa.
    • annula80.nowak Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 04.04.18, 23:49
      Ja kupowałam swoją perukę w Krakowie (z Katowic to przecież bliziutko), w Świecie Peruk.

Kupiłam właśnie taką perukę o której mówisz. Dodatkowo w sklepie mają akcesoria do peruk i zakupiłam właśnie od razu taśmy do mocowania peruki. Użyłam ich kilka razy i zrezygnowałam z dodatkowego mocowania, ponieważ pani w sklepie wytłumaczyła mi jak ją nosić i dopasować by trzymała się dobrze głowy smile
    • alopeciaola Re: Gdzie kupić perukę w Katowicach lub okolicach 19.11.18, 17:30
      A ja już druga kupiłam tu perukidorothy24.pl/galeria/
      Dobre tam jest to że mam praktycznie od ręki. Tylko zrobią mi fryzurę na głowie i gotowa. Obie peruki tak kupiłam i jestem zadowolona. Kontakt tez świetny telefoniczny z poradami gdzie w innych firmach to rzadkość. Choruje na łysienie plackowate i różne przeboje miałam z perukami i osobami sprzedającym. Tu póki co jest ok i mogę polecić osobom potrzebującym coś naturalnego i profesjonalnego.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka