Dodaj do ulubionych

uzupełnienia z zagranicy, proszę o namiary

20.07.12, 00:35
Witam, czy ktoś może wybrał się na własną rękę po uzupełnienie z naturalnych włosów za granicę, jest zadowolony i może polecić jakieś firmy?
Potrzebuję zamówić dobre gatunkowo uzupełnienie częściowe na klipsy, aby zakryć czubek głowy, bo akurat tak niefortunnie tym razem włosy wypadły, że trudno mi je tam zakryć własnymi. Dowiadywałam się w krajowych firmach i cena kształtuje się od 8 do 10 tyś, czyli tyle, ile jakiś czas temu płaciłam za pełne uzupełnienie lace na taśmy!
Cena jest dla mnie zaporowa i zastanawiam się, czy w Niemczech lub GB nie byłoby korzystniej cenowo, nawet jeśli trzeba by było wybrać się na konsultację.
Dziękuję z góry za wszelkie informacje oficjalnie lub na priv, masza8@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • slim261 Re: uzupełnienia z zagranicy, proszę o namiary 23.07.12, 17:06
      Cześć masza,
      ja skorzystałam z wiedzy (aglai)? i zamówiłam włosy w HairDirect, fotki i doświadczenia tej dziewczyny mnie przekonały, zresztą zobacz sobie ich stronę, poczytaj forum, jeśli nie znasz angielskiego zainstaluj sobie przeglądarkę chrom, ona tłumaczy całe strony.
      Sama jestem ciekawa co mi przyjdzie, ale kontakt z nimi i fachowa pomoc bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji.
      Sama jestem po wizycie w kilku klinikach i salonach perukarskich i muszę stwierdzić, że nie tylko cena stanowi tu problem, choć jest znaczna, ale jakość też pozostawia wiele do życzenia.
      Nie twierdzę oczywiście, że zamówione przeze mnie włosy będą ok, choć mam taka nadzieję, a wszystko co amerykańskie jest ok, ale przynajmniej jeśli nawet powinie się noga nie będzie tak pieniężnie odczuwalna.Również muszę zakryć czubek i tył mojej głowy.
      Znalazłam jeszcze jakiś czas temu firmę niemiecką, też robią fajne uzuzpełnienia, są z Hamburga, próbowałam do nich pisać niestety nie otrzymałam odpowiedzi.
      gdybyś była zainteresowana to chętnie podam Ci stronkę, ale wolałabym na maila, gdyż tutaj nie wolno polecać firm. Mój mail: slim261@gazeta.pl
      Gdybyś miała pytania, chętnie odpowiem w miarę moich możliwości.
      Piozdrawiam
      • masza8 Re: uzupełnienia z zagranicy, proszę o namiary 24.07.12, 23:34
        slim, dziękuję za odpowiedźsmile Rzeczywiście wątek aglaja jest bardzo pomocny, również zainspirowałam się tą amerykańską firmą HD, sprawia wrażenie profesjonalnej, choć... cały czas mam opory przed zamówieniem przez internet. Jednak na dniach będę musiała podjąć decyzję, odezwę się do Ciebie na priv w tej sprawie. Co do krajowych firm, mam podobne przemyślenia co Ty. Koniecznie napisz, czy jesteś zadowolona ze swojego zamówienia. Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka