Dodaj do ulubionych

ŁYSIENIE PLACKOWATE - Badania kliniczne w OT.CO

19.05.21, 13:30
ŁYSIENIE PLACKOWATE - Badania kliniczne w OT.CO Clinic
Jeżeli zdiagnozowano u Ciebie umiarkowaną lub ciężką postać łysienia plackowatego, a dotychczasowe leczenie nie przyniosło zadowalających rezultatów to zachęcamy do udziału w badaniu klinicznym.Korzyści:

nieodpłatna profesjonalna opieka dermatologa;

bezpłatny dostęp do nowoczesnego leczenia;

przeprowadzenie badań i analiz niedostępnych w ramach podstawowej opieki medycznej;

wyleczenie bądź złagodzenie objawów choroby;

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Badania kliniczne mają na celu pomoc pacjentom nowoczesnymi lekami, które są w fazie rejestracji oraz udokumentowane, naukowe przebadanie nowych leków bądź zabiegów leczniczych w terapii schorzeń, z którymi pacjenci się zmagają.

Uczestnik regularnie pojawia się na wizytach oraz wykonuje badania laboratoryjne związane z ogólnym stanem zdrowia i badanym lekiem, a także dostaje bezpłatnie leki na schorzenie z którym się zmaga. Pacjent ma szansę, jako jeden z pierwszych, skorzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Jednocześnie w ten sposób zupełnie za darmo zyskuje szansę na całkowite wyleczenie swojej choroby pod okiem najlepszych specjalistów i korzystając z najnowocześniejszych technologii. Nasi specjaliści są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi.

Wytyczone są konkretne warunki, które pacjent musi spełnić, aby wziąć udział w badaniu. Warunki te dotyczą m. in. wieku (osoby pełnoletnie), czasu występowania choroby i jej rodzaju oraz dotychczas prowadzonego leczenia. Ponadto u danej u osoby nie mogą występować żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia badania w takiej formie, w jakiej jest ono planowane.

Wszystko jest ustalone na wizycie kwalifikacyjnej. Ostateczną decyzję o włączeniu do badania osoby, która dokonała zgłoszenia, podejmuje lekarz prowadzący. Zainteresowanych udziałem w badaniu klinicznym na początek zachęcamy do wysłania zdjęć wraz z krótkim opisem swojego schorzenia na adres: badaniakliniczne@klinikaotco.pl (Warszawa )
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka