Dodaj do ulubionych

czy musi byc nawigacja?

IP: *.centertel.pl 17.07.12, 10:51
po 15 latach jade na wakacje do rodziny do polski jaki stan na drogah czy musze miec nawigacje zeby dobrze dojechac czy drogi sa dobrze opisane?? bede jezdzil z warsaw
Obserwuj wątek
    • grzegorz_19840 Re: czy musi byc nawigacja? 23.07.12, 21:05
      Zależy gdzie chcesz dojechać i czy trafisz dokładnie pod podany adres, który dostaniesz (w sensie czy znasz chociaż mniej więcej lokalizację ulic)
      • ruella Re: czy musi byc nawigacja? 27.07.12, 13:55
        Warszawa była ostatnio tak rozkopana, że żadna nawigacja nawet ta samoautomatyzująca się nie nadążała za zmianami, ale muszę przyznać że oznakowania były dobre i nawet ja dawałam sobie radę.
        Ja tam wolę zapytać o drogę niż się wpatrywać w ekranik i czekać na uwagi komputera.
        • Gość: traktor Re: czy musi byc nawigacja? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.13, 17:30
          ja uważam że nawigacja zawsze się przydaje, szczególnie jeśli jedziesz w miejsce gdzie dawno nie byłeś, a jeśli chodzi o oznaczenia to wydaje mi się, że nie jest u nas z tym źle.
    • Gość: pp Re: czy musi byc nawigacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.12, 14:16
      Sprawdź sobie trasę na targeo, zapisz albo zapamiętaj. Nie używaj Google Maps w Polsce, bo drogi są nieaktualne, szczególnie źle jest z budowanymi/istniejącymi autostradami. Możesz też zajrzeć na mapa.ump.waw.pl/ump-www/ - tam masz najnowszą mapę do obejrzenia bez możliwości zaplanowania trasy.
      • skagerak Re: czy musi byc nawigacja? 30.07.12, 11:57
        Jade do Warszawy 18 sierpnia. Czy odcinek autostrady od Strykowa do Warszawy jest otwarty i przejezdny czy byl tylko w czasie ME ?
        Ddzieki za odpowiedz
        • a_weasley Skończył się Dzień Dziecka 03.08.12, 09:53
          Skagerak napisała:

> Czy odcinek autostrady od Strykowa do Warszawy jest otwarty

Jak w Radiu Erewań: w zasadzie tak, ale oba kierunki obsługuje jedna jezdnia. Od dziś czy jakoś tak.
          Tym właśnie różni się autostrada przejezdna od gotowej.
          • skagerak Re: Skończył się Dzień Dziecka 04.08.12, 21:25
            a_weasley napisał:

> Skagerak napisała:
            >
            > > Czy odcinek autostrady od Strykowa do Warszawy jest otwarty
            >
            > Jak w Radiu Erewań: w zasadzie tak, ale oba kierunki obsługuje jedna jezdnia. O
            > d dziś czy jakoś tak.
            > Tym właśnie różni się autostrada przejezdna od gotowej.
            >

Serdeczne dzieki. Autostrada po jednej jezdni w obu kierunkach zawsze lepiej niz po starej drodze ze Strykowa do Warszawy.
    • a_weasley Re: czy musi byc nawigacja? 02.08.12, 21:48
      Filip napisał(a):

> po 15 latach jade na wakacje do rodziny do polski jaki stan na drogah

Idzie wytrzymać.

> czy musze miec nawigacje zeby dobrze dojechac czy drogi sa dobrze opisane??

Są w każdym razie dużo lepiej opisane niż były 15 lat temu. A czy to dla Ciebie będzie "dobrze", to zależy, jak bardzo się na tej obczyźnie rozbestwiłeś.
    • fiacik-f1 Re: czy musi byc nawigacja? 04.08.12, 00:15
      Zabierz kompas czasem się dalej przydaje. A z nawigacjami jest różnie, trochę szutruwek można pozwiedzać smile
    • Gość: zz Re: czy musi byc nawigacja? IP: *.3-2.cable.virginmedia.com 09.03.13, 21:24
      jesli jestes bystry i szybko chwytasz polska filozofie stawiania znakow drogowych i tablic kierunkowych to nie potrzebujesz,ale jesli nie to radze kupic jakiegos tom toma, badz garmina.
      • kwatkiewska Re: czy musi byc nawigacja? 23.03.13, 12:54
        Dla mnie to było rodeo polskie drogi. Teraz nawigacja Peiyinga z AM i świat stoi otworem smile
        • malwiniako Re: czy musi byc nawigacja? 23.05.13, 08:33
          Myślę że może się przydaćsmile a już na pewno nie zaszkodzismile Na pewno jeśli masz dobrą mapę to Ci pomoże.
    • proost Re: czy musi byc nawigacja? 14.08.13, 10:45
      Swego czasu nawigacja powiedziała mi stop. Popsuła się. Nie kupuję nowej i ... jest OK. Jeżdżę po Polsce jakiś rok i doskonale sobie radzę.
    • Gość: konjor021 Re: czy musi byc nawigacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.14, 22:51
      Proponowałbym raczej wykupienie abonamentu w Sygic - cenowo lepiej niż jakiekolwiek dedykowane urządzenie, a nawigacja online zawsze będzie bardziej aktualna niż taka sklepowa! smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka