Dodaj do ulubionych

Szkoła Żeglarska Szekla

26.03.15, 12:12

Szkoła Żeglarstwa szekla działa na rynku od lat ciesząc się uznaniem klientów indywidualnych oraz firm, serdecznie zapraszamy dzieci młodzież oraz dorosłych do skorzystania z naszej oferty. Organizujemy kursy, szkolenia żeglarskie, rejsy turystyczne, rejsy rodzinne na mazurach. W tym roku ruszamy również na morze na 22 metrowym jachcie. zajmujemy się również organizacją ewentów pod żaglami: wieczory panieńskie, kawalerskie oraz imprezy integracyjne dla firm
Więcej szczegółów na naszej stronie.

serdecznie zapraszamy

biuro@obozyzeglarskie.com

obozyzeglarskie.com/
Obserwuj wątek
  • karmelkowypiecyk Re: Szkoła Żeglarska Szekla 04.11.16, 16:17
   Ja z czystym sumieniem mogę polecić szkołę żeglarstwa PuntoVita, którą prowadzi Pan Michał z żoną. Fajnie, że organizują rejsy i obozy żeglarskie dla różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież, studenci, dorośli). Dzięki temu można poznać fajne towarzystwo, a kto wie... Może i poznać drugą połówkę :) Niektóre obozy są połączone ze kursem na patent żeglarski.

   Kierunek świata też jest bardzo istotny w trakcie żeglowania :) Jak ktoś woli ciepłe klimaty, może wypłynąć na rejs turystyczno-stażowy do Chorwacji. Dla polskich żeglarzy PuntoVita oferuje rejsy po Morzu Bałtyckim i obozy na Mazurach, gdzie można odbyć wspomniane kursy żeglarskie.

   Więcej szczegółów na stronie www: puntovita.pl/

   Kontakt: michal@puntovita.pl

  • ad_2018 Re: Szkoła Żeglarska Szekla 04.11.18, 17:26
   Witam, niedawno wróciliśmy z tygodniowego szkolenia, wybraliśmy pakiet premium, ze względu na krótki czas trwania kursu, zachęciła nas do tego informacja na stronie Szekli o dużej ilości praktyki i profesjonalnej kadrze.

   Niestety rejs okazał się klapą, jacht, który otrzymaliśmy wielkością odpowiadał opisom na stronie, jednak wiekiem już nie, co za tym idzie stopień zużycia i komfort przebywania znacząco został obniżony. Największym problemem naszego niezadowolenia była jednak kwestia przygotowania merytorycznego naszego sternika.
   Zupełny brak profesjonalizmu, nie umiejętność przekazania podstaw żeglowania. Każdy nasz błąd spotykał się z krytyką i podniesionym głosem. Pytania teoretyczne pozostawały bez odpowiedzi lub odpowiadał błędnie a jak by tego było mało na prośbę by pokazał nam jak prawidłowo wykonać manewr skoro nasze wykonanie mu się nie podobało powiedział, że już dawno tego nie robił i nie pokaże. Podczas egzaminu końcowego, osoba egzaminująca przy nas upomniała naszego sternika, że nie nauczył nas wszystkiego.
   Sprawa została zgłoszona drogą mailową, ponieważ nikt nie odbierał telefonów. Kontakt via email trwał ponad 2 miesiące, przyznano nam racje, że ów sternik nie zachował się profesjonalnie podczas całego kursu, jednak unikano rozmowy o jakiejkolwiek rekompensacie. Warunki zostały uzgodnione ostatecznie telefonicznie, po czym na konto została przelana zupełnie inna mniejsza niż ustalona z Panem Wojtkiem kwota. Pomimo powtórnych maili i próby dodzwonienia się do nich pozostaje bez odpowiedzi. Kompletny brak profesjonalizmu.. NIE polecam!
   Dodam tylko, że nie jesteśmy jedynymi, którzy rezygnowali z kursu lub mieli uwagi u tego sternika. Jak widać nie zależy im na dobrej renomie, tylko na wpływie na konto..
   • szeklagdansk Re: Szkoła Żeglarska Szekla 08.01.19, 12:55
    Dzień dobry Pani Karolino
    Nie mieliśmy wielu reklamacji, wiec odpowiadam na publiczny zarzut na Forum . Reklamacja została uwzględniona i zaproponowaliśmy Pani częściowy zwrot kosztów lub powtórzenie kursu . Zarzut braku komunikacji z nami jest dziwny zwarzywszy że nasza korespondencja liczy ponad 20 stron i jest tak obszerna jak żadna inna. Po propozycji rekompensaty nagle okazało się że ten zarzut rówenież dotyczy osoby z którą Pani przyjechała ( które de facto zdała egzamin jak pozostałe 25 osób na tym kursie ) a poziom był jak zawsze bardzo wysoki zarówno na kursie jak równiezż na egzaminie , do którego Pani nie podchodziła) Pozostali kursanci wrócili bardzo zadowoleni z urlopu , kursu, atmosfery i kadry.
    Częściowy zwrot ceny za kurs i to dla dwóch osób nie był dla Pani zadawalający, choć zgodny z propozycja rostrzygniecia reklamacji zaproponowana przez biuro, wiec po otrzymaniu zwrotu ( nie w takiej wysokości jakiej Pani oczekiwała) pisze Pani chyba we wszystkich możliwych miejscach o swoim niezadowoleniu z przebiegu kursu.
    Z całego serca życzę nauki w innej szkole z której mam nadzieje bedzie Pani zadowolona i pozytywnego zdania egzaminu i czerpania w przyszłości wielu radości z żeglarstwa
    Róweniez jest mi przykro, że wyjechała Pani po naszym kursie niezadowolona jako jedna z nielicznych osób.
    zarząd szkoły żeglarstwa szekla

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka