Dodaj do ulubionych

Homeopatia nie dla wszystkich ???

23.10.11, 11:41
No, tak!!! Teraz po tych wszystkich moich doświadczeniach z homeopatami polskimi i niemieckimi, a i nawet z ukraińcem polskiego pochodzenia to już wiem, że homeopatia "nie jest dla wszystkich" - (koń by się serdecznie uśmiał, gdyby tylko umiał czytać).
I może prawdą jest, że polscy homeopaci nie mają tak głębokiej wiedzy homeopatycznej i medycznej jaką Pani-trend21 ma, ale za to potrafią z wielką pokorą słuchać pacjenta i pozwalają mu opowiedzieć o swoich dolegliwościach tak jak je pacjent odczuwa i jest czy nie jest ich w stanie wyrazić. Jeden to potrafi a drugi nie.

Witor.online też się taką cierpliwością wykazał za co mu jestem bardzo wdzięczny, ale też czytanie e-mali-postów, to nie to samo co słuchanie na żywo. To jest taka sama różnica jak oglądaniem meczu w telewizji a oglądaniem z trybun stadionu. Jest się tylko biernym obserwatorem, natomiast kibic-e na trybunach to 12-sty zawodnik drużyny której się kibicuje. Ale jeśli ktoś nie grał w piłkę, to tego nie wie i nie będzie wiedział.

Homeopatia jest dla wszystkich; jest przede wszystkim dla chorych i to zarówno dla tych biednych i bogatych, głupich i mądrych i co tam jeszcze jest sobie w stanie człowiek wyobrazić i wymyślić, - taka idea i myśl przyświecała i dawała energię-napęd do pracy ojcu homeoaptii Samuelowi Hahnemannowi.
Ale dziękuję też i Pani-trend21, bo gdyby nie Pani, to tego bym tu nie uczynił-nie napisał. Mam nadzieję, że Pani trend21 zrozumie teraz tę filozofię i myśl jaka za nią stoi??

Serdecznie pozdrawiam Panią-trend21, chociaż tak naprawdę, to do dziś nie wiem kim Pani jest i jestem na 100% pewien, że gdyby Samuel Hahnemann chował głowę w piasek tak jak to Pani czyni, to do dziś dnia nie byłoby homeopatii.

Zbigniew Dziopa syn ziemi polskiej z dziada pradziada, od 20 lat zamieszkujący w Wojkowicach woj. śląskie, który "obijał się" pod ziemią-czyli na kopalni 26 lat.

A od dziś "Spammer", ani nie będę pisał komu to nową ksywkę zawdzięczam wink

pozdrawiam wszystkich

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka